החוש השביעי והמציאות שמעבר - כריכה קשה - ביואנרגיה שימושית  #1 / רפי רוזן

החוש השביעי והמציאות שמעבר

כריכה קשה

רפי רוזן

ביואנרגיה שימושית 1
יצא לאור ע"י הוצאת תמוז, בשנת 1989, מכיל 254 עמודים, עידן חדש » מודעות עצמיתספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
5
100% בנים
1 בנים   0 בנות
גיל ממוצע:35
6951 התעניינו בספר

תקציר הספר
נקודות פתיחה"נקודות פתיחה" בגופנו הן נקודות על פני עור הגוף, הקשורות בקשר עיצבי או אנרגטי למערכות הגוף השונות, למשל, הנקודה האחראית על כדוריות הדם בגופנו נמצאת כ-5 ס"מ מעל הטבור. באם "נקודת פתיחה" זו חסרת אנרגיה, הדבר יכול להתבטא באנמיה, בחוסר איזון בין הכדוריות האדומות והלבנות ועוד. בעיה זו ניפתור גם כאן בטכניקת "עירבול משלימים". אפשר לומר שמיקום חלק מ"נקודות הפתיחה" בביורגונומי, מקביל לנקודות הדיקור ברפואה הסינית. עד כאן הגישה הטיפולית דומה, אך הטיפול בביורגונומי שונה במהותו מהטיפול בדיקור. וזאת מכמה סיבות.
סיבה ראשונה ועיקרית - את הטיפול בביורגונומי נתחיל בחיזוק המערכת החיסונית - האנרגטית. אחרת אפקט הטיפול ב"נקודות הפתיחה" יהיה חלקי בלבד אם בכלל. סיבה שניה - הטיפול איננו פולשני, וללא מגע כלל. והסיבה השלישית - מעצם הגישה הטיפולית ב"נקודות הפתיחה", גישה זו מטפלת בסיבת החלשותה של הנקודה, שיכולה להיות תורשתית וגם לוקחת בחשבון פגיעות במשלימים האנרגטיים, בנוסף לפגיעות הישירות שקרו למטופל, גם כאן נערבל עם המשלים שהיה בזמן היווצרות הפגיעה ב"נקודת הפתיחה".
גישה טיפולית מקיפה כזאת לא מוכרת לי ואינני יודע באם הדיקור הסיני מגיע לרבדים אלה.
ñ חזור לראש הדף
משלימים אנרגטייםבכל אורגניזם חי מתקיים עקרון ההשלמה האנרגטית, העיקרון אומר שאנחנו שלמות כזוג, זכר ונקבה. לכל זכר יש חיבור אנרגטי לנקבה, שהיא "המשלימה האנרגטית" שלו, ולהפך - לכל נקבה יש חיבור אנרגטי לזכר שהוא "המשלים האנרגטי" שלה.
אלמנט הריפוי מתקבל על ידי הצמדת המערכות האנרגטיות של זוג המשלימים, ערבול זה של המערכות האנרגטיות, גורם ליצירת אנרגיה חזקה מאד. פעולה זו נקראת: טכניקת "ערבול המשלימים האנרגטיים".
ערבול זה גורם להגברה מיידית של השדות האנרגטיים של בני הזוג, הגברה זו של רמת האנרגיה יוצרת תהליך ריפוי מיידי של המערכת האנרגטית ושל הגוף אליו היא קשורה.
וכאן נשאלת השאלה, מדוע נחלשת המערכת האנרגטית שלנו? סיבת החלשותה של המערכת האנרגטית שלנו נובעת מעצם בריאתנו כזוג, כלומר, אנחנו כמו שנאמר בתחילה, שלמות כזכר ונקבה. מכאן, באם אחד מבני הזוג נפגע, הוא זקוק ליותר אנרגיה על מנת להרפא ומאחר והחיבור בין בני הזוג הוא אנרגטי, את האנרגיה החסרה לו, ייקח, ישאב מבן הזוג השני, פעולה בלתי מודעת הגורמת לירידת רמת האנרגיה הכללית של המשלים התורם וכפועל יוצא המערכת החיסונית של גופו נחלשת ומאבדת את היכולת לשמור על עצמה, דבר שיטופל ויתוקן במלואו בעזרת טכניקת "ערבול המשלימים האנרגטיים".

לסיכום, אפקט הריפוי ב"ביורגונומי" מתקבל לאורך כל הטיפול, על ידי שימוש בטכניקת "ערבול המשלימים האנרגטיים". פעולה הגורמת ליצירת אנרגיה אין סופית הממלאה כל מחסור.
א: פעולה זו מפסיקה מידית את שאיבת האנרגיה מה"משלימ/ה האנרגטי/ת".
ב: ממלאת את מחסור האנרגיה שהיה ב"נקודת הפתיחה" לפני הערבול.


הקורא עיר הקורא מתי
תימי בת חפר לפני שנה ו-6 חודשים מענה
וינט תל אביב לפני 8 שנים ו-11 חודשים מענה
flydeeper ein gedi לפני 8 שנים ו-11 חודשים מענה
shiri cohen חדרה לפני 8 שנים ו-3 חודשים מענה
Alternativa נתניה לפני 5 שנים ו-1 חודשים מענה
יא יא אשקלון לפני 7 שנים מענה
מלודיה Jerusalem לפני 4 שנים ו-11 חודשים מענה
ס.ר. נהריה לפני 6 שנים ו-10 חודשים מענה
רוני מודיעין לפני 6 שנים ו-8 חודשים מענה
מאירה רמת גן לפני 6 שנים ו-5 חודשים מענה
Hijoy כוכב יאיר לפני 5 שנים ו-4 חודשים מענה
ג'ו מושב חדיד לפני 4 שנים ו-10 חודשים מענה
ליה חדרה לפני 4 שנים ו-4 חודשים מענה
שר לי תל אביב לפני 4 שנים ו-2 חודשים מענה
נילס הולגרסון עיר האורות לפני 10 חודשים מענה
רונה באר יעקב לפני שנתיים ו-3 חודשים מענה
ספרטה בת ים לפני שנה ו-10 חודשים מענה
אלי באר שבע לפני שלושה שבועות מענה
אנאבל חדרה לפני שלושה שבועות מענה

התחילה לקרוא לפני 5 שנים ו-7 חודשים


התחילה לקרוא לפני 8 שנים ו-3 חודשים


רפי רוזן (סופר על המוקד)
רפי רוזן מייסד שיטת הביורגונומי. רפי רוזן נולד ב- 10 באפריל 1927 בירושלים ונפטר ב-11 לפברואר 2003. בגיל 17 הצטרף להכשרה המגויסת שהקימה את קיבוץ הסוללים. בשנות החמישים למד רפי אצל ד"ר וולטר הופה בתל-אביב שהיה תלמיד של ד"ר וילהם רייך. בהסתמך על מחקרו של רייך, רפי בנה את תותח העננים ... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ