אהבה יש ביקום [המהדורה המעודכנת] / מלודי

אהבה יש ביקום [המהדורה המעודכנת]

מלודי

love is in the earte

יצא לאור ע"י הוצאת אסטרולוג, בשנת 1996, מכיל 624 עמודים, תירגום: ח.י.גליקזם. עידן חדש » מיסטיקהספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
5
1 בנים   1 בנות
גיל ממוצע:39
1734 התעניינו בספר


תקציר הספר
בספר של מלודי נתקלנו לראשונה בתערוכת מינרלים בינלאומית בחורף 1993. התלהבות הסובבים משכה אותי לרכוש את הספר, ולשמחתי מצאתי בו מגוון עצום של אבנים שטרם נתקלתי בהם. כמו-כן, שמחתי למצוא בספר את תכונותיהן של אבנים רבות אשר היו בידי, ולא נמצאו באף ספר אחר.

הכתיבה הברורה, העושר של האבנים והניסיון המדהים שעברנו בעקבות הכתוב בספר, הביא אותנו למפגש עם 'מלודי'.

המשלוחים הראשונים של הספרים באנגלית נמכרו באופן מיידי. התגובות הנלהבות והבקשות החוזרות ונשנות הביאו אותנו למפגש נוסף עם 'מלודי', ולתרגום הספר לעברית.

לאבנים יש כוח וביכולתן לעזור לנו. לא צריך להאמין בכוחותיהן של האבנים – צריך רק לגלות שהכוח קיים. ישנם בנינו רבים אשר גילו את כוחן של האבנים, ולעומתם ישנם אלו שיקח להם עוד זמן. רבים הם הסבורים שזה עניין של זמן בלבד, עד אשר השימוש והמחקר באבנים יהיה אמפירי.

מטרת ספר זה היא העשרת ידע והדרכה. ספר זה משקף את ניסיונה וידיעותיה של מחברת הספר, מלודי.

הצורות המבנים של מרכיבי הממלכה המינרלוגית, שונים בדרך ההתהוות הטבעית שלהם ובאופן בו פותחו על ידי האנושות. הן הצורות של הגבישים המלוטשים והן הצורות של הגבישים הטבעיים/הבלתי מלוטשים של תצורה גבישית מניבות תכונות שהן זהות לצורות הדומות שנמצאו בתוך האדמה. אולם הייצור התעשייתי בצורות אחרות לא יפיק תכונות דומות. צורות מלאכותיות אחרות מניבות תכונות ייחודיות של התכונות לאנרגיה ושימוש באנרגיה המוכלת בהם.

הרשימה שלהן, מספקת דוגמאות של התצורות השונות וכן, תיאורים של תצורות הגבישים המיוחדות; תצורות אלו נוצרות במבנים של גבישי קוורץ, וכן במבנים של גבישים אחרים.

האנק – הוא סמל אשר נמצא בתרבויות קדומות רבות (למשל, במצרים). הוא מציג את "המפתח לחיים" ואת הגישה לתחום האינסופי של החוכמה. תוצרה זו שימשה בעבר לחיפושי מים, להגברת היצירתיות, לחיזוק פוריות, הן זו של המחשבה והן זו של הגוף ועל מנת להעניק חיים ארוכים. הן הצורות הטבעיות והן אלו המיוצרות באופן מתועש, מציגות תכונות זהות.

הגביש המסופח מזוהה כגביש מכוסה או מכוסה בחלקו על ידי גבישים קטנים. תכונות המיוחסות, לא תהיינה מוצגות באבן שנוצרה באופן מתועש בצורה זו.
את גביש הגשר מזהים באמצעות גביש קטן אשר נמצא בחלקו בתוך ובחלקו מחוץ לגביש גדול יותר. התכונות המיוחסות, לא תהיינה מוצגות על ידי יצור מתועש של הצורה הזו.

מושבות של גבישים מביאות אנרגיה קבוצתית של גבישים קשורים לסביבה הקרובה. הם מחזקים הרמוניה ושלווה בקבוצות, במשפחה ובסביבות חברתיות ו/או בסביבות עסקיות אחרות. הן הגבישים בתוצרת המושבות הנוצרים באופן מתועש והן אלו הנוצרים באופן טבעי מציגים תכונות זהות.


ספר ותיק זה הוא ללא ספק אחד הספרים המקיפים ביותר בעברית למידע כל קריסטלים שונים. הספר סוקר מאות קריסטלים ונוגע בהיבטים של הילינג, התפתחות רוחנית ושיוכים אסטרולוגיים ונומרולוגיים. מלודי היא הילרית אמריקאית שבקרה בישראל ואף העבירה כאן סדנאות. ראויה לציון ההתייחסות המעמיקה שלה לקריסטלים. וזהו בהחלט ספר חובה לכל מי שמתעניין גם בהיבטים של התפתחות-אישית, חברתית ופלניטרית של בני האנוש. יש בספר גם פרקים שעוסקים בגימולוגיה (מבנה פנימי-פיזיולוגי של הקריסטלים), המלצות לבחירת קריסטלים, ניקוי וטיהור שלהם, הכנת תמציות-קריסטלים, תכנות ומדיטציה.


ספר חובה לעובדים באמצעות אבנים ומינרלים.


הקורא עיר הקורא מתי
shapi חולון לפני 3 שנים ו-7 חודשים מענה


פרסומתהתחיל לקרוא לפני 5 שנים ו-9 חודשים


לקט ספרים מאת מלודי
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של מלודי


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ