תקציר הספר
בפתחה של השנה החדשה, אלן דביר מרגיש שהדברים סוף-סוף מתקדמים בכיוון הנכון. הוא מאוהב, מקים עסק חדש, ומתחיל להתאושש מהטרגדיה שפקדה את משפחתו. הוא אינו מעלה על דעתו שברגע אחד חייו הולכים להשתנות מהיסוד. חבילה שהוא מקבל לביתו מזעזעת את עולמו ומשליכה אותו לתוך סחרור בלתי נשלט. כל מה שהוא יודע על משפחתו, על האנשים הקרובים אליו ועל עברו מוטל כעת בספק.
לאלן מערכת יחסים מורכבת עם השגרה שבחייו, ספירת חריצים ומשבצות הפכה לעניין של הרגל. הוא חצוי בין הנוחות שמציעה משרתו הנחשקת, לבין הרצון להיות אדון לעצמו. את המפלט מכלוב הזהב הוא מוצא בדמותו של מיליארדר אקסצנטרי וצבעוני עם עבר מפוקפק ואורח חיים מסתורי. אהבה ישנה שחוזרת לחייו בנסיבות מפתיעות משתלבת אף היא במארג של דמויות מרתקות ואינספור מהפכים. השקרים, הסודות והעבר הקודר – כל אלו מאיימים למוטט את חייו של אלן.ארן אראל בונה עלילת מתח מהפנטת וקצבית, אשר מבטיחה חוויית קריאה סוחפת. ממרכז תל אביב ועד לסמטאות ברוקלין, הקורא שותף לגילויים מסעירים של הגיבור על עצמו ועל האנשים הסובבים אותו.


רשימות קריאה בהן מופיע חריצים ומשבצות
ספרים מעולים | עופר בן 43 מגבעת שמואל רשימת הקריאה עודכנה לפני ארבעה שבועות

הופרדו בלידתם | שונרא החתול בת ממנהרת הזמן רשימת הקריאה עודכנה לפני 8 חודשים


פרסומת

סיימתי את הספר, ואומר כמה מילים מבלי לפגוע בהנאת הקוראים: עד עמוד 200 הספר ממגנט, מרתק ומסקרן. משם והלאה מתחילה הידרדרות שמחריפה ככל שהספר צועד לקראת סופו, שמגיע רק לאחר עוד 200 ומשהו עמודים שרבים מדי מהם מיותרים. יותר מדי דמויות, יותר מדי ניסיונות כביכול להפתיע שרק מסרבלים ויוצרים חוסר אמינות. בקיצור, מרוב מאמץ להיות היצקוק המחבר דפק לעצמו את הספר, שיכול היה להיות מושלם, אבל הוא רחוק מאוד מזה.
התחיל לקרוא לפני 7 שנים ו-1 חודשים


לקט ספרים מאת ארן אראל
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של ארן אראל


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ