תקציר הספר
נוסטרדמוס כתב אלף נבואות.
רק 942 מהן שרדו.
היכן מוסתרים חרוזי השיר האבודים של נוסטרדמוס?

אדם סביר הוא סופר מבריק, הרוצה נואשות להחיות את הקריירה הדועכת שלו. אשור באל הוא חבר באגודת סתרים עתיקה, בעלת מסורת רצחנית, שהקדישה את עצמה לתמיכה ב"שושלת האנטיכריסטים" שנוסטרדמוס חזה את בואם - נפוליאון, אדולף היטלר ו"זה שעתיד לבוא".
סביר ובאל יוצאים למרדף חוצה גבולות אחר צוואתו האחרונה של נוסטרדמוס. כל האמצעים להשגתה כשרים. מי שימצא אותה ראשון יזכה בכול: כסף, תהילה ובעיקר כוח.
וכך מתחיל מצוד מבעית...

נבואות נוסטרדמוס הוא ספר מתח סוחף, קצבי ומלא תפניות. העלילה מדלגת בין מחנות צוענים לקתדרלות נשגבות, בין בארים אפלים לתהלוכות קדושות. מרדף רודף מרדף, רמז מוביל לרמז, וברקע גורמים בעלי השפעה המושכים בחוטים.
הספר פותח צוהר לאורחות חייהם הססגוניים של הצוענים: המנהגים, האמונות, המסורות, דרכי הריפוי וקודי הכבוד, ומציג גלריה מרהיבה של דמויות: רוצח חסר מעצורים, סופר מתוסכל, צעירה צוענייה מלאת תושייה וחברה שיעשה הכול כדי להגן עליה, מפקח משטרה מיושן ועזרו הנלהב מדי.

מריו רדינג הוא סופר ברוך כישרונות, הכותב הן סיפורת והן ספרי עיון. חייו המגוונים כללו מכירת ספרים נדירים, הוראת רכיבה על סוסים באפריקה, לימוד רכיבה אמנותית על סוסים בווינה, ניהול אורוות באנגליה וטיפוח מטע קפה במקסיקו. רדינג, מומחה מוכר וידוע לנבואות נוסטרדמוס, הוא מחברם של חמישה ספרים שתורגמו לשפות רבות.


רשימות קריאה בהן מופיע נבואות נוסטרדמוס
הרשימה החמה | רונדנית בת 51 מגבעת שמואל רשימת הקריאה עודכנה שלשום

רוצה לקרוא | גלית בת מראש העין רשימת הקריאה עודכנה לפני 3 ימים

©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ