מסביב לעולם בשמונים יום - מהדורה מוערת ומאוירת

ז'ול וורןהוסף לסל
קנה חדש: ₪89.00 ₪80.10

ספר טוב דירוג של ארבעה כוכבים
4.158
68% בנות
6 בנים   13 בנות
גיל ממוצע:35
4426 התעניינו בספר


תקציר הספר
לונדון, 1872. פִיליַאס פוֹג, ג'נטלמן בריטי עקשן ושאנן, ומשרתו הצרפתי הנאמן פֶּספֶּרטוּ יוצאים למרוץ נגד הזמן, מסע מסביב לעולם ב-80 יום שכל כולו הרפתקאה אופטימית משעשעת גדושת תהפוכות. "'עשרים אלף לירות!' הצטעק ג'ון סליבן. 'עשרים אלף לירות שאיחור בלתי צפוי יגרום לך להפסיד!''הבלתי צפוי אינו קיים,' השיב בפשטות פִיליַאס פוֹג."ז'ול ורן נולד ב-1828 בשלהי המהפכה התעשייתית. סיפורי המסע שלו מעוררים התרגשות ראשונית של יציאה אל הלא-נודע והתמודדות עם הבלתי אפשרי, והם תערובת של בדיון ואמת המשולבת בהמצאות טכנולוגיות מרהיבות, שמקצתן עמדו עם הזמן במבחן המציאוּת (כמו חללית, צוללת, טלוויזיה). ז'ול ורן פירסם עשרות ספרים שתורגמו לכ-150 שפות.המאייר ג'יימ'ס פּרוּנייה מציג באיוריו את המסע הפנטסטי הזה על שלל הדמויות והנופים הנלווים לו. לדבריו, הוא התאהב בשתי הדמויות הראשיות בסיפור והוקסם מיפי המכונות ואמצעי התחבורה של המאה ה-19. לצד האיורים מופיעות בספר תמונות תיעודיות אותנטיות של העולם כפי שהוא אכן נראה באותם ימים. ז'אן-פייר וֶרדֶה, אסטרונום פריזאי, תרם לטקסט את הערותיו המאירות עיניים.


הקורא עיר הקורא מתי
הדרוש חוקוק (ליד טבריה) לפני 8 שנים ו-8 חודשים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע מסביב לעולם בשמונים יום - מהדורה מוערת ומאוירת
ספרים מומלצים | אלסר בן 19 ממינס טירית רשימת הקריאה עודכנה לפני 6 שנים ו-6 חודשים

ספרים שאני רוצה לקרוא | izabella בת 28 מ רשימת הקריאה עודכנה לפני 7 שנים ו-1 חודשיםאני בחלק שבו הבלש פוקס חושד בפיליאס פוג שהוא הגנב, שגנב את אלפי הלירות מהבנק. זה בערך עמוד 50.
התחיל לקרוא לפני 5 שנים ו-5 חודשים


ז'ול וורן (סופר על המוקד)
הסופר הצרפתי הנודע, ז'ול ורן, נולד בשנת 1828 וחי עד שנת 1905. בדמיונו העשיר הוא חזה את התפתחות הרעיונות המדעיים והטכנולוגיים שהיו בראשית דרכם ואת השפעתם על בני האדם. "חמישה שבועות בכדור פורח" היה הראשון מבין 70 ספריו, שהקנו לו תהילה עולמית, כבר בחייו. ז'ול ורן לא הסתפק בתאורים מפורט... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ