ניהול המותג - פיתוח אסטרטגיות תדמית מותג / רם הרשטין

ניהול המותג

פיתוח אסטרטגיות תדמית מותג

רם הרשטין

יצא לאור ע"י הוצאת צ'ריקובר, בשנת 2000, מכיל 300 עמודים, עסקים וכלכלה »ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
5
100% בנות
0 בנים   2 בנות
גיל ממוצע:52
1898 התעניינו בספר

תקציר הספר
בשנים האחרונות חל שינוי מהותי בתפיסתן של חברות עולמיות בנוגע לתכנון האסטרטגיה השיווקית שלהן וחברות רבות עוברות מתכנון אסטרטגי שיווקי כולל לתכנון אסטרטגי הרואה במותג את הנכס היקר והחשוב ביותר של החברה. ניהול נכון של מותג מתחיל בבנייתה של אסטרטגיה עסקית, אשר כבר משלביה הראשונים ממקדת את פעולות החברה סביב המותג עצמו ומתמקדת בתכנון לטווח ארוך שמטרתו לבסס את מעמדה הפיננסי של החברה מעל מתחרותיה.

ספר זה בוחן את תהליך המיתוג על כל שלביו, מהבנת מהות המותג ועד להפיכתו למותג עולמי, ומתאר את כל התהליכים והמושגים הקשורים למותג. בספר מוחרב הדיון על אודות הצורך בפיתוח מותגים בשווקים התחרותיים של ימינו והקוראים ימצאו תשובות על שאלות כגון: מה יש במותג שאין במוצר ומה ההבדל בין השניים? מה הם תפקודי המותג? כיצד לבנות את תדמית המותג? מה הם "ערכים נוספים" וכיצד ראוי לבנותם ולהטמיעם במותג? כיצד יש לתכנן אסטרטגיות מותג כחלק מאסטרטגיה שיווקית? מהו מחזור חייו של מותג וכיצד יש לנהל מותג בהתאם למחזור חייו? כיצד אומדים כוחו של מותג והאם יש צורך להעמיק את הפעילות בפיתוח אסטרטגיות הרחבת מותגים? כדי להמחיש נושאים אלו ואחרים מלווים ההסברים בתרשימים ובדוגמאות רבות מהארץ ומהעולם, המבהירים את נושא המיתוג על כל היבטיו.

ספר עדכני ומקיף זה מיועד לאנשי עסקים המבקשים לפתח מותגים בסביבה חדשנית ותחרותית, לאנשי שיווק ופרסום המבקשים להקנות למוצריהם מעמד של מותג חזק, לסטודנטים הלומדים את מקצועות הניהול והעסקים והמתמחים בתחומי השיווק השונים, לגרפיקאים העוסקים בפיתוח ובעיצוב סמלים, תוויות ולוגו, ולכל המבקש ללמוד ולהבין את נושא המיתוג בצורה המעמיקה ביותר.


הקורא עיר הקורא מתי
אוריצ הרצליה לפני 8 שנים מענה


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ