תקציר הספר
סונה, שהתחתנה בנישואי אהבה ועברה לגור בבית הורי בעלה, לא שיערה בנפשה שהמשפחה החדשה שלה תהיה כה עוינת. בעוד גיסותיה יולדות ילדים, הרחם של סונה מסרב להעמיד צאצאים, ויום אחר יום היא חשה במבטים הדוקרים בגבה.
נישה, בת הדור הצעיר במשפחה, היתה אמורה לגדול ולהיעשות אימא ורעיה. אבל דווקא סוד משפחתי אפל אפשר לה להשקיע את כל מרצה בלימודים. האם כשתגיע לגיל נישואין תוכל להתמיד בלימודיה? האם תוכל להגשים את חלומותיה?

כשכל בני המשפחה חיים יחדיו בבית אחד, השמועות עוברות חיש מהר מחדר לחדר, וכל אחת מבנות המשפחה מנסה לפלס את דרכה בין ציות למסורת ובין שאיפותיה שלה.
בית, סיפור משפחתי על שלושה דורות, מאפשר לנו להציץ אל הסלון, אל חדרי השינה ואל המטבח של משפחת סוחרי הבדים בנווארי לאל. זהו סיפור חי ונושם שעוקב אחר מאוויי נפשם של בני בית אחד כנגד המוסכמות המשפחתיות.

בית הוא רומן מדויק ועשיר, חושני ורגשי, על עוינות ואדיבות, על אהבה וקנאה, על עיקשות ופשרה, על סודיות וגילוי לב שרוחשים בלב לבה של כל משפחה.


רשימות קריאה בהן מופיע בית
מחכים על המדף בבית שיגיע תורם | yaya בת 27 מירושלים רשימת הקריאה עודכנה לפני חודש

ספרים מצויינים | עופרה סמילה בת 43 מכפר יונה רשימת הקריאה עודכנה לפני חודשייםמי יודה מתי תורגם לעברית הספר הבית של מנגו קפור?
התחילה לקרוא לפני 8 שנים ו-6 חודשים


לקט ספרים מאת מנג'ו קפור
שם הספר
המהגרת
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של מנג'ו קפור


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ