אור על הפראנאיאמה - אמנות הנשימה היוגית / ב.ק.ס איינגאר

אור על הפראנאיאמה

אמנות הנשימה היוגית

ב.ק.ס איינגאר
ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
872 התעניינו בספר

תקציר הספר
פראנאיאמה, אמנות הנשימה היוגית, מוליכה לשליטה ברגשות ומביאה בהמשך ליציבות, לריכוז ולאיזון מנטלי. פראנאיאמה היא גשר שעוזר לתלמידי היוגה לעבור מתחום ההתפתחות הפיזית הטהורה לעבר הרוח. היא מהווה שלב חיוני במסע לקראת מימוש עצמי.
אור על הפראנאיאמה - אמנות הנשימה היוגית הוא ספר הראוי ללוות ולהמשיך את ספר אור על היוגה מאת אותו המחבר, המוכר כעת כחיבור קלאסי על תרגול הטהה-יוגה. גם הספר הנוכחי הוא מעשי ומעמיק, ומציע מדריך מהימן לכל מי שרוצה לפתח את אמנות הנשימה היוגית.
מערכת הנשימה נידונה כאן הן מנקודות הראות של האנטומיה המודרנית והן מתוך התפיסה העולה מהכתבים העתיקים של היוגה. ארבע-עשרה הטכניקות הבסיסיות של הפראנאיאמה מנותחות לעומק ומציעות לקורא תוכנית המורכבת מ-82 שלבים מדורגים בקפדנות, החל מתבניות הנשימה הפשוטות ביותר ועד למתקדמות ביותר. שלבים אלו הוצגו לנוחות הקורא בטבלאות, והצגה זו היא מאפיין ייחודי של ספר זה.
הספר אור על הפראנאיאמה - אמנות הנשימה היוגית מציע לתלמידים מידע מקיף בפילוסופיה של היוגה ודן בנושאים קרובים נוספים כמו נאדים, בנדהות, צ´אקרות וביג´ה מנטרות. תלמידים רציניים ימצאו בספר זה קורס מדורג ומלא שאורכו 200 שבועות עם דגש מיוחד על הקשיים והסכנות שמהם יש להימנע בתרגול פראנאיאמה.


הקורא עיר הקורא מתי
רויטל ארבל ירושלים לפני 4 שנים מענה
smadga שחרות לפני 7 שנים ו-2 חודשים מענה
אני חיפה לפני 3 שנים ו-8 חודשים מענה
Rev Givatayim לפני שנתיים ו-3 חודשים מענה
eva yedidia haifa לפני 5 שנים מענה
שרוני גדרה לפני 5 חודשים מענה

התחילה לקרוא לפני 7 שנים ו-1 חודשים
©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ