תקציר הספר
טארמון גאי'דון, הקרב האחרון, מגיע. ובני האדם אינם מוכנים לו.
רנד אל'תור, הדרקון שנולד שוב, נלחם בכמה חזיתות, וחייב לכרות שלום עם הסינצ'נים הכובשים כדי שיוכל להשקיע את מאמציו במלחמה נגד אדון האופל החורש מזימות מצפון. אך האפלה משתלטת על רנד יותר ויותר בעודו מאבד את רגשותיו ומקדיש את עצמו למותו הצפוי על סלעי שאיול גאל. הוא מבין שכדי לבצע את משימתו, הוא חייב לאבד צלם אנוש.
המגדל הלבן, מקום מושבן של האאס סדאי מפוצל ומפולג מבפנים והאמירלין המורדת, אגווין אל'וור, מנסה לאחד את הסיעות השונות שבו אף היותה אסירה של האמירלין תאבת הכוח, אלאידה. אך האג'ה השחורה והארורה מסאנה יעשו הכול כדי שתיכשל, בעוד אויב מרוחק מטיל צל אפל על המגדל הלבן ומתכנן התקפה שתביס אותו אחת ולתמיד.

כישור הזמן סובב לו, וכל אשר היה וכל אשר יהיה, עלול ליפול תחת צלו של האופל.

"עם בוא הסער" הוא הספר הראשון בטרילוגיית "זיכרון האור", הטרילוגיה המסיימת את סדרת "כישור הזמן". לאחר מותו של רוברט ג'ורדן, מחבר של הסדרה, נקרא ברנדון סנדרסון, כוכב עולה בשמי הפנטזיה ומחבר סדרת רבי המכר "הערפילאים" להשלים את הסדרה. הספר זינק מיד לראש רשימת רבי המכר והוכתר לאחד מהספרים הטובים ביותר בסאגה האדירה.


הקורא עיר הקורא מתי
איתן נחשולים לפני 5 שנים ו-6 חודשים מענה
ttt רעננה לפני 4 שנים ו-8 חודשים מענה
oded מבשרת ציון לפני 4 שנים ו-10 חודשים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע עם בוא הסער א - מחזור כישור הזמן-זכרון האור #1
סדר על המדף: פנטזיה | דידי בת 35 מקרית עק' רשימת הקריאה עודכנה לפני חודשיים

מחזור כישור הזמן - פנטזיה | shmuel בן 64 מאשדוד רשימת הקריאה עודכנה לפני שנה ו-6 חודשים


פרסומתהתחיל לקרוא לפני 4 שנים ו-10 חודשים


רוברט ג'ורדן (סופר על המוקד)
רוברט ג'ורדן הוא שם העט של ג'יימס אוליבר ריגני ג'וניור (באנגלית: Robert Jordan;‏ 17 באוקטובר 1948 - 16 בספטמבר 2007). בשם עט זה הוא נודע בעיקר כמחברו של רב-המכר מחזור כישור הזמן.... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ