תמי לנצוט ליבוביץ

תמי לנצוט ליבוביץ

סופרת

תמי לנצוט ליבוביץ - מייסדת ומנהלת את המרכז לתדמית, תקשורת בינאישית ונימוסים בעסקים, בחברה ובפוליטיקה. המרכז הוקם בשנת 1985 ומאז פועל להנחלת כללי התדמית, הנימוס והנוהג, בקרב ילדים, תלמידים ובני נוער לצד ייעוץ לאישים ולגופים מובילים במשק.

תמי לנצוט ליבוביץ - בעלת תואר CIP של הארגון הבין-לאומי AICI בעלת ידע רב לצד פעילות ענפה לאורך השנים, בתחום מקצועי זה. יחד עם ביקוש גובר למידע בין-לאומי עדכני בתחומי התדמית, התקשורת והנימוסים, ביססו את מעמדה כמומחית, יועצת ומנחה מבוקשת ומובילה בתחום.

תמי לנצוט ליבוביץ - היא הראשונה שיישמה ידע זה עבור חברות, ארגונים ומוסדות, כחלק אינטגראלי מהאסטרטגיה העסקית, הארגונית, השיווקית והייצוגית, ומשמשת כיועצת מבוקשת עבור אישי ציבור ותקשורת, מנהלים בכירים, דיפלומטים, אנשי אקדמיה ושגרירים תוך הטמעת כישורי התקשורת הבין-אישית בעסקים חובקי עולם, תוך הכרת הקודים הרב-תרבותיים.

תמי לנצוט ליבוביץ- פיתחה את שיטת TLL הייחודית המתבססת על שלושת נדבכי התדמית האנושית, שהם: ההתרשמות החזותית, התקשורת המילולית והבלתי מילולית וההתנהגות היומיומית של האדם תוך הכרת כללי הנימוס והנוהג על ידי פיתוח וחיזוק האינטואיציה הרגשית.

שלושה נדבכים אלו קשורים זה בזה בצורה בלתי ניתנת להפרדה ומהווים את בסיס השיטה עד הפיכתם לשפה, שפה אנושית המכירה בעוצמה של הפשטות האנושית, תוך שמירה ופיתוח המיומנויות האישיות וההבנה שרק את/ה הוא המסר.

לאחרונה, פיתחה וגיבשה שפה חדשה, בין-לאומית, הבנויה על סקירת גישות, שיטות ומחקרים - I.B.LCode - International Business Language Codeשפה לבכירים, בארץ ובעולם, המהווה אבן דרך בעולם זה וכלי שימושי ממעלה ראשונה להתנהלות יומיומית אפקטיווית בעסקים חובקי עולם ולשדרוג עצמי בכל תחומי החיים.

תמי לנצוט ליבוביץ פרסמה ספרים ומאמרים ייחודיים בעיתונות העסקית, המקצועית ובאמצעי תקשורת נוספים, כמו תכניות רדיו וטלוויזיה, ובניהולה שני אתרי תוכן: www.tll.co.il ו- www.iblcode.com ספריה הפכו מיד עם הוצאתם לספרי חובה עבור אנשי עסקים, תקשורת ואישי ציבור.

תמי לנצוט ליבוביץ פועלת להכשרת דורות חדשים של יועצים ומומחים לתדמית ונוהג ואף הקימה לאחרונה את הארגון הארצי ליועצי תדמית ונוהג www.tllconsultant.co.il שמטרתו למקצוע ולאגד תחת קורת גג אחת את יועצי התדמית והנוהג בארץ, מקצוע שהפך לנדרש מאוד בשנים האחרונות.

תמי לנצוט ליבוביץ – מאמינה ובטוחה שבחשיפתם של הילדים בגיל צעיר להכרת קוד ההתנהגות בתהליך מובנה ממושך ואינטנסיבי, מגן הילדים ועד הבגרות, כולל המורים וההורים, ובשדרוג הפרט את החברה הישראלית שיאפשר לנו לדבר באותה שפה, שפה אנושית רגישה ומתחשבת, שבסיסה היא עוצמת הפשטות האנושית, לכן פיתחה אתר נוסף "נימוסים קטנים לילדים גדולים" על מנת ליישר קו ועל מנת שכולנו נדבר באותה שפה www.tllkids.co.il

ספרים שכתבה וערכה, ואשר הפכו ללהיטים בתחומם:
• IBL Code – שפת העסקים הבינלאומית
• סיביליטי – המדריך להתנהלות חברתית
• נימוסים קטנים לילדים גדולים – בגובה העיניים
• שאלה של נימוס – נימוסים והליכות לפי חנה בבלי
• המדריך המעשי לנימוסים בעבודה (תרגום ועריכה)

1.
אנשים נבדלים זה מזה במראה, בהתנהגות, ביכולת ובשאיפות, אך החיים בקבוצה מחייבים אותנו לנהוג לפי נורמות וכללים ידועים ומוסכמים על כולם כאחד. כללים אלו, שונים ככל שיהיו בין תרבות אנושית אחת לרעותה, לא נועדו לבטל או למחוק את זהותו האישית של הפרט, או להטמיעה ללא הכר בתוך כלל הקבוצה. להיפך, ההתנהגות לפי הכללים והנוהגים המקובלים, מאפשרת לנ...

2.
3.
4.
גישת הסיביליטי נוגעת לכל תחום מחיינו. ההיכרות עם עקרונותיה יוצרת שינוי בצורת המחשבה על עצמנו ועל העולם, מאפשרת שדרוג של ההופעה והנוכחות האישית ומשפרת את התקשורת הבי...

5.
6.

איזה ספר מקסים ! לפני הביקורת : יש לי תובנה ( שתכעיס רבים ),אך אומר אותה,בעיקר בגלל שאני עצמי לא מכיר,בכלל אנשים מנומסים! לדעתי - נכון להיו... המשך לקרוא
4 אהבו · אהבתי · הגב
civility-זה לא סתם שאין לזה מילה בעברית... דרך ארץ?? משהו בכלל מכיר את הביט... המשך לקרוא
5 אהבו · אהבתי · הגב

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ