ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
569 התעניינו בספר

תקציר הספר
בספר הזה אני מבקשת לחלוק עמכם תובנות שנוגעות למשמעות ולמהות של חיינו, ולנתיב שיכול להוביל אותנו אפילו מהמקומות הכי נמוכים וחשוכים, אל האור, אל השמחה. הפרקים הראשונים עוסקים בשינוי דרכי החשיבה וההתייחסות שלנו אל החיים, והפרקים שאחריהם מפרטים דרכי עשייה שכדאי לאמץ לשיפור מצבנו.

חשוב לזכור שתמיד, בכל מקום ובכל מצב, זה תלוי בנו. גם אם נכנסנו למה שנראה כמו סמטה חשוכה ללא מוצא, יש מה לעשות. אנו נושאים בתוכנו אור גדול ויכולת מופלאה למצוא את הדרך חזרה אל החיים של אהבה וחום, שמחה וחיבוק, בריאות והגשמה. בואו נגלה את היכולת הזאת ונעורר אותה!

הספר הזה מיועד גם לאנשים שבשלב זה של חייהם מרגישים פחד מהחיים עצמם. רובנו חשים בשלב זה או אחר שהחיים הם עניין מפחיד, העולם נתפש כמו מקום מאיים ולא ידידותי, ואנחנו לגמרי לבד. כל העסק הזה גדול עלינו. אין לנו מנוחה, הדאגות מדירות שינה מעינינו ואין לנו כוחות להמשיך.

אילת פורת, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה, בעלת רקע של מטפלת אלטרנטיבית, מרצה ויועצת למודעות עצמית, לרייקי ולטארוט. כתבה עד היום מספר ספרים וביניהם רב המכר "אם אין אני לי - מי לי?", מסע בשבילי המודעות העצמית, המוכר לכל העוסקים בתחומים אלו.
אילת פורת (סופר על המוקד)
אילת פורת נולדה בארץ ב-1960. גרה מרבית חייה בעיר רחובות. שירתה כמשקי"ת ת"ש בחיל האוויר. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה מחקרית מאוניברסיטת בר-אילן ומנחת סדנאות מוסמכת מטעם מכון "מעגלים". אימא לשלושה בנים. עוסקת במודעות עצמית ובהתפתחות רוחנית. כותבת סיפורים ושירים מגיל צעיר מאד. שישה מס... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ