ימים של זהב / ג'וד דוורו

ימים של זהב

ג'וד דוורו

יצא לאור ע"י הוצאת אור-עם , בשנת 2010, מכיל 384 עמודים, ספרות » ספרות קלה - רומניםספר טוב דירוג של ארבעה כוכבים
4
100% בנות
0 בנים   19 בנות
גיל ממוצע:38
1605 התעניינו בספר


תקציר הספר
בסקוטלנד של שנת 1766, מחזיק אנגס מק'טרן, מנהיג השבט, בכל מה שהוא חפץ בחייו. אף על פי שסבו איבד את הטירה השייכת למשפחה ואת קרקעות המשפחה במשחק קלפים כשאנגס היה רק ילד, מתייחס אנגס אל חובותיו ברצינות רבה, זוכה ליחס של כבוד מצד כל האנשים, ונערץ על כל הנשים. כלומר, עד לרגע שאדיליאן טלבוט מופיעה על הבמה.
אדיליאן היפה עד להדהים, והמיוחסת, מייצגת כל דבר שאנגס מתעב. בכל זאת, היא מסחררת את ראשו כמו גם את ראשיהם של כל האחרים, והוא מתקשה להסתיר את רגשותיו מפניה. כשהיא דוחה אותו, הוא נפגע עד עמקי נשמתו, וחמור יותר - מושפל לנגד עיני אנשיו.
אך מגיע היום שבו אדיליאן נזקקת לעזרתו של אנגס כדי להחזיר לעצמה את הזהב שירשה מאביה, הזהב העושה את דרכו לאמריקה. תחילה, אנגס מסרב, אך יופייה - ודמעותיה - רודפים אותו, עד כדי כך שהוא מתגבר על גאוותו ומחליט לסייע ליורשת. אולם, כשאנגס מנסה להתערב, הוא מואשם בחטיפה ובגנבה. כדי לחמוק מתביעה, הוא נאלץ להשאיר מאחור את כל מה שהוא מכיר ואוהב, ונמלט עם אדיליאן לאמריקה. שם הם יתגברו על כל המכשולים הקשים, בזמן שיימלטו מפניו של האיש הטוען לבעלות על הזהב. חרף כל מה שמאיים להפריד ביניהם, אנגס ואדיליאן מוצאים גם אהבה פראית וחופשייה כמו הארץ אליה הגיעו.


רשימות קריאה בהן מופיע ימים של זהב
רוצה לקרוא, רומנים | michalro בת מור וקינמון רשימת הקריאה עודכנה אתמול

קראתי | greek princess בת 15 מנחשו לבד.... רשימת הקריאה עודכנה לפני 5 ימים


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ