עשרת הדיברות לכישלון בעסקים - ואיך להימנע מהם כדי להצליח / דונלד ר' קיו

עשרת הדיברות לכישלון בעסקים

ואיך להימנע מהם כדי להצליח

דונלד ר' קיו

The Ten Commandments for Business Failure

יצא לאור ע"י הוצאת מטר, בשנת 2010, מכיל 148 עמודים, תירגום: תומר שפינדל. עסקים וכלכלה » ספרי ניהול וארגון

הזמנה לטעימה: פרק מהספר


ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
424 התעניינו בספר

תקציר הספר
"גם לאחר פרק חיים שלם בעולם העסקים לא הצלחתי מעולם לגבש מערך חוקים או טכניקות שיכול להבטיח הצלחה. אבל אני דווקא יכול לדבר על איך להפסיד, ולהתחייב שכל מי שיפעל בהתאם לנוסחה שאציג כאן - יוכל להיות מפסידן מוצלח במיוחד."
עשרת הדיברות לכישלון בעסקים הוא ספר שנון המציב תמרורי אזהרה למנהלים מכל הדרגים. הספר נכתב על ידי אחד האנשים המוערכים בעולם העסקים, דונלד ר' קיו, הנשיא לשעבר של חברת "קוקה קולה", המספק ייעוץ והנחיה למעגל רחב של מנהלים בכירים.
רבים ששים לספק עצות פשוטות להצלחה בעסקים; ממאמני כדורגל, דרך מנכ"לים לשעבר ועד לפסיכולוגים - לאן שלא נפנה נמצא גורו שמפיץ את משנתו. איש מהם לא מספק התחייבויות, ואת הדרך האמיתית להצלחה לא ניתן לנסח בתוכנית פשוטה ומובנית.
אבל אי אפשר לומר אותו דבר על כישלון. כי להיכשל קל מאוד. למעשה, יש עשר שגיאות חמורות שחברות ואנשים עושים שוב ושוב. שגיאות אלה הן כה קבועות בגרימת כישלון כולל, עד שכדאי לחקוק אותן באבן. דון קיו, שראה ושמע כמעט הכול במרוצת שישים שנות קריירה עסקית, מכנה אותן "עשרת הדיברות לכישלון בעסקים". תמצאו כאן עצות גרועות מוצלחות במיוחד, כגון אל תסתכן, אל תתגמש, אל תפקפק בעצמך, בטח במומחים וחשוש מפני העתיד.
אז אם גם אתם מבקשים להימנע מליפול במלכודות הניצבות בפני חברות ומנהלים מכל הדרגים - תוכלו ללמוד הרבה מאוד מהספר החכם והמרתק שבידיכם.
"עשרת הדיברות לכישלון בעסקים ילמד אתכם על הצלחה בעסקים יותר ממדף מלא ספרים." - ביל גייטס, יו"ר מועצת המנהלים של מיקרוסופט
"ספר חובה לכל מנהיג." - ג'ק וולץ', יו"ר ומנכ"ל לשעבר של ג'נרל אלקטריק


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ