קראתי ולא נפלתי. בעיקר רומנים michalro בת מור וקינמון
הדפסה:
» כפסיפס תמונות
» כטבלת טקסט
» כטבלת תמונות וטקסט

» לרכישת ספרים מהרשימה
רשימת הקריאה הינה ציבורית.
מכילה 63 ספרים.
גררה 2439 צפיות.
עודכנה לאחרונה לפני 10 חודשים.

מה דעתך על הרשימה?
בת 54
חיפה
יכולה להבין.
מעניין שלמרות ש"לא נפלת" קראת כמה ספרים פרי אותו מחבר.
"ריין מילר", סילביה דיי, מאיה בקס וכו'.

1. אהבה למתחילים / קייטי קוטוניו
...״ברור לך שלא כיף איתי... יש לי ילדה. אני לא כיפית. גם לפני שהיתה לי ילדה לא הייתי כיפית.״ ״את מה-זה משעממת״ הוא הסכים איתי ונד בראשו ברצינות... ״לגמרי״ אמר ופרץ בצחוק. והרגשתי משהו חם ונוזלי פורץ מתוך קרע בחזה שלי. ״מה קורה איתך בסוף השבוע?״ הוא שאל... אז סרינה לא כיפית. גם הספר בינוני. קראתי עליו המון המלצות טובות ואני מסכימה שיש בו קטעים טובים, מצחיקים, שנונים ומרגשים. לצערי הם בתוך סיפור המסופר רוב הזמן ככה ככה. הסיפור מדלג בין לפני ואחרי המאורע שסביבו נרקם הסיפור. כל פרק מדלגים שנתיים קדימה ושנתיים אחורה וחוזרים שוב קדימה ואחורה. הבנתי את הצורך בדילוג הזה. זה אפילו היה הגיוני בעיני. מה שתורם לספר להיות ככה ככה בעיני הם סיפורי מסגרת קטנים בתוך הסיפור. כמו אחת לא ממוקדת שמספרת סיפור וקופצת מדבר לדבר והערות שוליים הופכים להיות פסקה שלמה. עוד לא אהבתי שסרינה (וכנראה גם הסופרת) מזכירה את הבת שלה פעמים רבות בתור ״התינוקת״. האנה, התינוקת, היא דמות כמו כל דמות בסיפור. לא חפץ. מגיע לה, לכל ילד באשר הוא, יחס טוב יותר. והבסיסי ביותר הוא לקרוא לאדם בשמו.
2. אהבה מכוערת / קולין הובר
או שלא הבנתי או שהשם של הספר לא ממש מתאים לסיפור. אם היו שואלים אותי מתאים יותר השם "אהבה כואבת" או "אהבה זה כואב". טייט, בת 23, לומדת לתואר שני בסיעוד ועובדת כאחות בחדר מיון. טייט פוגשת את מיילס, השכן שלה (מסתבר), כשהוא שיכור ושבור. מסתבר שהוא בדרך כלל לא שותה או משתכר אבל שבור הוא שבור. שבור וכואב. נדיר למצוא גבר בוכה ואילו בספר הזה מיילס בוכה לפחות פעמיים. אז, טייט נדלקה על מיילס ומיילס על טייט וזה בול מתאים להם כי היא והוא מאוד עסוקים ואין להם זמן או רצון למערכת יחסים רצינית. אז הם שמו חוקים וגבולות מאוד ברורים לקשר בינהם והוא, הקשר, לפרקים, קורא תיגר על הגבולות והחוקים. בסיפור אנחנו וקוראים פרק אחד על טייס ומיילס בהווה ואחריו פרק על האהבה הראשונה של מיילס, לפני שש שנים. לא צריך להיות גאון לנחש שמאותה אהבת נעורים ראשונה ואפית באו הגבולות והחוקים והשבר והכאב. העריכה של אותם פרקים קצת לא מקובלת: שפה/נוסח קצת שונה, שורות ממורכזות, גודל פונט משתנה. לא ברור אם העריכה המיוחד תרמה לסיפור. אולי. אז הספר בסדר. אולי ארוך מדי, למרות שהוא דיי קצר, הרגשתי שהובר קצת "סוחבת" את הקורא והעלילה יותר ממה שצריך, הולכת סחור וסחור בלי להגיע לעצם העיניין - מהו השבר ומקור הכאב ואיך נתגבר להגיע לסוף הטוב. וכמובן יש את הביקורת על שם הספר, זה לא התרגום אלא כך במקור. רומן נחמד, לא יותר.
3. אהבה פצועה - סדרת משפחת פרו 1 - פגום: פיטר וסידני #1 / ה.מ. וורד
4. אי אפשר לעמוד בפני / סוזן אליזבת פיליפס
5. אירוסין על - תנאי / קתרין רוס
חוץ מעז שאוכלת תחתונים אין משהו מעניין בסיפור. סתם ספר.
6. אל תשלח פרחים / סנדרה בראון
רומן רומנטי קלאסי. היא יפיפיה במצוקה, הוא מסוקס שמציל אותה. סימני שאלה קטנים-גדולים מרחפים מעל יחסיהם. הכתיבה/התרגום יפה. קראתי רומנים רומנטיים טובים יותר.
7. בידיו של הגבר הזה - הגבר הזה #2 / ג'ודי אלן מלפס
8. בלאק סיטי / אליזבת ריצ'רדס
הספר נחמד אך הרגשתי כי העלילה לא מתקדמת לשום מקום. את האמצע-סוף כבר קראתי דיי בכוח. כנראה יותר מדי בדיוני לטעמי.
9. בלתי נראה / אנדראה קרמר
כריכה מקסימה ותקציר ובו רעיון מעניין משכו אותי לספר הזה. בספר דמויות נוגעות ללב: סטיבן שקולל להיות בלתי נראה, אמא של סטיבן שחיה עם הקללה שנים רבות, אבא שהתקשה מאוד להתמודד ועזב, אליזבת שעברה לגור מול סטיבן שמצליחה לראות את סטיבן ומגלה לו עולם ומלאו ולורי אח של אליזבת על תקן סייד-קיק בסיפור. ובכל זאת דיי התאכזבתי. הדמויות נחמדות אבל לא יותר. הספר נוגע ועוזב. לא מושך, לא מצליח לסקרן ולעניין.
10. גאולה יפהפייה - האחים מדוקס #2 / ג'יימי מקגווייר
ובכן, יפהפייה זה לא. אומנם מקגווייר ממשיכה באותה לשון ורגש את סיפורי האחים מדוקס. לצערי הפעם הספר בסדר, לא יותר. מקגווייר הוסיפה לרומן אקשן ועלילות FBI, אלה לא הוסיפו עיניין לסיפור בעיני. אפשר לוותר.
11. האחת - המועמדת #3 / קיארה קאס
12. הבן של השכן / לארה סנטורו
13. הגבר הזה - הגבר הזה #1 / ג'ודי אלן מלפס
14. החיים אחריך - אני לפניך #2 / ג'וג'ו מויס
15. הכל או כלום - טרילוגיה: פרשיית בלאקסטון #2 / ריין מילר
16. המועמדת - המועמדת #1 / קיארה קאס
הספר הזה גרם לי לתהות. כנראה הזדקנתי נורא. זה ספר נוער ובו נערה מפשוטי העם ונסיך ותחרות מרגשת על ליבו ואני בכלל לא התרגשתי... מה יכול להיות יותר רומנטי ומרגש מנערה הפוגשת בנסיך, והוא מקסים ונדיב והיא מבולבלת ואולי מתאהבת?! אני מאוד אוהבת ספרי נוער, סיפורי אהבה גדולים ופנטזיה. אבל הספר הזה דיי אכזב. לסיפור המון פוטנציאל אבל הוא לא מצליח לסחוף. חבל. אולי זו הכתיבה שלא הצליחה לגעת, אולי זה אלמנטים נראו מאוצלים בעלילה כמו התקפות המורדים שהתחילו ונגמרו כמעט ללא קשר לסיפור. קראתי על הספר ביקורת רבות. הרבה אמרו שהספר הוא כמו תוכנית "הרווק" גרסת איליאה (המדינה בה מתרחש הסיפור). אז נכון, הרווק זו המסגרת, אבל לא הרגשתי בתוך תוכנית ראליטי כמו למשל שמרגישים זאת במשחקי הרעב. בעיקר הספר מעביר את הרגשות של הגיבורה, אמריקה, בכנות אמיתית. יש כאן סיפור נחמד, אבל לא מרתק. להמליץ או לא, זו השאלה. אז לרומנטיקנים חסרי תקנה, חולמנים כמוני, שלא אכפת להם שהכתיבה דיי מזלזלת בנוער ודיי חסרת תחכום או לא סוחפת אני ממליצה. השאר יכולים לוותר. אני, אגב, כבר קוראת את השני בסדרה. חסרת תקנה כבר אמרתי?!
17. הסתערות - טרילוגיה: עוצרי נשימה #1 / מאיה בנקס
הספר בסדר. לא יותר. סקס מאוד סקסי עד מזעזע לטעמי. אפשר לוותר
18. הסתערות של אש - טרילוגיה: עוצרי נשימה #3 / מאיה בנקס
הספר בסדר. לא יותר. סקס מאוד סקסי עד מזעזע לטעמי. אפשר לוותר.
19. הסתערות של תשוקה - טרילוגיה: עוצרי נשימה #2 / מאיה בנקס
הספר בסדר. אהבתי אותו יותר מהספר הראשון בטרילוגיה. סקס מאוד סקסי עד מזעזע לטעמי.
20. העילית - המועמדת #2 / קיארה קאס
אמריקה ג'ינג'ית. אומרים שג'ינג'י זה אופי. אני לא מכירה ג'ינג'ים לעומק ואולי בגלל זה אני מרגישה איזו החמצה בקריאת הסדרה. אחרי הכל, זהו רב מכר עולמי, לא?! הספר השני בסדרה ממשיך את אותו קו של הספר הראשון. התחרות מתקדמת ומטבע הדברים יש בו קצת יותר אקשן, הלבטים של הגיבורה משמעותיים יותר. ובכל זאת, כאמור, יש לי הרגשת פיספוס מה. הייתי רוצה לדבר עם אמריקה, הגיבורה בת ה-17, לתת לה כלים יעילים להתמודד עם הלבטים, שיעזרו לה להפסיק ללכת סחור וסחור ולאבד שוב ושוב כיוון. ממש כואב הלב ה"איבוד" הזה אליו היא נכנסת שוב ושוב. אני חייבת להודות שאני ממש מתחברת לנסיך מקסון. הוא הרבה יותר בשל מאמריקה. יש לו שאלות אבל יש לו גם כיוון. כמו סופרים רבים שסוחטים את ההצלחה עד תום, אולי יהיה ספר מקביל, עם הצד שלו של הסיפור? יהיה לי נחמד לקרוא אותו (את מקסון). (במקרה הזה אני חוששת שיתכן רוב הפספוס של הסיפור הוא הדימיון וכישורי הכתיבה של קאס אז אולי עדיף שמישהו ייעץ לה או יכתוב במקומה) מקסון, אם אתה קורא שורות אלה, מוזמן לפנות אלי בפרטי. אשמח לקשר עם נסיך אמיתי, צעיר ונפלא שכמוך.
21. הצד האחר של האוקיינוס / זהבית טל-און
22. השלכות - סדרה: השלכות #1 / אלית'ה רומיג
23. ואז בדיוק התאהבתי בך / שרי גל
בהחלט יכול להיות שהספר פגש אותי בתקופה לא טובה ובכל זאת נרדמתי עליו שלוש פעמים ולבסוף, בעמוד 22 המכובד, נטשתי אותו סופית. שרי גל התישה אותי בפרטים. בשנינות מה, חייבת להודות, אבל עדיין סוג של חפירה. המטרה: למצוא את האחד. אז לא. כנראה הספר סב סביב פיתוח שיטה למצוא את האחד. ואם האחד היה ברקע זה יכול היה להיות מעניין אבל שלוש נשים משכילות מנסחות דרישות ושאלון, כנראה זה דיי מרדים, לפחות מבחינתי. לפני הנטישה חזרתי לכריכה האחורית ואם היא מדייקת אכן יש כאן תהליך, אולי מתיש מה, למצוא את האחד שאולי מגיע בסוף הספר או שלא. מצטערת, אני אוהבת סיפורי אהבה ענקיים, משהו כמו אגדה, פנטזיה או אוטופיה. לספר הזה פחות התחברתי.
24. וידויו של הגבר הזה - הגבר הזה #3 / ג'ודי אלן מלפס
25. חצויה / אורית פטקין
איזבלה החצויה רוקדת טנגו, צעד קדימה ושניים אחורה. איכשהו היא מתקדמת, תוך כדי נופלת, נחבלת ופוגעת. ושוב טנגו. כמו בלורי, לצד רומנטיקה, פטקין כותבת לא מעט כאב. ולצד הכאב בסיפור זה יש איתן. הלוואי על כל נשים באשר הן איתן שכזה. אני תמיד שמחה לקרוא ספרים של יוצרות ישראליות צעירות שמעיזות ואמיצות לפרסם רומן רומנטי ישראלי מקורי. הספר טוב. לא מעולה אך העביר לי שבת נחמדה. יישר כח. ממתינה לעוד.
26. חשופה לעיניך - קרוספייר #1 / סילביה דיי
לא נפלתי. לא סחף אותי. חמישים גוונים וונה בי ולא כזה מצליח לו... נחמד, לא יותר. לחובבי הג׳אנר.
27. טבע שני - שלגי – Harlequin Romance # / נורה רוברטס
רומן רומנטי לא רע. יש בו כל שאפשר לצפות מרומן כזה.
28. טעם התקווה - טעם התקווה #1 / זהבית ארצי
29. יהלום / מיכל אדלר
בגב הספר רשום "זה לא הולך להיות סיפור אהבה קיטשי..." אז אין אמת בפרסום. הסיפור והדמויות צפויים מאוד, מצועצעים (כמו פלסטיק או סילקון, ממש לא יהלום), מושלמים מדי. לחיוב אציין שזה סיפור שנכתב על ידי ישראלית ומתרחש בניו יורק ולא הרגשתי זרה או שהסיפור לא מתאים לתפאורה סביבו. גם העריכה טובה. גם כריכת הספר, הכחולה נוגה, לא זאת המפורסמת כאן, נעימה מאוד. אולם עיקר הבעיה היא בסיפור והדמויות: היא מושלמת ומרוצה מעצמה הוא מושלם ומרוצה מעצמו. סוג של סיפור סינדרלה, נסיכה פוגשת בנסיך. אין הפתעות. אלדר ניסתה לחדש באישה מוכשרת, כוחנית ושולטת. הכישרון שלה דיי עיניין אולם בשאר לא מצאתי עיניין מיוחד. כאמור מאוד מצועצע וצפוי. אפשר לוותר.
30. ייעודו של דן - ההתגלות - ייעודו של דן #1 / כרמית גלבוע
באופן ברור גלבוע השתמשה לכתיבת הספר הזה במתכון. אבל מתכון, אפילו טוב, הוא לא ערובה להצלחה. הספר מחולק לשני חלקים. הראשון מציאותי יותר, רומנטי יותר. השני בדיוני יותר, ופחות מעניין בעיני. לדעתי הספר קליל וחמוד מאוד, לפחות החלק הרומנטי בו. בתוך אותו מתכון, אמריקאי בעיקרו, היה לי קצת מוזר/משעשע לקרוא שמות ישראלים, ותיאור של נופי הגליל. כאילו זה לא מתאים. ובכל זאת זה זרם עד שחוצנים נכסנו חזק לעלילה ומסלט ישראלי קליל הפך לבדיוני וקצת הזוי. יישר כח לגלבוע על האומץ לכתוב בג'אנר הזה, שאין בו הרבה סופרים ישראלים. המתכון, כאמור הוציא ספר חמוד מאוד, לצערי, לא יותר.
31. כל שאני - הסיפור של דרו - הגבר הזה #3.5 / ג'ודי אלן מלפס
32. כניעה מתוקה - מתוק #1 / מאיה בנקס
33. כשהשמים נפלו / שחר טריטופ
אני תמיד שמחה לקרוא ספר מקור. במיוחד אם העברית יפה. טריטופ מספר על האהובות המתוקות שלו. הסיפורים כתובים בשפה יפה אבל ארוכים ארוכים כמו גלגלים שמתגלים ללא עצירה או מטרה. שישים עמודים קראתי עד שהחלטתי להניח לו. צר לי אבל לא התחברתי כלל לסיפור.
34. לחצות את האוקיינוס / זהבית טל-און
נחמד, לא יותר
35. לכתוב ולגנוב / ענת שביט-פנחסי
36. לעולמי עד / קארן רוז סמית'
37. לצלוח את הסערה - הסערה #2 / סמנתה טאוול
38. לשחרר - טרילוגיה: התמסרות #1 / מאיה בנקס
לוותר. לא לבזבז עליו את הזמן.
39. מאהב מהאופל - הפגיון השחור #1 / ג'יי. אר. וורד
40. מחוברת אליך - קרוספייר #3 / סילביה דיי
41. מלאך משמיים - מלאך משמיים #1 / בקה פיצפטריק
42. מנעול ומפתח - מהעולם האמיתי # / שרה דסן
43. משתקפת בך - קרוספייר #2 / סילביה דיי
בספר השני בסדרה הסיפור מתבדל מ"חמישים גוונים..." ונבנה סיפור אחר, מעניין בפני עצמו. קל לקריאה, מיועד לחובבות הז'אנר
44. נופלת ברשת - Hacker #1 / מרדית ויילד
לספר יש קצב, זרימה. יש כאלה שהקצב בהם משתנה בהתאם לעלילה ויש אחרים בטמפו אחיד. ״הגדילה״ לעשות ויילד והאטה את הקצב כשמשהו חשוב ומרכזי בעינה קורה בסיפור. והיא מאיצה או זורמת בקטעים אחרים. הקצב שבחרה, יותר מכל דבר בעיני, הזיק לסיפור. אסביר: על פניו הרעיון לרומן טוב. לאריקה אין מקום לרומנטיקה בחיים. כך מתחיל הרומן. ואז היא מתנגשת חזיתית בבלייק. מי מאיתנו לא חולם שאהבה ותשוקה תנחות עליו משום מקום?! הפגישה, שאמורה להיות הפתעה, בגלל שתוארה בהילוך איטי לא הצליחה לתת את האפקט המבוקש. ויש בספר עוד, שלא מצליח לתפוס אותך. אריקה, משכילה, חזקה, חכמה, עומדת על שלה. קל להזדהות איתה ולרצות להכנס לנעליה. מה גם שבלייק מעדן ומחזר אחריה במרץ. ובכל זאת פספוס. נחמד, לא יותר. ביננו, אודה שכשאני כותבת את השורות האלה, עולה בי המחשבה המתבקשת ״איך את היית עושה אחרת? איך אפשר לתקן?״ ואני מודה שאין לי רעיון או פתרון. אולי זה כישרון שכזה, או שיש לך או שלא. ואולי זו השראה שנופלת עליך, או שלא. בינתיים, רק לכתוב שורות אלה (ביקורת?!) ידעתי.
45. סיפור אהבתם של ג'קסון וג'ייה - ג'קס וג'ייה #1 / סילביה דיי
46. סערה אדירה - הסערה #1 / סמנתה טאוול
47. עד סוף הימים / איריס ג'והנסן
רומן רומנטי בלי הרבה רומנטיקה. אפשר לוותר.
48. עיניים פקוחות לרווחה - טרילוגיה: פרשיית בלאקסטון #3 / ריין מילר
49. עירומה - טרילוגיה: פרשיית בלאקסטון #1 / ריין מילר
50. עסקת נישואים - להתחתן עם מיליארדר #1 / ג'ניפר פרובסט
״היא המתינה עד שמבטו, אשר סקר את החדר, יעבור על פניה, ייעצר ויחזור אט אט אליה. עיניהם נפגשו. אלכסה לא סבלה קלישאות, והיא הכי שנאה להפוך בעצמה לקלישאה״... ובכן, צר לי לאכזב את אלכסה, אבל אחרי הכל - קלישאה. כמעט כל הסיפור צפוי, ללא הפתעות, למעט אולי העיניין של היאנקיז, והמטס. גם הכלבים בסיפור, והדג, נתנו אתנחתא קומית. בדפוס נפלו טעויות הגהה. סך הכל רומן רומנטי בינוני בהחלט.
51. פוקר פייס / מיכל אדלר
52. פיתוי מתוק - מתוק #3 / מאיה בנקס
ממש מיותר
53. צוף / יערה עמנואל
רומן רווקות תל אביבי. בלי הפסקה. אם כבר אז כבר. והמון מזה. עמנואל כתבה רווקה שהפולניות היו מסתכלות עליה בקורט קנאה ואומרות ״ברור, זאתי לא תתחתן אף פם...״ גדוש עד להקיא בחידודי לשון, אירוניה, שנינות, לוואים, הערות, תיאורים, מחשבות, דעות נחרצות. חופרת. מרב הגודש אין כמעט סיפור. אם החלטתם כמוני להעז, אז, המלצה חמה, שימו כוס מים בהשג יד. לא לבעלי קיבה חלשה.
54. קרב אותי - טרילוגיה: דאמיין סטארק #2 / ג' קנר
55. רשת ביטחון - Hacker #3 / מרדית ויילד
אם היתה איזושהי עליית מדרגה בעלילה בספר השני, בזה, השלישי, ויילד צללה מטה, הכי נמוך שאפשר. בלייק, גבר שתלטן, כוחני ואגרסיבי. אריקה, אישה חזקה שמתרפסת ומתכופפת למענו, "למענם". והכל צבוע ב"אהבה גדולה" ותשוקה שלא היתה כמותה. אולי יש כאלה שיקראו לכך אהבה. בעיני, זה נוראי. מיותר לחלוטין.
56. שבויה בידיך - קרוספייר #4 / סילביה דיי
בספר הרביעי בטרילוגיה ניכר מאמץ. מאמץ של דיי לחדש, להמשיך מה שהיה אמור להסתיים אחר שלושה ספרים. דיי מחדשת ונותנת לגידאון לספר את הסיפור לסרוגין עם אווה. כתיבתה של דיי, בקולו ומחשבתו של גדאון, פחות מוצלחת מסיפור הסיפור על ידי אווה. לעיתים גדאון מתאר איש או מקום בשימת לב ואוצר מילים שלא מתיישבת עם התדמית שיצרתי לו בראשי. גבר חושני ומסחרר (כך, בין היתר, מתואר בספר) לא יבחן או יתאר גבר אחר בצורה סקסית. בנוסף מיותרים תיאורים חוזרים של אנשים ומקומות שתארו שוב ושוב בכל אחד מספרים הקודמים, כאילו צריך להכיר אותם מחדש, כאילו כל ספר עומד בפני עצמו. סך הכל הספר לא רע ומומלץ למי שעקב אחרי הטרילוגיה ורוצה עוד. האמת, אני דיי שבעתי.
57. שובר שוויון / רעות ממן
58. שונאת לאהוב אותך / ליליאן סלמה נחום
שישמור אותנו האל מאהבות שכאלה. אהבה ושנאה מתקיימים זה לצד זה מקדמת דנא. (לפעמים לא לצד אלא משיקים או חופפים או מרוחקים. בכל מקרה, מתקיימים) נתחיל בנקודות החיוביות: ליליאן סלמה נחום כותבת נהדר, הסיפור זורם ואף מעניין. הגהה טובה. הכריכה נהדרת ומתאימה מאוד לסיפור. ועכשיו לחיובי פחות: הסיפור, האהבה, קשה מאוד. אלימה מאוד, אולי אפילו פלילית. האהבה לא טובה. ועוד יש ילדה בסיפור שעדה את כל זה. לא מצאתי הנאה בסיפור, תסלח לי הכותבת. בהחלט אפשר לוותר. לא ממליצה.
59. שחרר אותי - טרילוגיה: דאמיין סטארק #1 / ג' קנר
רומנטי-ארוטי, מתחיל לא רע בכלל אבל ממשיך לא מעניין עד רחוק ממעניין. אישה יפה, חכמה ומשכילה, מגיעה לעיר הגדולה, לעבוד, להתפרנס מהשכל והכישרון שלה ולא מהכסף של אמא ולא מהמראה המצודד שלה. היא נותנת פתח קטן, סקסי ובטעם טוב לשימוש בנתונים הטבעיים שלה לצור לעצמה הזדמנות לקריירה. והפתח הזה שהיה בעיניי קטן וסקסי ובטוב טעם הפך ללב ליבו של הסיפור וחסר טעם כלל ועיקר. קנר לא נתנה לה הזדמנות להיות יזמית נאבקת, אשת עמל וקריירה. ישר זרקה את גופה וליבה למר מצליח סקסי שולט ש(כנראה) לא צריך דבר מלבדו. שוב אותו סיפור, שמתגלגל ומתדרדר לאותו מקום, שנקרא שום מקום מעניין. אני מתגעגעת לרומנטיקה, לארוטיקה בטוב טעם, לסקסי בקטנה. כזה שמשאיר טעם טוב וחשק לעוד. * זו ביקורת על הספר הראשון והשני בסדרה.
60. שכנוע מתוק - מתוק #2 / מאיה בנקס
יחסית לספרים של בנקס הספר סביר
61. שקר לבן שקר שחור - תיכון לילה #2 / סי ג'יי דוהרטי
62. שרפה יפהפייה - האחים מדוקס #4 / ג'יימי מקגווייר
63. תיכון לילה - כשכולם משקרים על מי אפשר לסמוך? - תיכון לילה #1 / סי ג'יי דוהרטי


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ