טובים השניים - נישואין כדיאלוג / ד"ר קלייר רבין

טובים השניים

נישואין כדיאלוג

ד"ר קלייר רבין

יצא לאור ע"י הוצאת מודן, בשנת 1991, מכיל 309 עמודים, פסיכולוגיה » קשר וזוגיותספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
5
100% בנות
0 בנים   2 בנות
גיל ממוצע:44
5168 התעניינו בספר

תקציר הספר
רוב הזוגות הנשואים בימינו שואפים למערכת של ידידות אמיתית ושל ריעות בנישואין. למרות זאת, רק מעטים מוכנים לאתגרים שנישואין כאלה מציבים בפניהם. השאיפות, הציפיות והאידיאלים הגבוהים, ש רבים מביאים עימם לחיי הנישואין, הופכים לעיתים קרובות לאכזבה ולמרירות, כאשר בני הזוג עומדים בפני עימות מבלי להבין את מקורו ומבלי שיהיו מצויידים בכלים הנחוצים להתמודד אתו.

נישואין יכולים להוות בסיס הן לצמיחה אישית והן לעוצמה זוגית. יידע ומיומנויות הינם הבסיס להשגת נישואי הריעות - דרך הבנת הבעיות הבסיסיות, המהוות אבן נגף, ודרך היכולת ליצור דיאלוג זוגי כדי להתמודד עם בעיות אלו. הספר טובים השניים מבוסס על ניסיון בטיפול בזוגות רבים בישראל, והוא מציג את הדרך שבה משתנים היחסים במערכת הנישואין ומתפתחים עם זמן. הספר חושף את הניגודים שבין בני הזוג, ניגודים המסתתרים מאחורי עימותים יומיומיים. כן מציג טובים השניים מיומנויות וכלים, שיעזרו בהבנת הניגודים ויהפכו אותם למסגרת של נישואין דינמיים ומאושרים. טובים השניים דן גם בדמיון ובשוני בין בני הזוג ובדרך שהם מגיבים לנישואין.

ד"ר קלייר רבין עובדת בישראל מזה 18 שנה כמרצה, כמדריכה וכתרפיסטית. ספר זה מבוסס על עבודתה ועל נסיונה הרב עם זוגות ישראליים, הבאים מרקע מגוון ומתמודדים עם החיים רוויי המתח בישראל.
ד"ר קלייר רבין היא ילידת ארצות הברית, המרצה בבית הספר לעבודה סוציאלית על שם שאפל באוניברסיטת ת``א. היא ממייסדות התחנה ליעוץ בחיי נישואין ומשפחה ביפן, וכן פיתחה את בית הספר לנישואין - תוכנית חינוכית לזוגות, להנחלת היידע והכלים הדרושים לחיים משותפים, ואימנה אנשי מקצוע בשיטותיה למניעת מצוקה במסגרת הנישואין.


הקורא עיר הקורא מתי
HIIM BNEY BRAK לפני 3 שנים ו-9 חודשים מענה
נטליה נתניה לפני שנה ו-11 חודשים מענה
ריקי מודיעין עילית לפני שנתיים ו-11 חודשים מענה
ספרים בהלל23 0524322995 ירושלים 0524322995 לפני שנה ו-10 חודשים מענה
613 מודיעין עילית לפני שנתיים מענה
יפעת תל אביב לפני שנה ו-5 חודשים מענה

התחיל לקרוא לפני 4 שנים ו-8 חודשים


התחילה לקרוא לפני 7 שנים


התחילה לקרוא לפני 8 שנים ו-5 חודשים
©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ