חבית הקסמים (מהדורת 2011) / ברנרד מלמוד

חבית הקסמים (מהדורת 2011)

ברנרד מלמוד

The Magic Barrel

יצא לאור ע"י הוצאת כתר, בשנת 2011, מכיל 219 עמודים, תירגום: עדה פלדור. ספרות » קובצי סיפורים - אנתולוגיותספר טוב דירוג של שלושה כוכבים וחצי
3.8
5 בנים   5 בנות
גיל ממוצע:40
1157 התעניינו בספר


תקציר הספר
סובל, עוזרו של הסנדלר פלד, הוא מהגר יהודי המבקש מקלט בארצות הברית לאחר מלחמת העולם השנייה. הוא מאוהב בבתו של הסנדלר, אבל מעסיקו אינו רואה במהגר העני שידוך הולם.

סובל הוא רק אחד משלל הטיפוסים המאכלסים את שלושה-עשר הסיפורים בקובץ "חבית הקסמים". ברנרד מלמוד באחת מפסגות יצירתו הספרותית, מעצב סיפורים רזים ומדויקים על חיי המהגרים היהודים בניו-יורק. חייהם של סוחרים, אמנים, גימלאים וצעירים, שזהותם כיהודים ומהגרים מעמידה אותם בקונפליקט תמידי כשהם נפגשים עם העולם המודרני.

בצד סיפורים אלו מופיעים בספר שלושה סיפורים שגיבוריהם הם אמריקאים השוהים ברומא למטרות כאלו ואחרות ומנסים להתמודד עם הבדלים בתרבות ובאורחות החיים משני עברי האוקינוס.

התחיל לקרוא לפני 4 שנים ו-11 חודשים


ברנרד מלמוד (סופר על המוקד)
ברנרד מלמוד- 1914-1986, סופר יהודי- אמריקאי, מהסופרים היהודים אמריקאים הבולטים במאה ה- 20, עם סול בלו ופיליפ רות'. ברנרד מלמוד נולד ב-1914 בברוקלין, ניו יורק להורים יהודים, לא דתיים, שהיגרו מרוסיה. למד באוניברסיטת קולומביה לשון אנגלית. בתקופת השפל הגדול בארצות הברית עבד בבתי חרושת וא... המשך לקרוא


©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ