תקציר הספר
הארי , רון והרמיוני כבר "ילדים גדולים " . הם מתבגרים בני . 16 בספרה השישי מצליחה ג'י . קי . ר?לינג לשמר את הקסם שעשה את הסידרה לנמכרת ביותר בכל הזמנים בעולם כולו . כצפוי , מחכות לנו כאן הפתעות , אבל גם אהבות ראשונות , אכזבות , ואפילו אובדן . המלחמה נגד ולדמורט איננה קלה . מסדר עוף החול כבר ספג אבדות . ויחד עם זאת . . . כמו בכל מלחמה , החיים נמשכים . תלמידי השנה השישית לומדים להתעתק , התאומים לבית וויזלי מרחיבים את עסקיהם , ובני העשרה מתאהבים ומתאכזבים ורבים ומתפייסים . השיעורים לא קלים , אבל השנה זוכה הארי לעזרה בלתי צפויה מנסיך מסתורי , הנסיך חצוי - הדם . . . יחד עם דמבלדור , מורו הנערץ , יתחקה הארי אחר הנער שהפך בבגרותו ללורד וולדמורט הנורא . הוא ינסה להבין את סיפורו ולמצוא את נקודת החולשה שלו , כדי שבבוא היום יוכל לנצח אותו .


רשימות קריאה בהן מופיע הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם - הארי פוטר #6
נקרא באהבה... | may בת מירושלים רשימת הקריאה עודכנה לפני 19 שעות

גאה לומר שקראתי! | א״ב חיים בן 33 מאור יהודה רשימת הקריאה עודכנה שלשוםזאת הפעם הראשונה שאני מעז לקרוא את הארי פוטר בפעם השנייה.
התחיל לקרוא לפני שנה ו-9 חודשים
אחרי המשחק שגריפינדור ניצחו והארי כמעט פיספס את הסניץ
אחרי המסיבה של חג המולד אצל הפרופסור סלגהורן
התחיל לקרוא לפני שנתיים ו-3 חודשים


התחילה לקרוא לפני 4 שנים ו-11 חודשים


התחילה לקרוא לפני 7 שנים


ג'יי. קיי. רולינג (סופר על המוקד)
רולינג נולדה בגלוסטרשייר, אנגליה. כילדה, אהבה רולינג לכתוב סיפורים פנטזיים, והיא בדרך כלל הייתה מקריאה אותם לאחותה. היא למדה לימודים קלאסיים וצרפתית באוניברסיטת אקסטר. לאחר שנת לימודים בפריז, עברה רולינג ללונדון ועבדה כחוקרת וכמזכירה דו לשונית בארגון אמנסטי. רעיון סיפור האר... המשך לקרוא


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ