על סדר אקראי מופתי - אנציקלופדיה על מדעים ורוחניות בעידן החדש / אילנה רוגל

על סדר אקראי מופתי

אנציקלופדיה על מדעים ורוחניות בעידן החדש

אילנה רוגל
ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
262 התעניינו בספר

תקציר הספר
הספר‮ ‬על‮ ‬סדר אקראי מופתי‮ ‬מציע מסע מרתק‮, ‬הפורץ את גבולות התודעה האישית והקולקטיבית הנקשרת לכדור הארץ‮.
‬ספר זה מהווה מארג מופלא המורכב מהפן הפילוסופי‮, ‬הרוחני‮, ‬המדעי והמטפיזי של הקיום וחושף ברמה מולקולרית את האינטראקציה המתקיימת בין מרכיבים אלה‮. ‬
ספר זה הוא פרי מחקר קוסמולוגי בו שותפים קבוצת פילוסופים ומדענים‮ ‬ גלקטיים ואילנה רוגל בתודעתה הארצית והקוסמית גם יחד‮.‬

אילנה חוברת אל הספריה האקאשית‮ (‬הקוסמית‮), ‬מבקשת ומקבלת תשובות למבנה קוסמולוגי ומבנה החומר‮, ‬לאור התקדמות המדע המודרני‮.

‬הספר עוסק במערכות הפיזיולוגיות‮, ‬מבנה ה–ד.נ.א‮. ‬האנושי‮, ‬מערכת החיסון ומעל לכול דן בזיקה שבין הבריאה להתפתחות החיים על פני כדור הארץ‮, ‬בין האנרגיה האלוהית לנשמה וכפועל יוצא בין ה'אקראי‮' ‬ל'קבוע‮'.‬

הספר מהווה נסיון נועז להרחיב את גבולות הידע האנושי על בסיס מידעים קדומים אותם אנו נושאים בקרבנו מבלי שתהא לרובנו גישה אליהם בגין‮ ‬תפישות‮, ‬עכבות ואילוצים קיומיים‮.

‬זוהי הזדמנות להרחיב את מיפתח הזיכרון‮, ‬הן האישי והן הקולקטיבי‮.
‬בני אדם שיסכימו להטמיע בתוכם את‮ ‬ התכנים יפתחו בעבור עצמם את שערי הספריה הקוסמית‮.

‬הספר חושף את ה'אינטליגנציה הרגשית‮' ‬של חלקיקי החומר וההיבטים הפסיכולוגיים והפילוסופיים הנקשרים לתיפקודם בקיום‮.

‬הוא מפליג למחוזות‮ ‬הרחוקים ביותר שהגיעה אליהם המטאפיזיקה בת זמננו ובוחן את מקורם ותיפקודם של החומר האפל‮, ‬האנרגיה האפלה‮, ‬האתר‮, ‬האנטי חומר והריק‮ (‬איין‮).

‬הוא מנגיש קטגוריות אלו וכיצד הן באות לידי ביטוי במערכות הפיזיולוגיות‮, ‬ברמה קולחת ומובנת ונועד לכל אדם סקרן המחפש להבין את הקיום האנושי והרוח האלוהית מבראשית‮.

‬ בספר‮ ‬על סדר אקראי מופתי‮ ‬מחזקת אילנה את הגשר אותו החלה כמטפלת בספרה הראשון‮ ‬על רוח וחומר‮ ‬שהפך להיות המדריך האולטימטיבי להבנת הקשר בין ההוויה הקוסמית לקיום בגוף פיזי בכדור הארץ‮.

‬גשר שעל בנייתו היא שוקדת כמבשרת העידן החדש‮, ‬גשר בין חומר‮ ‬ לרוח‮, ‬בין חופש לדטרמיניזם‮, ‬בין העצמי לאהבה בת השמיים


הקורא עיר הקורא מתי
שני מודיעין לפני 11 חודשים מענה


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ