ספר טוב דירוג של שלושה כוכבים וחצי
3.667
67% בנות
1 בנים   2 בנות
גיל ממוצע:60
549 התעניינו בספר

תקציר הספר
אדל, שחקנית בת שישים וחמש שהתיאטרון הוא כל עולמה, מפוטרת כחודשיים לאחר מות בעלה, וכשנדמה שלא נותר לה אלא להעביר את שארית ימיה בציפייה לקראת הסוף, היא יוצאת למלחמתה האחרונה למען חיים בעלי משמעות.
בגוף ראשון, בשפה מאופקת ובראייה אירונית, מתארת הגיבורה הגאה והמפוקחת של רגשות את מסעה הפיזי והנפשי אל הגילוי המחודש של פשר חייה ושל הכוחות הטמונים בה. היא מנהלת רומן עם מחזאי בוטה ושנוי במחלוקת שצעיר ממנה בעשור, נוסעת למוסקבה, מולדת התיאטרון העברי, עוברת טלטלה עמוקה ומתמודדת עם ההחלטה הגורלית בחייה.
הרומן רגשות עוסק במצבה של האישה הבוגרת, בשאלות הקשורות בצורך של כל אמן בהכרה, בפחד ממה שמזמן לנו הגיל וביצרים העזים שאינם מתים בגוף המתבגר, ובמקביל מעלה שאלות חשובות על הקשר בין אהבה לאמנות, על מצבה של התרבות המקומית ועל הבחירות שאנו עושים בחיינו – עד לסופו המפתיע.

רגשות הוא ספרה השישי של אלה מושקוביץ-וייס, בוגרת החוג לספרות עברית באוניברסיטה העברית ירושלים ובעלת תואר שני בתקשורת המונים מאוניברסיטת בוסטון. בין ספריה: לחווה לא הייתה אמא (ידיעות ספרים 2004), כתוב בים (חרגול/עם עובד) ודברי הלילות (ידיעות ספרים 2011).©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ