דני בר

דני בר

בן מתל אביב

נולד בטבריה והתחנך בכפר הנוער בן שמן. לאחר שרות צבאי בגולני, הצטרף לשב"כ ומילא שורה של תפקידים מבצעיים בארץ ובחו"ל.
פרש לגמלאות אחרי 24 שנות שרות וחזר לכפר הנוער בן שמן והפעם כדי לנהל אותו, תפקיד אותו מילא במשך למעלה משבע שנים מתוך תחושת שליחות ורצון להקנות לדור הצעיר ערכים הומניים וחברתיים.
הספר הראשון שלו "שהיד" יצא לאור ב 2003 , זכה לחשיפה גדולה בתקשורת והפך לרב מכר. בימים אלה הוא שוקד על הוצאת המהדורה החמישית !!
ספרו השני, "החצר הפנימית" ספר מתח-ריגול שעלילתו מתרחשת בכפר הנוער בן שמן בשנת 1939. רומן היסטורי המבוסס על סיפור אמתי ומתחקה אחר עקבות המרגל שפעל בכפר והסגיר לאנגלים את מצבורי הנשק הרבים שהוסתרו במקום.

קישור לכתבה על הסופר והספר: http://www.magazin.org.il/inner.asp?page=234672

קישור לראיון שהתקיים אתו ברשת א' ובו הוא מדבר על הספר:
http://www.youtube.com/watch?v=9ZVGk1PyVnM

בימים אלה הוא שוקד על כתיבתו של הספר השלישי, ספר ריגול-מתח שעומד לצאת לאור במהלך 2017.» דירג 27 ספרים
» כתב 28 ביקורות
» יש ברשותו 16 ספרים
» מוכר 0 ספרים
» נרשם לסימניה לפני 7 שנים ו-5 חודשים
» ביקר לאחרונה בסימניה לפני שעתיים
» קיבל 217 תשבחות לביקורות שכתב

» כל ההתכתבות שהיתה ביניכם

» סופרים מועדפים

» מדף הספרים (4 מתוך 16)
ביקורות ספרים:

מוצגות 6 הביקורות האחרונות מבין 28 הביקורות שנכתבו. הצג את כל הביקורות

במהלך עבודתי יצא לי לשהות ברומא ארבעה חודשים, מרבית הזמן לבד. כיוון שמרבית העבודה התרכזה בלילות, מצאתי את עצמי משוטט בימי... המשך לקרוא
24 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני שבוע וחצי


סופר רציני. ספר רציני- וכך יש להתייחס אליו. הוא רציני בנושא שלו, בכתיבה שלו, הוא מעמיק ויסודי עד כמעט לקו השבר שאחריו קשה ל... המשך לקרוא
26 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני שלושה שבועות


קובץ מיצירותיו של חיים גורי, אם תרצו "כלבו-חיים גורי" : שירים, סיפורים קצרים, קטעי ראיונות, וגם איורים של אמנים שונים. קראתי... המשך לקרוא
17 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני שלושה שבועות


גילוי נאות- אלון הוא חבר טוב שלי, ואנחנו הולכים יחד ביד ביד כבר כמעט ארבעים שנה, מהיום שבו הגענו צעירים וחדורי להט, וגם ציו... המשך לקרוא
15 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני ארבעה שבועות


לא ידעתי שהספר הזה יושב על מדף הספרים שלי ורק במקרה נתקלתי בו, אולי קיבלתי אותו פעם במתנה, הוא מסוג הספרים שקונים במתנה, ול... המשך לקרוא
16 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני ארבעה שבועות


כשבאים לכתוב ביקורת על ספרו של אהרן אפלפלד ראוי, לטעמי, לעשות זאת בתחושה של "של נעליך מעל רגליך"..איך אפשר לבקר ספר של מי שכ... המשך לקרוא
17 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני חודש
מוצגות 6 הביקורות האהובות האחרונות. הצג את כל הביקורות האהובות

סוף סוף סיימתי את הטרילוגיה. זה הזמן לפנטזיה. חיכיתי לספר הרבה זמן והגיע אליי בזמן מעולה בדיוק לפני מבחני הסמסטר שהראש ... המשך לקרוא
3 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 15 שעות


ספר מעולה!!!מדובר ברומן שמשולב עם מתח... ניקול ואייל נפגשו בפעם הראשונה והתאהבו בהמשך מתגלה שאייל הוא פושע, גונב עתיקות. ני... המשך לקרוא
5 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 17 שעות


https://youtu.be/OER8dtQPF14 "כל מי שחיפש לו רגעים של שלווה ושל התעלות רוחנית, יכול היה למצוא אותם בה. כמו הילכה קסם על מבקריה, ידעה הח... המשך לקרוא
26 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 17 שעות


"דייג ברשת" – ישראל זמיר הסופר והעיתונאי ישראל זמיר, בנו של חתן פרס נובל לספרות יצחק בשביס זינגר, היה עד למותו, ולמרות הפ... המשך לקרוא
7 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 19 שעות


לא לבעלי לב חלש. אולי קצת הגזמתי אבל תיאורי החיתוך של הגיבורה, חוות החזירים המגעילות ועוד לא ממש משכו אותי כקורא. ספר מתח ע... המשך לקרוא
3 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 20 שעות


התמוגגתי בזמן שקראתי את "פרנסוס על גלגלים", וכל כך למה? קודם כל, התרגום הנפלא מאנגלית, סופסוף, אחרי כל כך הרבה ספרים שתורגמו... המשך לקרוא
15 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 21 שעות


דני בר עוקב אחרי
עוקבים אחריו
מתוך הפורומים:

מוצגות ההודעות האחרונות בלבד. הצג את כל ההודעות

לפני שבוע וחצי
» הסיפור (סיפור שכתבתי)
לפני שבועיים
» רפי (סיפור שכתבתי)
לפני שבועיים
» רמז? (סיפור שכתבתי)
לפני שבועיים
» החי- המת (סיפור שכתבתי)
לפני שבועיים
» החליפה (סיפור שכתבתי)
טוקבקים על ביקורות ספרים:
פינת היצירה:

מוצגים הסיפורים והשירים האחרונים בלבד. הצג את כל הסיפורים והשירים

מלחמת לבנון הראשונה.
אני חייל מילואים צעיר על ציר ביירות- דמשק, שוכב לצד הכביש, בפאתי העיירה בחמדון, וממתין שחיל האוויר יסיים את התקיפה על מתחם סורי מבוצר, לפני שנסתער עליו.
התקיפה מסתיימת.
זזים.
אנחנו עולים על המתחם ובמהלך הסריקה נתקלים בחמישה חיילים סורים שנהרגו. מדיהם ירוקים, שונים מאלה של חיילי הקומנדו בהם נתקלנו עד כה. החמישה שכבו צפופים, אולי חיפשו ברגעיהם האחרונים ביטחון אחד בחברו ולא מצאו.
אחד מהם צד את עיני. הוא היה צעיר מאוד, אולי טרם מלאו לו 18, פניו היו פני ילד רכים, חלקים, אפילו חתימת שפם לא הייתה לו, ומבט האימה עדיין ניבט בפניו. בכיס חולצתו מצאתי מכתב. שמרתי אותו בחגור שלי, ובערב, כשכל אחד התכנס לתוך עצמו, מלקק את פצעי היום החולף, שלפתי את המכתב וקראתי אותו לאט לעצמי, אחר כך לחבריי.
חשכה מסביב, דממה, חיילי הקומנדו הסורי מחופרים ממול, מתח גדול ודריכות ורק אור הפנס מרצד על המילים.
המכתב נכתב בכתב ערבי קריא, אם כי היה ניכר עליו שנכתב בחפזה.
זה היה מכתב עצוב, פתאום הוא לא היה חייל אויב, אלא נער מאוהב. היה לו שם, היו לו פנים, פנים יפות, וגם ארוסה שחיכתה בבית. ויותר מכל, היו לו הורים שלבטח דאגו לו ולא ידעו שעולמם נחרב, ממש כאן, ממש עכשיו.
שמרתי את המכתב שנים רבות מתוך תקווה שיום יבוא ואשלח אותו אל משפחתו בסוריה.
זה לא קרה!!
המכתב שכב בארגזים שנדדו אתי על פני ימים וארצות- ונעלם!!! צחוק הגורל, אתו נעלם גם מכתב נוגע ללב שכתב לי אבי ז"ל במהלך המלחמה. על גיוסי למילואים נודע לו במקרה משני אחיי שהיו שם, לא רחוק ממני, אני ניסיתי לחסוך ממנו את הדאגה.
כמה סמלי, משני צדי המתרס, חולקים דאגה דומה, אבא שלי, ואביו של החייל הסורי שהמילים שכתב בנו לא הרפו ממני כל אותן שנים וכך בערך כתב:

"מי שימצא את המכתב שימסור אותו למשפחתי.
אהובתי, האויב קרוב, אנחנו כבר שומעים את היריות שלהם. אני יודע שעוד מעט לא אהיה בין החיים. ברגעים אלה אני חושב עלייך, על שערך השחור והחלק ועל עינייך היפות.
אהבתי אותך וחיכיתי שאחזור ונתחתן. חביבתי, אני מתחנן אלייך שאחרי מותי תינשאי ותחיי חיים מאושרים.
אני חושב על אבי, הוא זקן וחולה ולבו לא יעמוד בכאב של הבשורה. אנא ממך, היי לצדו אחרי שיודיעו לו, נחמי אותו, אל תעזבי אותו לרגע.
גם אמי..
אני נאלץ להפסיק עכשיו...."

נכתב לפני חודש
שנים רבות נטועים שורשיי עמוק באדמתה המדממת של גבעת התחמושת.
רבים ממשיכים לפקוד אותי גם היום. צעירים נלהבים , או לובשי מדים שלהט תמים בעיניהם וגם אחרים, שונים בתכלית, שמבטם נוגה, עיניהם מושפלות, גוום כפוף , ושיבה צעירה זרקה בשערם. לרגע נדמה לי שכבר ראיתי את פניהם כאן, בתוך אותן תעלות, אז- לפני כמעט חמישים שנה, בין ענני האבק והעשן שהיתמר מעל הגבעה.
אני בטוח שהיו אלה הם, וזיכרוני אינו מטעני- כך היה לפחות בטרם זקנתי. שורשיי ינקו בין פיתוליהם פנים ושמות רבים ויש והם שולחים לצמרתי אות , כמו אומרים, זוכר? זה הבחור שרץ בתעלה המרכזית, פניו מיוזעים, גבו שפוף, ולבו הולם מפחד. זוכר?
ב -יוני 1967, הייתי עדיין עץ נישא ורם, וכדרכם של עצים צעירים, הייתי יהיר ובוטח, ובעיקר מבקש לכבוש את היער כולו. מאז נוספו הרבה טבעות לגזעי וכמו כל אלה שחלפו כאן תחתיי באותו לילה, כבר איני צעיר בימים, ובמחטי זרקה שיבה.
אני דור שלישי במקום.
היו אלה האנגלים, חניכי בית הספר לשוטרים, שנטעו אותי כאן וגזרו עליי להיות שחקן על במת הדמים הזו.
יום אחד הם קמו ועזבו, קולותיהם נדמו, גם שפתם נשתכחה ממני ואת מקומם תפסו חיילי הלגיון הירדני, כאפיות אדומות לראשיהם, צעירים ונלהבים. עד מהרה רכשתי לי חברים חדשים, למדתי את שפתם וגם את אורחותיהם.
הכרתי את כולם.
את עיסא, שאירס זה עתה את בת דודו ובכל ערב הצטנף כאן בצלי, הביט בתמונתה בטרם נישק את עיני הפחם ותחב אותה בחזרה לכיסו, את ראוף שהיה קצר רוח ונרגן , וגם את ריאד שמידי בוקר הטיל את מימיו על גזעי, עד כי היה ירוק תמיד והעיר עליו את קנאתם של חבריי .
אבל שונה מכולם היה מחמוד , מפקדם, שקומתו הייתה זקופה, קולו חד ושפמו עבה, וניכר היה כי יראו מפניו, או ממקל החזרן שאחז בידו.
ובערבים, דלקה מדורה על הגבעה ולאורה המרצד רקדו את ריקוד הדבקה והניפו מעל ראשיהם חרבות ארוכות או ישבו דומם והאזינו לשיריה הנוגים של אום כולתום.

לילה אחד החריד רעש גדול את צמרתי. מתחתיי ראיתי את ריאד וחבריו מתרוצצים בין התעלות וקולותיהם רמים וחדים. זעקות פילחו את הדממה ואש ליחכה את ענפיי.
גזעי נרעד בפחד, זרים היו לי הקולות החדשים שמילאו את המקום ומאיימים. וכמו לא די בכך, קליעים חמים הכו בי ללא רחם.
ראשון היה זה עיסא שכרע למרגלותיי ולא קם עוד.
ואז ראיתי אותם צצים מתוך החשכה. ראשיהם מכוסים כובעי פלדה, ועמוד האש הולך לפניהם. דדי הלך בראש, שני לו יורם ובסוף מאיר מלמודי שרגע קצר אחר כך נכנס לתעלה ונעלם מעיניהם. שמעתי את הקולות הקוראים בשמו, אבל ידעתי כבר שיישארו מיותמים.
גם ניר ניצן חלף על פני ועשרה לוחמים בעקבותיו. נפעמתי ממנו. כמה נחוש ובוטח היה באותו רגע. הוא וחייליו נעלמו בתוך התעלה המערבית ומשם ראיתי רק את ראשיהם נעים באטיות ומתקדמים במעלה הגבעה ורק מספרם הלך והתמעט.
לא הרחק מהם ראיתי את ישראל צוריאל מכלה את תחמושתו ומזנק לתוך התעלה ואחריו יוצא מתוכה עלם חמודות, פני תינוק לו, ושיערו הבהיר מבהיק בחשכת הליל. נפשי יצאה אליו, רציתי לצעוק לו: איתן, חזור!!! אבל הוא המשיך , יורק אש לפניו עד שנפגע ונפל לתוך התעלה. לימים כשבנו הגיע לראשונה עם אמו אל הגבעה, שיערו הזהוב מתנופף ברוח הקרה, רציתי לעטוף אותו בענפיי ולומר לו: לו רק שמע אביך את זעקתי, היה אתך כאן היום, אוחז בידך הקטנה.

הם נפלו למרגלותיי בזה אחר זה, כאפיות אדומות וכובעי פלדה התערבבו זה בזה, אוהבים ואויבים זה לזה ודמם ניגר אל שורשיי.
רציתי לצעוק די ! עצרו! כולכם בניי ! אבל קולי לא נשמע.
רק מחטי דמעו.
מאז איבדתי את עלומיי, קומתי לא יכלה עוד לשאת את הכאב וכרעה תחת משאו הכבד.
ורק קרני השמש השוקעת נאחזו בסבך צמרתי כמו קרני האיל שהקריב אברהם לעולה תחת יצחק, בנו.
ובבוקר ההוא, לא היה איל בסבך צמרתי.
והם היו העולה.
נכתב לפני חודש
3.
נכתב לפני חודש
רשימות קריאה:
# שם הרשימה פרטיות כמות ספרים מספר צפיות עודכנה לאחרונה
1. ספרים לקריאה- דני אישית 2 12 לפני שבוע וחצי

» סך הכל 2 ספרים ב-1 רשימות.

הקוראים:


הביקורות האחרונות של דני בר שקיבלו שבחים
# הספר הביקורת המשבח מתי שובחה
1. אלות מכושפות - מסע חושני אל נפלאות המדבר / אלון נבות גילוי נאות- אלון הוא חבר טוב... המשך לקרוא שרהל'ה לפני 20 שעות
2. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא זה שאין לנקוב בשמו לפני 4 ימים
3. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא לי יניני לפני 4 ימים
4. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא צילה לפני 4 ימים
5. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא יוסי משה 0525454399 לפני 5 ימים
6. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא מלכה לוין לפני 5 ימים
7. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא אפרתי לפני שבוע
8. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא חגית לפני שבוע
9. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא צב השעה לפני שבוע וחצי
10. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא עמיר לפני שבוע וחצי
11. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא רץ לפני שבוע וחצי
12. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא בת-יה לפני שבוע וחצי
13. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא רויטל ק. לפני שבוע וחצי
14. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא שרהל'ה לפני שבוע וחצי
15. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא אלון דה אלפרט לפני שבוע וחצי
16. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא שאולי לפני שבוע וחצי
17. חִבּוּק (חיבוק) - רישומים: מיכל רובנר / דויד גרוסמן לא ידעתי שהספר הזה יושב על מ... המשך לקרוא הנסתרת לפני שבוע וחצי
18. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא dina לפני שבוע וחצי
19. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא אוקי (אורית) לפני שבוע וחצי
20. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא איריסיקה לפני שבוע וחצי
21. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא כרמליטה לפני שבוע וחצי
22. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא אירית לפני שבוע וחצי
23. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא מסמר עקרב לפני שבוע וחצי
24. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא yaelhar לפני שבוע וחצי
25. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא חני (דולמוש) לפני שבוע וחצי
26. מיכלאנג'לו ותקרת האפיפיור / רוס קינג במהלך עבודתי יצא לי לשהות ב... המשך לקרוא מחשבות לפני שבוע וחצי
27. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא Mira לפני שבועיים
28. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא מלכה לוין לפני שבועיים
29. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא IRomi לפני שבועיים
30. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא סוריקטה לפני שבועיים
31. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא רץ לפני שבועיים
32. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא קצר ולעניין לפני שבועיים
33. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא זה שאין לנקוב בשמו לפני שבועיים
34. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא עמיר לפני שבועיים
35. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא tuvia לפני שבועיים
36. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא אברהם לפני שבועיים
37. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא כרמליטה לפני שבועיים
38. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא שאולי לפני שבועיים
39. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא מיכל לפני שבועיים
40. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא yaelhar לפני שלושה שבועות
41. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא אפרתי לפני שלושה שבועות
42. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא בת-יה לפני שלושה שבועות
43. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא חגית לפני שלושה שבועות
44. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא אלון דה אלפרט לפני שלושה שבועות
45. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא חני (דולמוש) לפני שלושה שבועות
46. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא צב השעה לפני שלושה שבועות
47. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא יונתן בן לפני שלושה שבועות
48. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא אור קרן לפני שלושה שבועות
49. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא מסמר עקרב לפני שלושה שבועות
50. הנאום‭ ‬האחרון‭ ‬של‭ ‬משה / מיכה גודמן סופר רציני. ספר רציני- וכך י... המשך לקרוא אוקי (אורית) לפני שלושה שבועות©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ