ללא גבולות - מלאכיות בלבן #2 / קציעה אלדר

ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
395 התעניינו בספר


תקציר הספר
חלק ההמשך של "מלאכיות בלבן" ובו שלוש החברות שסיימו את בית הספר לסיעוד, נפגשות שוב באקראי והפעם כאחיות- ראנין כמיילדת, אסתר כאחותמפנימית ב´ וקארין כאחות במיון.
שנתיים עברו מתחום הלימודים, והמפגש בינהן גרם לרגשות ותחושות להתעורר ואף להתעצם.
הידיעה שיש להן זו את זו, מחזקת אותן, ועוזרת להן להבין שיש חברויות שלא מוותרים עליהן לעולם.
חברות זו מסייעת להן להתמודד עם קונפליקטים: ראנין מחפשת את בחיר לבה, אסתר מתמודדת עם נישואים לא פשוטים ומפתיעה עם החלטה גורלית ומרגשת, וקארין חסרת הרסן מבינה שהחיים הם כאן ועכשיו ואסור לה להחמיץ את הזמן המתאים. השילוב של התשוקה למין, לסמים ולחיי הוללות עם חשיבה מבוייתת מוביל אותה להתמודדויות חדשות.
משהו קורה פתאום, מאחד את הבנות וגורם להן להבין את משמעות החיים. בפני קארין ניצבת החלטה גורלית.

מה היא תחליט?זהו ספרה השני של קציעה אלדר- אחות, מנחה למיניות ומאמנת אישית בתחום.
ספרה הראשון "מלאכיות בלבן" נחטף ממדפי הספרים בחנויות." כאחות שעבדה בבית חולים, החברויות היוו חלק ניכר ונדרש בהתמודדות הסיזיפית עם דרישות בית החולים. הן נתנו כוח להמשיך ולנוע.
השיתוף ברגשות ובתחושות היה חלק ניכר מהווי בית החולים ; הישיבה על הכורסה באישון לילה והשיחות מלב אל לב העניקו הרגשה שאנחנו משפחה אחרי הכל. עבודת האחות אינה מסתיימת לעולם, וכאחות, כמנחה למיניות וכמאמנת אישית של זוגות ויחידים, אני רואה בספר חלק טיפולי המציף בשאלות והמזמין להסתכלות עצמית על חיינו. הסיפורים מתארים את חייהם של אנשים אמתיים המתמודדים עם ההשלכות של מעשיהם לטוב ולרע. האחות שבי, תישאר עם האמונה שזוגיות היא חלק טהור ומיני ללא חוקים וגבולות."לקט ספרים מאת קציעה אלדר
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של קציעה אלדר


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ