מנהיגות אותנטית - מה צריך כדי להיות מנהיג חזק / רוב גופי

מנהיגות אותנטית

מה צריך כדי להיות מנהיג חזק

רוב גופי & גארת' ג'ונס

יצא לאור ע"י הוצאת מטר בשיתוף משרד הביטחון, בשנת 2007, מכיל 160 עמודים, תירגום: ברוך קורות. עסקים וכלכלה » ספרי ניהול וארגון

הזמנה לטעימה: פרק מהספר


ספר טוב דירוג של ארבעה כוכבים
4.333
67% בנים
2 בנים   1 בנות
גיל ממוצע:34
587 התעניינו בספר

תקציר הספר
כדי להיות מנהיגים מעולים עליכם להיות אתם-עצמכם - ולעשות זאת בכשרון נהוג לחשוב כי מנהיגות מעולה נובעת מסדרת תכונות אופי אוניברסליות, אבל האמת היא, שגם אם תחקו במדויק את ג'ק וולץ' או את ריצ'רד ברנסון, לא תהיו בהכרח מנהיגים בשיעור קומתם.
מה שהארגונים צריכים - ומה שאנשיהם רוצים - הוא מנהיגים אותנטיים שיודעים מי הם, לאן על הארגון ללכת, וכיצד לשכנע את האנשים שיסייעו להם לקחת את הארגון לשם.
בספר מנהיגות אותנטית נשענים רוב גופי וגארת' ג'ונס על יותר מ-25 שנות מחקר, ייעוץ וניסיון מנהיגותי, כדי להסביר לקוראים מהם המאפיינים והיתרונות של מנהיגות אותנטית, ומעניקים לקוראים עצות מעשיות כיצד להשיג אותה.
מנהיגים אותנטיים מטפחים בעקביות את מערכות-היחסים שלהם עם אנשיהם, תוך שמירה על איזון של המתחים הטבעיים המאפיינים תפקידי מנהיגות: הבלטת עוצמתם בד בבד עם חשיפת חולשותיהם האנושיות, שמירה על האינדיווידואליות בד בבד עם השתלבות בארגון, ויצירת קשרים אינטימיים עם אנשיהם בד בבד עם שמירה על מרחק כדי לזכות בכבוד.
המחברים מספקים עצות מעשיות למנהיגים ותיקים ולכאלה שרוצים להיות מנהיגים:
כיצד תזהו באישיותכם תכונות בעלות משמעות לאנשיכם
כיצד תחשפו באופן תכליתי נקודות עוצמה וחולשה
כיצד תשפרו את היכולת שלכם להבין ולעצב את ההקשר
מתי והיכן כדאי להתפשר
כיצד תאתרו ערוצי תקשורת יעילים
כיצד תבינו למה אנשיכם זקוקים
הספר מנהיגות אותנטית הוא שינוי מרענן אשר יהפוך על פיו את האופן שבו אנו מפתחים ומפעילים את אמנות המנהיגות בכל מקום שבו אנו חיים ועובדים.
"ספר חשוב זה הוא מדריך חכם, רגיש והגיוני שיסייע לכם להיות המנהיגים הטובים ביותר שתוכלו להיות, ולטעון את אנשי הארגון שלכם במשמעות ובמטרה. זהו המסר הנכון בתקופה סוערת זו, והוא ראוי לתשומת-לב נרחבת."
רוזבת' מוס קאנטר, פרופסור למנהל עסקים, בית-הספר למנהל עסקים בהרוורד
"ניתוח קל להבנה ששואב את חיוניותו מאזכור אנשים אמיתיים ומצבים אמיתיים, גדוש תובנות מקסימות לגבי מנהיגות (ומנהיגים) תכליתיים."
קיראן פוינטר, יו"ר PricewaterhouseCoopers LLP
"הספר מנהיגות אותנטית יעזור לכם למצות תכונה החיונית לכל מנהיג שאפתן - אותנטיות! ספר מצוין זה מזכיר לנו שמנהיגות אמיתית עוסקת במי שאתם ולא רק במה שאתם עושים."
הרמיניה איבארה, פרופסור מן המניין להתנהגות ארגונית, INSEAD


הקורא עיר הקורא מתי
ליאת קרית אונו לפני 4 שנים ו-1 חודשים מענה

התחיל לקרוא לפני 7 שנים
©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ