ביקורת ספרותית על מיתרי לבי מאת יהודית צפורי
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שני, 6 בנובמבר, 2017
ע"י מרגולת


טוב נתחיל מזה שהספר הזה פשוט השאיר אותי חסרת מילים. כמה עוצמות, כמה רגש, כמה אהבה, כמה כאב והכול בספר אחד. ספר פשוט מדהים, מרגש ועוצמתי. ספר שגרם לנשימתי לעצור כמה וכמה פעמים. ספר שנרקם ביד של אומן. איזה עלילה, אלו דמויות אי אפשר שלא להתאהב. ליבי מדהימה, היא נלחמת כמו נמרה ולא מוותרת למרות כל המהמורות בדרך ועומר, איזה גבר, רגיש, אוהב, תומך, כריזמטי וג'נטלמן אמיתי, פשוט מדהים, הוא ללא ספק שבה את ליבי מההתחלה.
נשאבתי לספר מהרגע שהתחלתי לקרוא ועד שסיימתי, אי אפשר היה להניח אותו מהיד ולו לרגע אחד. כל הזמן היו התפתחויות ולא היה רגע דל, הטוויסט בסוף השאיר אותי מופתעת ונסערת. במיוחד בשל היותי עובדת סוציאלית, מצד אחד, הבנתי את החוק ואת עיקרון טובת הילד ומצד שני נשבר לי הלב. זה ספר שנחקק עמוק בתוך הראש והלב.
אני לא בוכה מספרים, כזו אני, אבל אני בהחלט יכולה להגיד שהיו רגעים במהלך הקריאה שהצטמררתי, שהעיניים שלי נצצו מרוב התרגשות וכאב והשערות שלי סמרו מעוצמת הרגשות שעברו בי.
והכתיבה, מה אפשר לומר, הכתיבה פשוט מדהימה, מרגשת וחודרת מתחת לעור. הסופרת בהחלט יודעת לכתוב. אני לא מכירה את יהודית באופן אישי אבל אני רק יכולה להגיד לה: לעולם אל תפסיקי לכתוב!! אני כבר מחכה ומצפה ליצירה הבאה שלה.
הספר ערוך נפלא, ללא טעויות הקלדה ומגיע להוצאה שאפו על כך.
אהבתי את הכריכה, היא מהממת בעיני וכל כך מתאימה לספר.
לדעתי, זה ספר שראוי להחזיק ולשמור בספריה הביתית ולתת לו מקום של כבוד.
אני נותנת לספר המהמם הזה 5 כוכבים נוצצים ויותר כי פשוט מגיע לו. בעיני זה ספר חובה לכל אוהבות הז'אנר.
אם יש כאלה שעדין לא קראו את הספר, למי אתם מחכים? רוצו לקרוא.
אני יותר ממליצה עליו.
2 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה2 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ