חגיגת האינדיגו - עוד מסרים,סיפורים ובוננויות מילדי האינדיגו / לי קרול

חגיגת האינדיגו

עוד מסרים,סיפורים ובוננויות מילדי האינדיגו

לי קרול & ג'אן טובר

יצא לאור ע"י הוצאת אור-עם, בשנת 2002, מכיל 269 עמודים, תירגום: יעל שינפלד. עידן חדש » מודעות עצמיתללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
513 התעניינו בספר

תקציר הספר
.בשלב זה כבר נהנו מאות אלפי קוראים מספרנו הראשון, "ילדי האינדיגו". לא זו בלבד שספר זה עורר את עניינם של אנשים רבים בכל רחבי העולם ביחס לשינוי המעמיק במודעות, המתגלם בילדים מיוחדים אלה, אלא הוא גם לימד הורים, מורים ומטפלים כיצד לתקשר עם ילדים מרתקים אלה. אם כן, מה עושים עם אלפי המכתבים, הסיפורים וההערות מהורים, מחנכים ואחרים על אודות התנסויות האינדיגו שלהם? ובכן, כותבים עוד ספר, כמובן !
"חגיגת האינדיגו" הוא אוסף של מאמרים, כתבות ובוננויות אישיות על אודות תופעת ילדי האינדיגו. בספר זה ברצוננו לשבח את הילדים הללו - כיצד הם חושבים, כיצד הם מתנהגים, ומה הם מביאים לחיינו. ספר זה נועד לעורר השראה, ללמד ולעורר שיחות משמעותיות. ילדי האינדיגו הם חלק מהותי מן השינוי החיובי של האלף החדש - ואנו מקווים שתשתתפו בחגיגה זו לכבודם!

ג'אן טובר ולי קרול מרצים בפני אלפי משתתפי סמינרים בכל רחבי העולם בנושאים של אפשור וחיזוק אנושי. לי קרול חיבר שמונה ספרי , עזרה עצמית שתורגמו לשפות רבות במהלך עשר השנים האחרונות. ג'אן טובר חיבקה מאמרים, קלטות ותקליטורים רבים בנושאים של עזרה עצמית. הם הוזמנו שלוש פעמים להציג את מסר התקווה והאהבה שלהם בפני האו"ם ספרים נוספים שוהם שהופיעו בהוצאת "אור - עם" הם ספרי קריון - "זמני הקץ", "אל תחשבו כבני אדם", "אלכימיה של הרוח האנושית", "משלי קריון", "המסע הביתה" ו"שותפות עם האל", וכן ספרים העוסקים בנושא ילדי האינדיגו - "ילדי האינדיגו" ו"דרכי טיפול ומזון בריא לילדי' האינדיגו"©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ