תקציר הספר
מייקל נונאן הוא סופר של רבי - מכר, שמאבד את יכולת הכתיבה שלו יחד עם מותה הפתאומי של אשתו. כדי להשתחרר מאבלו, וכדי להתגבר על מחסום הכתיבה שלו, יוצא מייקל נונאן אל בית הקיץ שלו, שלחוף האגם. וכאן מוטח הכול בפניו, ובפראות שרק סטיבן קינג מסוגל לתאר. כמתוך האופל מגיחים ונכרכים בו העבר האפל של העיירה השליווה לכאורה, מאבקי כוח וניצול של בעלי המאה, הכוחות שמחזירים לו את יכולת הכתיבה, ואשתו המתה.בוא תועה ביניהם, מוכה פעם אחר פעם, ומנסה לרדת לפשרם, וכל זה תוך סיפור אהבה תמים וענוג שהולך ומתרקם. "שק של עצמות" הוא סיפור על הכוחות האפלים שמכתיבים את חיינו ואת אהבתנו. זהו סיפור טעון, מרגש ומלא בדמיון - האימים שאנו חשים לעיתים קרובות, ומי כמו סטיבן קינג מפליא לתארו. "שק של עצמות" הוא סיפור של כמה רבדים, שהעבר וההווה שזורים בו למארג אחד. נראה כי כמו הכוחות האפלים בחייו של מייקל נונאן, הם עולים זה על זה, מסתבכים, נפתלים ומתפתלים, וארגים סיפור יפהפה ומבחיל, עוצר נשימה ומתנשף, כמו בית קיץ זקן ליד האגם.


רשימות קריאה בהן מופיע שק של עצמות
פנטזיה,מדע בדיוני ואימה | דרור בן 38 מתל אביב רשימת הקריאה עודכנה לפני שלושה שבועות

my fantasy / horror collection - פנטזיה \ אימה | LordJestocost בן 36 מShayol רשימת הקריאה עודכנה לפני 3 חודשיםסטיבן קינג (סופר על המוקד)
סטיבן אדווין קינג (באנגלית: Stephen Edwin King; נולד ב-21 בספטמבר 1947, בפורטלנד, מיין, ארצות הברית) הוא סופר אמריקאי פורה בסגנונות המתח והאימה. ספריו של קינג פופולריים מאוד ורבים מהם היו לרבי-מכר בינלאומיים. מעל ל-350 מיליון עותקים מהרומנים של קינג נמכרו ברחבי העולם, וספריו עובדו לסדרות טל... המשך לקרוא
לקט ספרים מאת סטיבן קינג
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של סטיבן קינג


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ