אתה עומד למות - מהדורה חדשה - ג'ק ריצ'ר  #06 / לי צ'יילד

אתה עומד למות - מהדורה חדשה

לי צ'יילד

ג'ק ריצ'ר 06ספר טוב דירוג של שלושה כוכבים וחצי
3.786
57% בנים
8 בנים   6 בנות
גיל ממוצע:44
1519 התעניינו בספר

תקציר הספר
"אני רוצה שתתנקש בחייו של סגן נשיא ארצות־הברית." לריצ'ר, שוטר צבאי בעבר ונווד בהווה, אין כתובת קבועה ואין תעודת זהות, אבל יש לו דעות משלו בענייני צדק. כשאשה פונה אליו ומבקשת שיעזור לה למלא את תפקידה החדש, הוא איננו יכול לסרב. תפקידה החדש הוא להגן על סגן־הנשיא הנבחר של ארצות־הברית מפני מישהו שמאיים להרוג אותו.

וכך מוצא עצמו ריצ'ר, שמסתובב בעולם כשרק בגדיו לגופו ומברשת שיניים בכיסו, בוושינגטון הבירה, בלבו של מועדון אקסקלוסיבי ביותר - השירות החשאי של ארצות־הברית. הפעם מוטל עליו להעמיד עצמו, פשוטו כמשמעו, בקו האש. הוא נאלץ לגייס את כל כישוריו כחוקר, כלוחם וכמאהב כדי להיאבק לא רק באויב אכזרי, אלא גם ברוחות העבר.

לי צ'יילד נולד באנגליה ועבד 18 שנים בחברת ההפקות הבריטית "גרנדה". כשפוטר, החליט להפוך לסופר מותחנים ועקר עם משפחתו לארצות־הברית. ספרו הראשון, "כסף קטלני", שיצא לאור בשנת 1997, הפך מיד לרב־מכר עולמי וזכה בפרס "אנתוני" היוקרתי. גם ספר זה, השישי בסדרת ג'ק ריצ'ר, ושאר הספרים בסדרה כיכבו ברשימות רבי־המכר, זכו בפרסים שונים, תורגמו לשפות רבות ונמכרו במיליוני עותקים בכל רחבי העולם. ספרי הסדרה שיצאו לאור בהוצאת "קוראים": כסף קטלני • ניסיון קטלני • מוקש קטלני • אורח קטלני • חום קטלני • אתה עומד למות • שכנוע קטלני • האויב • הצלף • בדרך הקשה.

"...ריצ'ר הוא נווד מקצועי הנוהג לשוטט ברגל ברחבי אמריקה, לעבוד בעבודות מזדמנות ולעזור למי שנזקק לעזרה בענייני צדק. הוא מעין אביר נודד ... שמצויד בחזות המתאימה לפרש לוחם: גובהו מטר ותשעים ומשקלו מעל מאה קילוגרם ... אם צריך, בלי הנד עפעף הוא יכול לרוצץ בין שתי ידיו הענקיות את גולגולותיהם של הרעים. מצד שני, הוא אינו בריון חמום־מוח אלא טיפוס מחושב, מה שמאפשר לו לנהל חקירה לוגית מסודרת ... לי צ'יילד עומד בגבורה במשימה זו וכתיבתו המצוינת מצליחה לשוות לריצ'ר הוד, תבונה ומסתורין, המאפשרים לו להיראות הירואי בלא להפוך לקריקטורה ... דמותו של ריצ'ר כה ייחודית בנוף הספרותי־בלשי עד כי מצאתי עצמי, ממש כמו כמה מנשות הספר, מאוהבת קלות בגבר מדהים וכוחני זה." דגנית בורובסקי, מעריב

"הבעיה בספריו של לי צ'יילד, שפשוט אינך יכול להניח את הדבר הארור מידיך ... הכתיבה שלו ממכרת... " INDEPENDENT ON SUNDAY
לי צ'יילד (סופר על המוקד)
ג'ים גרנט (לי צ'יילד הוא שם העט שבחר לעצמו) נולד בקובנטרי, אנגליה בשנת 1954. למד משפטים אך הזניח את לימודיו מכיוון שלא חפץ להיות עורך דין. בהמשך עבד בחברת הפקות הטלוויזיה "גרנדה", כתב תסריטים, קדימונים וקטעי פרסומת. בשנת 1995, לאחר שמונה עשרה שנות עבודה, פוטר עקב צמצומים והחל לעסוק בכ... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ