מזימת אפקט החממה / עדי בן-ארצי

מזימת אפקט החממה

עדי בן-ארצי

יצא לאור ע"י הוצאת אוריון, בשנת 2010, ספרות » ספרות מקוריתספר טוב דירוג של ארבעה כוכבים
4
100% בנות
0 בנים   1 בנות
1093 התעניינו בספר

תקציר הספר
סטיב, הוא קצין מרינס לשעבר והוא הקב"ט של חברת הדלק יו.אס.אויל. כשסטיב מבין כי השימוש באנרגיות מתחדשות מעמיד את החברה שלו בסכנה, הוא מחליט לעשות מעשה קיצוני כדי להגן על פרנסתו. חברותו ארוכת השנים עם גלן, סמנכ"ל יו.אס.אויל עומדת למבחן כאשר הם מוצאים עצמם משני צידי המתרס. בסיפור הזה שזורים מזימות בינלאומיות, סוכני סי-אי-אי, דוקטורנטית חטובה וטרוריסטים מארגונים אפלים. בחתירה לאמת מגלים גיבורינו, כי לא רק חברותם האישית עומדת למבחן, אלא גם נאמנותם לעקרונותיהם ולמדינתם.


"מזימת אפקט החממה" הוא ספר מתח חדש ומיוחד מאת ד"ר עדי בן-ארצי, שעלילתו נעזרת בכלים מדעיים לפיצוח תעלומת המאה וחשיפת הסוד: מי עומד מאחורי ההתחממות הגלובאלית?. הספר מתמודד עם השאלה, האם המעבר לשימוש באנרגיות מתחדשות ישפיע על הטרור העולמי?. הספר משלב עובדות מדעיות מדהימות ועלילה מרתקת שנקראת בנשימה עצורה.הספר "מזימת אפקט החממה", בהוצאת הספרים "אוריון", הוא ספר מתח על רקע המהפכה הגדולה ביותר העוברת עלינו מאז המהפכה התעשייתית, היא מהפיכת האנרגיה. אפקט החממה והמלחמה בהתחממות הגלובאלית מובילים לחיפוש אחר אנרגיות חלופיות, למורת רוחם של יצרניות הנפט וארגונים אינטרסנטיים שונים. מלחמת האנרגיה גורמת למערבולת תככים ומזימות בין- לאומיות בהם מעורבים ארגונים כלכליים אדירים, ממשלות, גופי איכות סביבה חזקים, ספקיות הנפט וגופי הטרור העולמיים.בספר "מזימת אפקט החממה" מתוארות, בין היתר, טכנולוגיות הנמצאות בחזית הידע האנושי. אין כאן מדע בדיוני, כל הטכנולוגיות קיימות ונמצאות בשימוש האדם. הקריאה בספר תשפוך אור על תהליכים גלובאליים המתרחשים בימים אלה ממש, ואשר ישפיעו על חיינו במאה השנים הקרובות.האם אפקט החממה הינו מעשה ידי אדם? האם ההתחממות הגלובאלית היא באמת מזימה? מי מושך בחוטים? האם זה אמיתי? האם זה באמת יכול לקרות....או שאולי זה כבר קרה...?

בספר שזורים עובדות ונתונים מדהימים: כדור הארץ מתחמם...הקרחונים נמסים... אבל האם אנחנו אשמים?. יותר ויותר מדענים משתכנעים כי ההתחממות הגלובאלית אינה מעשה ידי אדם ומתברר כי אפקט החממה היה קורה כנראה, גם בלעדינו.
עדי בן-ארצי (סופר על המוקד)
ד"ר עדי בן-ארצי, בן 50, יליד ירושלים, נשוי ואב לשלושה, הינו מדען בעל תואר שלישי בהנדסת חומרים מאוניברסיטת בן- גוריון שבנגב. הספר "מזימת אפקט החממה" הינו ספרו הראשון. ... המשך לקרוא


©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ