תקציר הספר
ספר שבו התאהבות עשויה להציל עולם שלם מהתפוררות.

בעתיד הקרוב מאוד, בארצות הברית העומדת על סף קריסה כלכלית, פוליטית וערכית, לני אברמוב מאוהב. לני, שריד מיושן של עידן שפס מן העולם – כזה שעדיין קורא ספרים ואף כותב יומן – נופל שדוד לרגליה של יוניס פארק, צעירה אמריקנית-קוריאנית, חמודה במידה בלתי נסבלת ואכזרית בה במידה. יוניס, שסיימה זה עתה תואר ראשון ב"אימג'ים" עם חטיבה ב"אסרטיביות", מנסה ליישם את כישוריה החדשים על מנת לשדרג את החנון העתיק. אולם לני אינו נרתע: הוא מתכוון לשכנע את אהובתו החדשה וההפכפכה שבעידן ללא אמות מידה או יציבות, בעולם שבו רווקים קובעים בלחיצת כפתור את "הערך הזיוני" של כל אחד ואחד, בחברה שבה בעלי הממון יכולים לחיות לנצח אך חסרי המזל ימותו מהר מאוד – יש עדיין ערך לאנושות.

גארי שטיינגרט, מחברם של שני ספרים שזכו לשבחי הביקורת – המדריך הרוסי המתחיל ואבסורדיסטן – נמנה עם בכירי הסופרים האמריקנים. בספרו החדש, המצחיק והנוגע ללב, הוא רוקם עלילה אפלה אך מענגת על דעיכתה של אמריקה הלא-מתפקדת ועל הרגשות העדינים, הנצחיים, שעשויים להציל אותו מאסון.

"ביצוע עצוב במיוחד, מצחיד במיוחד ונוגע ללב במיוחד... המשקף את יכולתו של שטיינגרט לכתוב באופן כה עמוק ומרגש על אהבה, על אובדן ועל היותנו בני תמותה."
- מיצ'יקו קאקוטני, ניו יורק טיימס


טריילר
התחילה לקרוא לפני שנה ו-8 חודשים


התחילה לקרוא לפני 5 שנים ו-11 חודשים


גארי שטיינגרט (סופר על המוקד)
Gary Shteyngart (born Igor Shteyngart[1] in 1972) is an American writer born in Leningrad, USSR (he alternately calls it "St. Leningrad" or "St. Leninsburg"). Much of his work is satirical and relies on the invention of elaborately fictitious yet somehow familiar places and times. [wikipedia]... המשך לקרוא
לקט ספרים מאת גארי שטיינגרט
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של גארי שטיינגרט


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ