תקציר הספר
מרלין מנסה לפתור את העלומות בחייו: מדוע הפכה ג'וליה למכשף מסיכה וכיצד חברה עם ג'ורט שמנהל נגדו מסע נקמה אכזרי. בינתיים מסתבר למרלין שהוא מעורב בסכסוך איתנים בין הדגם ללוגרוס. דבורקין האגדי מופיע והסדר מתחיל לשוב על כנו. מרלין נשלח לקאשפה, להכתרתו של לוק קודם שהוא מספיק לבדוק את הסימנים הברורים לכך שאביו, קורווין, חי ונמצא בסביבה. בקאשפה אורבת לו יד המתנקש. רוג'ר זילאזני, חביב הקוראים, בארץ כבחו"ל, זכה פעמיםרבות בפרסי "הוגו" ו"נביולה" היוקרתיים. דמיונו המהמם הניב ספרים בלתי נשכחים כ"אדון האור", "ציוני דרך", "הסתלכרנות", "שמי יהיה לרבבה" ו"דמה של אמבר" - כולם ראו אור בעברית ב"עם עובד", בצד חמישיית אמבר המקורית - "תשעה נסיכים לאמבר", "תותחי אוואלון", "בסימן החדקרן", "ידו של אוברון", "ו"ממלכות התוהו".


רשימות קריאה בהן מופיע אביר הצללים - בחזרה לאמבר #4
לחפש בספריה! (פנטזיה ומד"ב/מתח) | אפרת בת 21 מעבר להיגיון רשימת הקריאה עודכנה לפני 4 שנים ו-6 חודשים


If at faust you don't succeed
Roger Zelazny
רוג'ר זילאזני מגדולי סופרי המדע בדיוני | ירון בן 42 מבית הקברות לספרים נשכחים ולפעמים מנס ציונה רשימת הקריאה עודכנה לפני 6 שנים ו-2 חודשיםרוג'ר זילאזני (סופר על המוקד)
זילאזני נולד בעיירה אוקליד, מדינת אוהיו. היה ילד יחיד לג'וזף פרנק זילאזני, מהגר פולני וג'וזפין פלורה סוויט ילידת ארצות הברית ממוצא אירי. זילאזני התחיל את קריירת הכתיבה שלו בגיל מוקדם. הוא הצטרף לחוג לכתיבה יוצרת וערך את עיתון בית הספר בעת לימודים בתיכון. בסתיו 1955 החל את לימודי... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ