ניסן תשע"ח פַּפְּרִיקָה בת 22 מכאן


הדפסה:
» כפסיפס תמונות
» כטבלת טקסט
» כטבלת תמונות וטקסט

» לרכישת ספרים מהרשימה
רשימת הקריאה הינה אישית.
מכילה 4 ספרים.
גררה 86 צפיות.
עודכנה לאחרונה לפני 10 חודשים.

מה דעתך על הרשימה?
1. האש - אנגלספורס #2 / שרה ב. אלפגרן ומאטס סטרנדברג
אני אוהבת את הסדרה הזאת. פנטזיה וקסם וזה, אבל מעניקה לדמויות ולמערכות יחסים (לאו דווקא רומנטיות! טוב, גם) זמן פיתוח נדיב. כאילו לא ממהרת לשום מקום. ובאמת, שלושה כרכים, כל אחד מעל חמש מאות עמודים, וזה לא שיש להם לאן למהר שם בשוודיה. ספויילר זעיר: סופר שהורג את אחת הגיבורות המרכזיות כבר בספר הראשון מבטיח את כסיסת הציפורניים שלך עד סופו של השלישי, עכשיו, כשאתה יודע שהוא מסוגל להביא את האפוקליפסה על ראשך. כשהגיבורים של ריק ריירדן צריכים להציל את העולם תוך שבוע, אנחנו לא תוהים אם הם יצילחו, אלא איך. ברור שהם לא ימותו, הם חשובים מדי. ברור שהם יצילו את העולם, כי, כי, לא יודעת, יש סיבה, נכון? אבל אם אלפגרן וסטרנדברג רוצחים את מינו, כבר אי אפשר לדעת. אלה מסוגלים לכל דבר.
2. החרב הנרדמת / מייקל מורפורגו
קניתי אותו (בעולמות! בזול!) כי מייקל מורפורגו הוא סופר מעולה. מאלה שגורמים לך להאמין שזה קל, לכתוב טוב. כלומר, הוא לא גאון או משהו. הוא פשוט כותב טוב ונוגע ולכאורה בלי מאמץ אפילו. מהשרוול. הספר הזה עצוב למדי ושובה לב ויפהפה. אני שמחה שקניתי.
3. המעגל - אנגלספורס #1 / שרה ב. אלפגרן ומאטס סטרנדברג
כנ"ל. קריא, רהוט, לפעמים אפילו מעורר מחשבה. אי אפשר לא להתאהב בלינאה.
4. כל לב הוא דלת / שונן מגווייר
כתבתי עליו ביקורת (מאוד גאה בעצמי). מעבר למה שכתוב שם - ספר מעורר מחשבה, עצוב למדי, ספר טוב. ג'ק היא דמות נפלאה, אין מילים בפי.


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ