תקציר הספר
קורווין יוצא למירוץ נואש נגד חילות התוהו, הזוממים להחריב את אמבר, והבוגד שבין אחיו קם עליו להורגו. במסע ארוך לתוך התוהו, משליך קורווין את נפשו מנגד כדי להציל את אמבר ולבטל את הדרך השחורה. משפחת המלוכה של אמבר מקבלת את צוואתו המפתיעה של אוברון ונערכת לקרב האחרון. ב"ממלכות התוהו" הספר החמישי על אמבר, משלים רוג'ר זילאזני את סיפור קורותיה של הממלכה הקסומה, שהיא העולם האמיתי האחד - ואולי זה רק סוף ההתחלה? רוג'ר זילאזני בעל פרסי "הוגו" ו"נביולה", הוא אחד הבולטים והפופולאריים בסופרי המדע הבדיוני החדיש. מספריו ראו אור ב"עם עובד": "אדון האור", וכן ארבעת החלקים הקודמים של אמבר - "תשעה נסיכים לאמבר", "תותחי אוואלון", "בסימן החדקרן" ו"ידו של אוברון".


רשימות קריאה בהן מופיע ממלכות התוהו - ממלכת אמבר #5
ארכוש בעתיד :) | oshi21 בת 30 מקרית נטפים רשימת הקריאה עודכנה לפני 20 שעות

my fantasy / horror collection - פנטזיה \ אימה | LordJestocost בן 35 מShayol רשימת הקריאה עודכנה לפני 4 ימיםרוג'ר זילאזני (סופר על המוקד)
זילאזני נולד בעיירה אוקליד, מדינת אוהיו. היה ילד יחיד לג'וזף פרנק זילאזני, מהגר פולני וג'וזפין פלורה סוויט ילידת ארצות הברית ממוצא אירי. זילאזני התחיל את קריירת הכתיבה שלו בגיל מוקדם. הוא הצטרף לחוג לכתיבה יוצרת וערך את עיתון בית הספר בעת לימודים בתיכון. בסתיו 1955 החל את לימודי... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ