מפתחות לחיים - כל המפתחות לחיי איכות טובים ומאושרים / הרב זמיר כהן

מפתחות לחיים

כל המפתחות לחיי איכות טובים ומאושרים

הרב זמיר כהן

יצא לאור ע"י הוצאת דני ספרים - הפצה, בשנת 2010, יהדות » קבלהספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
5
60% בנות
2 בנים   3 בנות
גיל ממוצע:28
3830 התעניינו בספר

תקציר הספר
"חיי האדם המודרני המצוי, רוויי לחצים ונוגדי טבע. הוא נולד אל שכונת קוביות בטון ונע בקופסאות מתכת. ניזון מהמצוי סביבו ואומר את מה שנחשב. מחשבתו וזמנו מושקעים יותר בענייני החומר ופחות ברוח - בפיתוח אישיותו ובטיפוח קשריו עם רעייתו וילדיו. אם אינו איתן דיו, עלול הוא למצוא את עצמו נסחף בחוזקה עם זרימת נהר התרבות העולמית השוצף בסערה אל עבר ההנאה הקלה והזמינה, בעוד שחינוך עצמי לדחיית סיפוקים חדל מלהיות ערך שיש להתאמץ עבורו. אמנם בשלב מסויים בחייו חש כל המתנהל על פי דרך זו כי הנה עומד הוא לשלם על אורח חיים בלתי טבעי ובלתי נכון גם בבריאות גו]ו ונפשו ובנזקים נוספים, אך הנהר התרבותי הזורם במרץ בסערת הימים סוחף אותו עמו בסערת הימים וכמו מכריז ללא מילים: "אל תחשוב כעת על העתיד. העיקר ליהנות כאן ועכשיו!" ורוב בני האדם, למרה הצער - שוחים עם הזרם..."

"בפרקי ספר זה מוצגים המפתחות לחיי איכות מאוזנים ומהנים, בכל התחומים החשובים בחיים. מפתחות אלה הלקוחים מתוך אוצרות הרוח של היהדות, מיועדים לכל החפץ לחיות חיים נכונים, בריאים ומענגים לאורך כל שנות חייו בעולם. והם כוללים את ההדרכה המעשית לשמירת בריאות הגוף ובריאות הנפש; הדרך הנכונה לעיצוב האישיות; פיצוח סוד המילוי הרוחני; הנחיות לבני הזוג בדרך המבטיחה חיי נישואין מאושרים; כללי יסוד בחיונך הילדים; ועוד"
(מתוך המבוא)

הרב זמיר כהן הינו ראש ישיבה ומרצה בכיר ליהדות, מדע והלכה. שידוריו בתקשורת ובאתר ´הדברות´ מעוררים גלי אהדה בארץ ובעולם. ספריו ´המהפך´ ו´הצופן´ הופצו עד כה ברבבות עותקים והפכו לשם דבר. על ספריו נמנים: שו"ת בהלכה ´נזר כהן´, ´הלכה כסדרה´, ´מסע אל האמת´, ´שיר השירים מבואר´.


הקורא עיר הקורא מתי
עדי מוקד ירושלים לפני 6 שנים ו-11 חודשים מענה
שירוש נס ציונה לפני 6 שנים ו-1 חודשים מענה
הילוש תל אביב לפני 3 שנים ו-5 חודשים מענה

©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ