מניהול של אתמול למנהיגות של מחר / פיטר פ' דרוקר

מניהול של אתמול למנהיגות של מחר

פיטר פ' דרוקר

יצא לאור ע"י הוצאת מטר, בשנת 1992, מכיל 288 עמודים, עסקים וכלכלה » ספרי ניהול וארגוןללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
2266 התעניינו בספר


תקציר הספר
כיום, יותר מתמיד, נשואות עיניהם וקשובות אוזניהם של מנהלי עסקים וכלכלנים המתמודדים עם אתגרי השינויים, אל פיטר פ' דרוקר, הוגה - הדעות בעל ההשפעה הרבה ביותר בעולם בתחום הניהול. ספר חדש ומקיף זה מכנס את השקפותיו העדכניות, המעוררות ומאירות העיניים ביותר על הסדר החדש בעולם העסקים ועל הציוויים בתחום הניהול לשנות התשעים ומעבר להן. כדי להצליח, אומר דרוקר, אין די עוד להיות "מנהל" בנוסח האתמול; נוכח השינויים המתחוללים בעולם, על העומד בראש העסק להיות "מנהיג".

אחד מסימני ההיכר למומחיותו של פיטר דרוקר הוא הבנתו הייחודית בכלכלה, בחיי העבודה, בתפיסות ובנהלים החדישים ביותר בניהול, ובמקביל לכך - בצביונו המשתנה והמתפתח ללא הרף של הארגון.

בספר מבריק וחדש זה, "מניהול של אתמל - למנהיגות של מחר," שוטח דרוקר לפנינו ניתוח בהיר והשראה מעשית לשורת נושאים חשובים: קץ עידן עובד "הצווארון הכחול"; פשיטת - הרגל של התיאוריה הקיינסיאנית בכלכלה, הגורסת השקעות ממשלתיות לעידוד הצמיחה; המיתוסים סביב אליל הכלכלה היפני והאמיתות שאנו יכולים וחייבים ללמוד ממנו; הלקחים שיכולים עסקים גדולים ללמוד ממוסדות ללא כוונת רווח; מקומה של הכלכלה הלאומית בעולם החברות הרב - לאומיות; נוסחת ההצטיינות ביצוא האמריקני; האתוס ההולך ומשתנה של המנהלים בדרגי הביניים, כאשר הדוקטרינה הכנועה של נאמנות מוחלטת לחברה מפנה את מקומה לתביעות לתגמול על הישגים ויזמה אישית, ונושאים רבים נוספים.

"מניהול של אתמול - למנהיגות של מחר" הוא הוכחה חותכת שפיטר דרוקר, שאין שני לו, עומד עדיין בשיא יכולתו היוצאת - דופן. אין ספק שספר רחב - יריעה זה, שפניו אל העתיד, יהיה אחד הספרים החשובים ובעלי ההשפעה הרבה ביותר בין ספרי הניהול של העשור.

פיטר פ' דרוקר, מחבר הספר המצליח Managemenl of Frontiers The , מוכר למיליוני אנשים בחוגי העסקים והכלכלה באמריקה כסופר הדגול ביותר בתחום העסקים והניהול בתקופתנו. רעיונותיו החדשניים של פיטר פ' דרוקר משמשים תמיד ככוכב הצפון לניווט תהליכים, מגמות ותפיסות חדשניים בתחומים רבים של ניהול, משק וכלכלה, ומנהיגות בעסקים, וגם בעולם האקדמי בישראל הוא מוכר היטב כ"גורו" בתחומי העסקים והניהול.


הקורא עיר הקורא מתי
גיורא ר"ג לפני 8 שנים ו-11 חודשים מענה
ואלרי שוקרון אשדוד לפני 6 שנים ו-3 חודשים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע מניהול של אתמול למנהיגות של מחר

המפרקים : תיעוד פוליטי
אורה שם-אור

אילו מילים יכלו להרוג: כשלון השיח הציבורי-פוליטי בישראל : העיתונות הכתובה והפולמוס סביב תהליך השלום...
מולי פלג
הדרכה ועיון - למבוגרים | יחיאלה בת 67 ממושב מסלול בנגב רשימת הקריאה עודכנה לפני 13 שעותלקט ספרים מאת פיטר פ' דרוקר
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של פיטר פ' דרוקר


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ