ספר מעולה דירוג של ארבעה כוכבים וחצי
4.5
1 בנים   1 בנות
גיל ממוצע:35
861 התעניינו בספר


תקציר הספר
עשו, הרומן הנפלא שהיה לקלאסיקה ישראלית, פורש בנשימה ארוכה, במונולוג אחד ובשלושה סיפורים, את תולדותיה של משפחת אופים. יחסים מורכבים של אבות ובנים, אהבת אם ואהבת אישה: סיפור של שכול ומסירות, כאב וזיכרון, מירושלים והגליל של ראשית המאה העשרים עד לכפר בשפלה של שנות השבעים. כל זה בכתיבה הכנה, העשירה ורבת ההמצאה והדמיון, המוכרת לנו מיצירתו של מאיר שלו.

מאיר שלו, יליד נהלל (1948), הוא סופר ופובליציסט. ספרו עשו ראה אור לראשונה בשנת 1991.

סדרת עם הספר - פרוזה ישראלית מגישה לקוראים הישראלים את מיטב הספרים מן השורה הראשונה בישראל, עמודי התווך של הספרות העברית המודרנית שהבית הישראלי אינו שלם בלעדיהם.
מדור הפלמ"ח ועד שנות האלפיים: הסופרים והספרים בסדרה מייצגים קשת רחבה של תקופות, הלכי רוח ונקודות מבט, ומבטאים את עושרה ואת רבגוניותה של הספרות הנכתבת בישראל בפרט ושל החברה הישראלית בכלל. אלה הם הספרים שעיצבו ועודם מעצבים את ההוויה הישראלית, את השפה ורבדיה, את הזיכרון המשותף ואת התרבות העברית של ימינו. סדרת עם הספר - פרוזה ישראלית רואה אור לרגל 70 שנה לידיעות אחרונות.


רשימות קריאה בהן מופיע עשו (הוצאה מחודשת) - עם הספר - פרוזה ישראלית #
ספרים בסימן שאלה | קוראת בקפה בת 19 מחור בצפון רשימת הקריאה עודכנה לפני ארבעה שבועות

ספרים ב 15ש"ח | הקוסמת בת 29 מתל אביב רשימת הקריאה עודכנה לפני חודשמאיר שלו (סופר על המוקד)
מאיר שלו נולד בנהלל בשנת 1948, ומתגורר בירושלים. עורך ומגיש תוכניות ברדיו ובטלויזיה. מאיר שלו פירסם ספרי ילדים ואת הספר "תנ"ך עכשיו", רומן רוסי, כימים אחדים, פונטנלה, בביתו במדבר ו"עשָו". יונה ונער הוא הרומן השישי של מאיר שלו. ... המשך לקרוא


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ