תקציר הספר
הבלש המהולל אֶראסְט פֶּטְרוֹבִיץ’ פַנְדוֹרִין חוזר, והפעם בשתי נובלות שנונות ורוויות קסם. בנסיך העלה פַנדוֹרין, הפקיד למשימות מיוחדות, מתמודד עם נוכל מבריק ומלא חן, המרוקן את כיסיהם של עשירי מוסקבה בעזרת אהובתו היפהפייה.

גם פנדורין מגייס עוזר נאמן – אָניסי צִבְעוֹנימוֹב, שליח זוטר עם שם אומלל ולב זהב. וכרגיל – אין כאן רגע דל. זוהי קומדיה דל’ארטה קלילה ומרנינה: הגיבורים יחליפו זהויות ומהלומות קומיות, והקוראים לא יפסיקו לחייך, עד הסוף המפתיע.

המעצב הוא מותחן אלים ואפל, מחווה ליצירות של אדגר אלן פּוֹ ואחרים. גוויותיהן המושחתות עד אימה של יצאניות משולי החברה צצות ברחבי מוסקבה. פנדורין וצבעונימוב מתייצבים בדרכו העקובה מדם של רוצח סידרתי, שדמיונו לג’ק המרטש אינו מקרי... מעריצי אקונין, ראו הוזהרתם: זהו מותחן לבעלי עצבים חזקים בלבד!

משימות מיוחדות הוא הספר החמישי בסידרת רבי־המכר"תיבת פנדורין. ספריו הקודמים- עזאזל, גמביט טורקי, לוויתן ו-מות אכילס זכו לביקורות מצויינות בארץ ובעולם ולקהל קוראים נאמן ואוהב.בוריס אקונין (סופר על המוקד)
בוריס אקונין (ברוסית: Борис Акунин), הוא שם העט של גריגורי שלווסדזה צ'חארטישווילי (גאורגית: გრიგოლ შალვას ძე ჩხარტიშვილი), חוקר ספרות, מתרגם, יפנולוג וסופר רוסי, מחברה של סדרת המותחנים ההיסטוריים "תיבת פנדורין", שבעקבותיה התפרסם ברחבי העולם. מאז 1998 - שנת פרסום "עז... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ