ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
5
100% בנות
0 בנים   3 בנות
גיל ממוצע:37
805 התעניינו בספר

תקציר הספר
למה כל כך הרבה נשים אינן שבעות רצון מחיי המין שלהן?
ברגעים האינטימיים, משהו חסר: או שהן איבדו עניין במין, או שיש להן עדיין עניין אבל הן לא מצליחות להתגרות, או שהן מצליחות להתגרות אבל אין להן לא התשוקה ולא הכוח ללכת עד הסוף. המצב הזה מזיק למערכות היחסים שלהן עם בני זוגן. נשים רבות מתחילות לשאול את עצמן מה לא בסדר איתן.
אם את אישה ואם זה נשמע לך מוכר, ד"ר אניטה ה' קלייטון רוצה שתדעי שאיתך דווקא הכול בסדר. מה שלא בסדר הוא שמכרו לך פנטזיות מגוחכות על יחסי מין ושאת מפתחת תקוות שווא בהתאם להן. בספר מהפכני ונועז זה, חושפת ד"ר קלייטון את ההיבטים החבויים של המיניות הנשית.
היא משתמשת בסיפורים אמיתיים ומעוררי הזדהות כדי לברר למה נשים רבות מוכנות להשלים עם יחסי מין בלתי מספקים ובלבד שלא יצטרכו להסביר לבני הזוג שלהן איך לספק אותן; כיצד רגשות נסתרים בנוגע להריון ולידה משפיעים על הפוטנציאל הארוטי של נשים; ולמה אורגזמה שהגעת אליה לא במשגל אלא באמצעים אחרים היא אמיתית ולגיטימית לא פחות מאורגזמה שחווית במהלך משגל. ד"ר קלייטון שופכת אור על גישות מיניות המשפיעות השפעה מכרעת על ילדות ונערות, ומפרטת איך האימהוּת וגיל המעבר עשויים להשפיע על יכולתה של אישה ליהנות ממין, אך לא חייבים לפגוע בה.
ד"ר קלייטון מאמינה שנשים צריכות לטפח ציפיות גבוהות לגבי חיי המין שלהן, אך בה בעת היא סבורה שהציפיות האלה צריכות להתבסס על היכרות אינטימית ועמוקה עם עצמך - מה נורמלי בעינייך ומה עושה לך טוב. היא מבקשת ממך לדמות את עצמך כיצור מיני לא פחות מכל סמל מין על המסך. ואכן, האדם היחיד שצריך לסמל מין בשבילך הוא את, ולא אחרת.
"ידע תמיד נותן כוח, והדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בך ובגוף שלך. סיפוק יספק לך את הידע שאת צריכה."
- רובין מקגרו, מחברת Inside My Heart
"הספר שחיברה ד"ר אניטה קלייטון הוא ספר נפלא שדן בפסיכולוגיה של התפקוד המיני הנשי בשלבי חייה השונים של האישה. כל הנשים (והגברים האוהבים אותן) ימצאו את עצמן בין דפים אלה."
- ד"ר לואן בריזנדין, מחברת המוח הנשי (The Female Brain) ,
העומד לצאת לאור בעברית בהוצאת מטר
"סוף סוף התפרסם ספר על מיניות האישה שגם מדייק בעובדות המדעיות, גם כיף לקרוא אותו וגם יגרום לכל הנשים שקוראות אותו לחשוב, "רגע אחד! זאת אני - ואני יכולה לשפר את המצב!"
- ג'רילין רוס, MA, LICSW, מחברת הספר:
Triumph Over Fear: A Book of Hope for
People with Anxiety, Panic Attacks and Phobias


©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ