Click
קוראת וכותבת (:
שניהם - בעיקר בז'אנרי הפנטזיה והמד"ב, אבל גם באחרים. אני פתוחה לכל ספר מכל סוג, כל עוד הוא עשוי טוב.
אוהבת לכתוב, לצייר, לשיר, לרקוד, לרוץ ולראות אנימות ומנגות /^0^\» דירגה 36 ספרים
» כתבה 12 ביקורות
» יש ברשותה 11 ספרים
» מוכרת 0 ספרים
» נרשמה לסימניה לפני 5 שנים ו-9 חודשים
» ביקרה לאחרונה בסימניה לפני 3 שנים ו-1 חודשים
» קיבלה 64 תשבחות לביקורות שכתבה

» כל ההתכתבות שהיתה ביניכם

» סופרים מועדפים

» מדף הספרים (4 מתוך 11)
ביקורות ספרים:

מוצגות 6 הביקורות האחרונות מבין 12 הביקורות שנכתבו. הצג את כל הביקורות

אני פיטקוס לור, ואני כל כך מקורי ומגניב עד שאני כותב בתחילת הספר "הסיפור הזה אמיתי! תזהרו!" וקורא לאחת הדמות המוערצות ביותר... המשך לקרוא
15 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-5 חודשים


מכירים את זה שאתם שומעים על כמה שספר הוא עלוב ודפוק, ואתם ממש מסוקרנים לראות עד כמה? לא? כי זה מה שקרה לי אחרי שלקחתי את מכ... המשך לקרוא
19 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים


ספר מתח אמור להיות מותח, כזה שאי אפשר להניח לרגע. אם כך, ל"תעלומה בשישה קולות" קשה לקרוא ספר מתח, לאור העובדה שנאבקתי *לא* לה... המשך לקרוא
קורא אחד אהב את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים


פרוייקט רוזי הוא ספר חמוד, ואין מילה מתאימה יותר. הוא קליל, נחמד, משעשע, עם הרבה דמויות חמודות שכאלה, והתרחשויות חמודות שכ... המשך לקרוא
7 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים


יש לי המון מה לומר, טוב ורע, על הספר הזה. נדמה לי כאילו מזמן לא היה לי ספר שהיה לי כל כך הרבה מה להגיד עליו. אולי זה סתם נדמה... המשך לקרוא
2 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים


אפתח ואומר ש"לרחם על סיליה" הוא אחד הספרים האהובים עליי. אני לא מכירה הרבה ספרים שהנושא המרכזי שלהם סובב סביב חברות. רוב ... המשך לקרוא
2 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים
מוצגות 6 הביקורות האהובות האחרונות. הצג את כל הביקורות האהובות

אני סוגד לברנדון סנדרסון. הבנאדם מלך גאון! לא רק שהוא פורה במיוחד ומוציא לאור ספרים על ימין ועל שמאל בקצב רצחני. הספרים ... המשך לקרוא
13 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-2 חודשים


ויט וויסטי הם שני נערים עם שמות מוזרים שיש להם כוחות על בלי שהם מודעים להם, ובוקר אחד הם מתעוררים ומגלים שיש משטר דיקטטורי... המשך לקרוא
33 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-9 חודשים


אדיר. אדיר. אדיר. אדיר. (להמשיך?) אדיר. אדיר. אדיר. אדיר. האאא!!!! אדיר. אני לא יפרט מה אדיר. טוב, רק קצת. מצחיק, התפתחות עלילה... המשך לקרוא
13 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 6 שנים ו-3 חודשים


אני לא מבינה כל כך מה ההתלהבות מהספר. הוא כל כך מייגע ומשעמם, והדמויות כל כך שטחיות שזה פשוט לא ברור לי למה הוא כל כך מצליח ... המשך לקרוא
10 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 6 שנים ו-6 חודשים


נשברתי והפסקתי באמצע. ההתחלה הייהת נחמדה אבל אחר''כ התחיל: הולכים הולכים הולכים, נתקלים במפלצות, נפצעים, מנצחים, מתרפאים ... המשך לקרוא
12 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 6 שנים ו-7 חודשים


סורי, אני הולכת לקטוע את רצף המחמאות הניתכות על הספר. הספר הזה בעיני הוא כמו מנה במסעדה המורכבת מחומרים יקרים שלא מצליחי... המשך לקרוא
14 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 6 שנים ו-10 חודשים


Click עוקבת אחרי
עוקבים אחריה
מתוך הפורומים:

מוצגות ההודעות האחרונות בלבד. הצג את כל ההודעות

לפני 4 שנים ו-10 חודשים
» אין תקנה (סיפור קצר) (סיפור שכתבתי)
לפני 5 שנים ו-7 חודשים
» אהבתי (סיפור שכתבתי)
לפני 5 שנים ו-8 חודשים
» אנטרים (סיפור שכתבתי)
לפני 5 שנים ו-8 חודשים
» כמובן (סיפור שכתבתי)
לפני 5 שנים ו-8 חודשים
» מקסים (סיפור שכתבתי)
לפני 5 שנים ו-8 חודשים
» אשמח לענות ^^ (סיפור שכתבתי)
טוקבקים על ביקורות ספרים:

מוצגות התגובות האחרונות בלבד. הצג את כל התגובות

פינת היצירה:

מוצגים הסיפורים והשירים האחרונים בלבד. הצג את כל הסיפורים והשירים

אין תקנה / קליק-אפל


זה היה לילה רגיל במאליב, עד כה.
עמדתי בפינת הרחובות סייקס-בראגאם עם סיגריה בפה ונהניתי מהאוויר הקריר. השעה היתה מאוחרת, ולא היה אדם תמים ששוטט בחוץ. מחובתי לציין שאני לא מתכוון להוציא איש מן ההגדרות שאני מגדיר, גם לא אותי.
הפשע בלילות מאליב לא היה סוד, אולם קשה לומר שהוא היה הסיבה להתנהגותם של התושבים. מרביתם חששו לעבור באגודל את מפתן ביתם, וחלק אף הטילו בריח כבד על דלתם וסירבו לפתוח אותה עד שתזרח השמש. עניין השמש הוא מהותי: התושבים לא פחדו מפושעים לפנות-בוקר. הם פחדו מרוחות רפאים.
השתעלתי בצחוק כשחשבתי על התושבים התמימים והטיפשים. בכל מקום בעיר הארורה הזו שמעתי סיפורים על ג'ורג'יאנה רוח-הרפאים וסיפורים מגוחכים מסוג זה. פתטי. עשן הסיגריה שלי ואדי הקור התערבלו יחד בחשכת הלילה. התאורה היחידה הגיעה מהירח ומפנס עקום בקצה הרחוב.
בשעה שתיים עשרה וחצי, שלוותי הופרעה.
קולות נשמעו מקצה הרחוב. היו אלו קולות דיבור, אולם יכולתי להרגיש את המתח שהותירו פערי הדממה מאחוריהם. הייתי בטוח שמדובר באיזו קטטה. הבטתי לשם, שואף מהסיגריה ומאמץ את עיניי בכדי לקלוט את הדמויות, שהיו קרובות יחסית לפנס הרחוב.
ראיתי ארבעה בחורים מקיפים דמות דקת-גו. בטח נער שחייב להם כסף, חשבתי ברגע הראשון, ואז הבנתי שמדובר בנערה.
היא היתה מכווצת כולה, מאויימת על ידי הבחורים שהתגודדו סביבה. חיוכים זאביים היו מרוחים על פניהם. שמעתי קולות דקים של תחינה מפי הנערה שזכו להתעלמות מצד הנערים. לאחר כמה רגעים היא סובבה אליי את ראשה. ראיתי זוג עיניים נוצצות, משדרות אליי מצוקה. עד מהרה המראה נעלם והיא חזרה להפנות את ראשה אליהם.
שאפתי עשן אל תוך ריאותיי ונשפתי אותו באיטיות. הקור היה נעים. יכולתי לחוש תחת זרועי את צורתו הקשה והקרה של אקדח. המגנום היקר שלי. מה עושה כבשה קטנה כזו בשעה כזו מחוץ לביתה? אולי גם היא לא מפחדת מג'ורג'יאנה רוח הרפאים? צחקתי לעצמי בשקט. הנערים המשיכו להציק לה, לנסות לתפוס בכתפה ולשאול אותה המון שאלות. אני עצמי נותרתי שעון על העמוד.
אני אמנם מזלזל במאמינים ברוחות רפאים, אבל גם בלעדיהן לצאת החוצה בלילה לא היה דבר שחשבתי לחכם. כפי שאמרתי, הפשע במאליב שגשג ופרח בלילות. ידעתי זאת טוב יותר מן הנערים הללו. חיככתי את זרועי באקדח שתחת המקטורן שלי. עוד לא הגיע הזמן ללכת.
"... בואי איתנו, למה את ככה," שמעתי את אחד הנערים.
"או שלפחות תספרי לנו מה את עושה כאן," אמר נער אחר ופלט צחוק נבזי. אפילו טיפוס כמוני שונא נערים מסוג זה.
"עזבו אותי בבקשה," אמרה הנערה בקול רועד. כעת הם היו קרובים יותר אליי, משום שהנערה נסוגה לכיווני – אולי במתכוון. וודאי היו לה תקוות שאעזור לה. לקחתי שאיפה נוספת מהסיגריה. רציתי לעזור לה... אבל לאדם כמוני כבר אין תקנה. מזמן איבדתי את צלם האנוש שבי – היה זה חסר תועלת לצאת בחיפושים אחריו.
"תפסיקי לומר את זה." אחד הנערים תפס בכתפה. היא פלטה יבבה. שאר הנערים פרצו בצחוק והחלו לסגור עליה, כמו קירות שמאיימים למחוץ אותה. דמויותיהם הטילו עליה צללים אפלים. היא ניסתה לנער את כתפה מאחיזתו של הנער, אולם אצבעותיו היו אחוזות עמוק בבשרה.
"אתה מכאיב לי," היא לחשה.
מבט אחד היה מספיק לי בשביל לדעת שהם לא יתנו לה ללכת. הוצאתי את הסיגריה מהפה, פי מעוות מעט, שואף החוצה את העשן הכהה.
"בואי," אמר הנער שתפס בה. הוא החל למשוך אותה דרך כתפה. היא התנגדה וניסתה לסגת, אולם הנערים האחרים לא נתנו לה. אחד מהם חטף את פרק ידה. הם התקרבו אליה עד שנעליהם ונעליה כמעט נגעו אלו באלו. ראשה נס מצד לצד, בפאניקה מוחלטת, והיא פלטה יפחה שהתריעה על כך שהיא בקושי מצליחה לנשום.
אוה, לעזאזל. אני שונא לזרוק סיגריות לפני שאני מסיים אותן. השלכתי את זו שהיתה בידי על המדרכה.
"אתם שם. עזבו אותה."
צחקוקי הנערים דעכו. ידו של אחד הנערים עוד אחזה בכתף הנערה כצבת, והנער האחר לא הרפה מלפיתתו את ידה, אך מבטו ומבט חבריו הופנו אליי.
"'צטערים אדוני," חייך אחד מהם חיוך רחב. מנומס ביחס למה שהוא, התרשמתי. "היא חברה שלנו. רק לוקחים אותה ועפים מפה. לא נפריע לך יותר."
הנערה הביטה לכיווני בעיניים מבריקות. כעת נער נוסף אחז בפרק ידה. כבולה בידיהן האיתנות של הנערים, היא לא הסירה את מבטה ממני ואף לשניה – הביטה הישר לתוך עיניי.
פלטתי אנחה. הפעם, רק אדי קור יצאו מפי. לאדם כמוני אין תקנה.
"לא, תורידו את הידיים ממנה ותלכו מכאן. עכשיו." עדיין הייתי שעון על העמוד, כאילו הבטחתי לעצמי שאטפל בעניין מבלי לזוז ולו צעד אחד. היד שלי החלה לחטט תחת זרועי, על צלעותיי. האקדח החליק לתוך אצבעותיי.
הנערים לא זזו; הם החליפו מבטים ביניהם, וכמה מהם פלטו צחקוקים. "אנחנו מיד הולכים," אמר ה'מנומס' ופנה ללכת. חבריו נהגו כמוהו, עדיין אוחזים בנערה הרועדת.
"אמרתי שתורידו ממנה את הידיים!" צרחתי.
האקדח שלי היה שלוף, עיניי פעורות. טענתי אותו בקול נקישה.
"וואו, וואו!" צעקו הנערים. הם עזבו מיד את הנערה ונרתעו לאחור בפחד.
"תירגע!" זעק המנומס.
כיוונתי את האקדח אל בין עיניו והתקרבתי בשלושה צעדים מהירים. הוא צרח וכמעט נפל כשניסה לברוח משם. ארבעת הנערים פתחו בריצה מוטרפת והותירו אחריהם שובל של יבבות. הם רצו בצעדים כושלים עד לסוף הרחוב, עברו את הפנס האומלל ואט-אט נבלעו בחשיכה.
הנערה שלידי עמדה כפופה ונשענה על ברכיה. היא היתה חסרת נשימה מרוב אימה. כשהרימה מעט את ראשה ראיתי זרמים של דמעות יורדים מעיניה. אחת מידיה ניסתה להתחפר בתוך חולצתה, במרכז חזה, חשה את לבה ההולם.
הדלקתי סיגריה חדשה ונשענתי בחזרה על העמוד. היה חשוך שם, ובכל זאת הצלחתי לראות ברק רך על פני האקדח שלי. חבר טוב ממנו לא היה לי. הוא העלים את הנערים יותר מהר משכל דבר אחר מסוגל לעשות. אקדח הוא פותח הבעיות הטוב ביותר. אולי חוץ מג'ורג'יאנה, לגלגתי לעצמי.
"תודה," נשפה הנערה. היא התרוממה מעמידתה הכפופה, אך ידה עדיין היתה מאוגרפת על חזה. היא עדיין הביטה הישר בעיניי, מה שהפתיע אותי למדי.
"אל תודי לי כל כך מהר," השבתי בשקט. ינקתי מהסיגריה בזמן שהנערה נתנה בי מבט שואל. אהה, קצב הלב שלי ירד. עכשיו אני חושב שגם מוחי חזר למקומו. זה לעולם לא יעבוד לך, ואתה יודע את זה, אמר קול הגיוני בראשי. ליטפתי את האקדח שלי ונאנחתי.
"אני מצטער, ילדה," כיוונתי את האקדח אל ראשה. המתכת הקרה נגעה במצחה, ועיניה נפערו. "את מבינה, זה לא אישי. אני רוצח. זה פשוט שלאדם כמוני אין תקנה."
יריתי.
הנערה צנחה אל הרצפה, מותירה כתם מפלצתי של דם מאחוריה. גופה נפל באיברים רפים כאילו היתה בובה. דם מראשה החל לזרום על המדרכה, זורם בין חריצי האבנים, יורד משפת המדרכה וזולג לתוך אחד מבורות הניקוז.
נשפתי על קצהו של קנה האקדח, יחד עם עשן מהסיגריה שלי. רציתי לעזור לה, באמת רציתי. אבל זה לעולם לא יעבוד לי. מתנקש, קוטל, ממית, מחסל, לא משנה איזה שם יתנו לי – טבע רוצח נשאר ברוצח עד יום מותו.
עזבתי את הרחוב הקטן בצעד איטי, מותיר מאחריי את גופת הנערה המסכנה. אולי בבוקר, כאשר ימצאו אותה האנשים הפשוטים בעיר, הם יבינו ששוטטות באמצע הלילה הוא דבר מאוד לא חכם, וישמרו יותר על ילדיהם. רוב הסיכויים שחלק מהנערים ההם גרים בבתים רגילים וחומקים החוצה באמצע הלילה. אולי הוריהם ייטיבו להשגיח עליהם כעת. ואולי, סוף סוף, יבינו אנשי העיר שהסכנה האמיתית בלילות היא מאנשים מסוכנים ולא מרוחות רפאים מטופשות שהגו בדמיונם.
שוטטתי בסמטאות הצרות בעיר, שהיו דלות בתאורה ואכלסו בדרך כלל אנשים מסוגי. האוויר הקר באמת היה נעים הלילה. הרהרתי לעצמי על המשימה הבאה שלי תוך כדי יניקת הסיגריה, חוצה את אחת מסמטאות המעבר, עד שלפתע נזרקתי הצידה.
משהו הדף אותי בכוח. התנגשתי בקיר הסמטה, ראשי פוגע בו במכה עזה. אז התרסקתי על הרצפה כשאיבריי נחבטים ומזדעזעים עמי. ידי גיששה ומצאה מיד את האקדח שלי במקומו תחת זרועי. הרמתי את ראשי. ראייתי היתה מטושטשת ודם חם זלג מהקרקפת לאורך צדם השמאלי של פניי.
ושם היא עמדה. דמות דקת-גו; כמעט מוכרת. שיערה היה ארוך. לרגע קצר התחדדה הראייה שלי וזיהיתי אותה. הנערה.
הנערה, שלפני רגע התזתי את דם ראשה על קיר.
דקירות חדות תקפו את גולגלתי. נשימתי נעשתה קצרה, והרגשתי את לבי זועם ונאבק בתוך חזי, גורם לכל גופי לרטוט. יכולתי רק להביט בה בפה פעור, בנערה שלפני רגע הרגתי, עומדת למולי חיה.
"צדקת, שֶלְטוֹן," אמרה הנערה בקול קר. "באמת אין תקנה לאדם כמוך. זו הסיבה שהחלטתי לגמור אותך. ואת כל שאר הפושעים בעיר הזאת."
הבטתי בה בתדהמה. היא ידעה את שמי. מצחה היה חלק ושלם כאילו מעולם לא חוררתי אותו בכדור, והיא עמדה מולי יציבה, ללא פגע. לפני רגע היא נראתה חסרת אונים כל כך... ואז היא מתה... "מי את?" פלטתי בקול צרד.
הנערה סובבה את גופה בכדי ללכת, וזיכתה אותי בחיוך חד ואחרון.
"ג'ורג'יאנה. נעים להכיר."
נכתב לפני 4 שנים ו-10 חודשים
הקוראים:
 • לפני שנה ו-6 חודשים בילבו באגינס בן 102 מהפלך
 • לפני שנתיים ו-9 חודשים Smiley בת 17 מדרך ללא מוצא
 • לפני שנתיים ו-10 חודשים ניצן בן 21 מתל אביב
 • לפני שנתיים ו-11 חודשים סטיץ' וחדי קרן בת 17 מהוד השרון
 • לפני 3 שנים ו-4 חודשים The crest of light בת 23 משדרות
 • לפני 3 שנים ו-5 חודשים Angel בת 16 מטבריה
 • לפני 4 שנים ו-2 חודשים אור בן 18 מ.
 • לפני 4 שנים ו-2 חודשים אור בן 26 מחיפה
 • לפני 4 שנים ו-4 חודשים ~RAIN~ בת 17 משבע הממלכות
 • לפני 4 שנים ו-5 חודשים Lali בת 19 מעולם המשאלות
 • לפני 4 שנים ו-9 חודשים nitzan בן 27 מיהוד
 • לפני 4 שנים ו-10 חודשים אבי בן 46 ממודיעין / ת"א
 • לפני 4 שנים ו-10 חודשים דינה בת 30 מירושלים
 • לפני 4 שנים ו-11 חודשים יחיאל בן 24 מצפת
 • לפני 4 שנים ו-11 חודשים argo - Mihawk <FONT COLOR=RED> בן 17 מsomewhere, out there
 • לפני 5 שנים Bookworm בת 21 מלוד
 • לפני 5 שנים Bo בת 21 מבת-ים
 • לפני 5 שנים ו-1 חודשים sunwing בת 21 מgotham city
 • לפני 5 שנים ו-2 חודשים שעיונת בת 28 מפתח תקווה
 • לפני 5 שנים ו-2 חודשים Sam בן 62 מרמת גן
 • לפני 5 שנים ו-3 חודשים נועה בת 31 מחיפה
 • לפני 5 שנים ו-3 חודשים קומרו בן 20
 • לפני 5 שנים ו-4 חודשים אנג'ל בת 19
 • לפני 5 שנים ו-5 חודשים הבלגית המעופפת בת 20 מהצוללת הצהובה
 • לפני 5 שנים ו-5 חודשים ~Gaigula~ בת 16 מהבית שלי
 • לפני 5 שנים ו-5 חודשים רינת בת 22
 • לפני 5 שנים ו-5 חודשים אורית בת 28 מתל אביב
 • לפני 5 שנים ו-6 חודשים זאבה~ בת 20 מחלום אבוד
 • לפני 5 שנים ו-6 חודשים Sunny בן 27 מאי שם מעבר לקשת
 • לפני 5 שנים ו-6 חודשים Addicted To Books בת 106 מכורה לספרים
 • לפני 5 שנים ו-7 חודשים אסולו בת 19 מאשדוד
 • לפני 5 שנים ו-7 חודשים Sizzy בת 17 מגדרה
 • לפני 5 שנים ו-7 חודשים fairy tale בת 19 מעיר האגדות
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים גברת פלפלת בת 22 מספר אגדות
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים Warrior בן 22 משדה הקרב
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים שרוני בת 23 מקצה העולם
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים נצחיה בת 46 מאלעזר
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים yaelhar בת מתל אביב
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים אחיה בן 27 מכוכב השחר
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים ברבי :) בת 21 מנס ציונה
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים אלה בת 15 מארץ הירח האגדי
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים פאי בן 3 ממעגל
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים magic בת 20 מעולם הצללים
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים שחר בת 22 מרמת גן
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים טל בת 21 מממלכת בני הלילית (מרחובות)
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים S-E-5914 בת 19 מהעתיד ✌
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים girl on fire בת 21 מאידריס
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים פוליאנה :-) בת 25 מארץ לעולם לא.
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים מאי נפקא בן 79 מכפר יונה
 • לפני 5 שנים ו-8 חודשים לואיזיאנה מנטש השקנאית בת 20 משדה קישואים בסוף העולם ימינה


הביקורות האחרונות של Click שקיבלו שבחים
# הספר הביקורת המשבח מתי שובחה
1. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא cheka-boom לפני שנה ו-4 חודשים
2. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא catnoir לפני שנתיים ו-4 חודשים
3. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא קוראת מגיל צעיר לפני 3 שנים ו-7 חודשים
4. מאלאדר - קסם הקמע / ליאת רוטנר נתחיל בזה שהעלילה לא מתוחכמ... המשך לקרוא מירה לפני 3 שנים ו-11 חודשים
5. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא המכשפה לפני 4 שנים ו-7 חודשים
6. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא Mrs. Herondale לפני 4 שנים ו-8 חודשים
7. אודרי, חכי! / רובין בנוויי רוב הספרים האחרים שדירגתי ב... המשך לקרוא reut456 לפני 4 שנים ו-9 חודשים
8. המצפן הזהוב - חומריו האפלים #1 / פיליפ פולמן מדהים. לסופר יש כישרון רצינ... המשך לקרוא לוליפופ לפני 4 שנים ו-10 חודשים
9. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא emi273 לפני 4 שנים ו-10 חודשים
10. גוף מארח / סטפני מאייר בתור אחת שלא ממש חובבת דמדו... המשך לקרוא White Swan לפני 4 שנים ו-10 חודשים
11. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא לילי לפני 4 שנים ו-11 חודשים
12. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא Bookworm לפני 5 שנים
13. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא Bo לפני 5 שנים
14. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא החמור החכם לפני 5 שנים
15. פרויקט רוזי - דון טילמן #1 / גרהם סימסיון פרוייקט רוזי הוא ספר חמוד, ו... המשך לקרוא רונרון לפני 5 שנים ו-3 חודשים
16. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא אֵרִיַה לפני 5 שנים ו-3 חודשים
17. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא גלית לפני 5 שנים ו-3 חודשים
18. פרויקט רוזי - דון טילמן #1 / גרהם סימסיון פרוייקט רוזי הוא ספר חמוד, ו... המשך לקרוא אנג'ל לפני 5 שנים ו-4 חודשים
19. אודרי, חכי! / רובין בנוויי רוב הספרים האחרים שדירגתי ב... המשך לקרוא אנג'ל לפני 5 שנים ו-4 חודשים
20. מחוננת - שבע הממלכות - שבע הממלכות #1 / קריסטין קאשור נורא ואיום, כמעט מכל בחינה. ... המשך לקרוא אנג'ל לפני 5 שנים ו-4 חודשים
21. הישרדות / אלכס מורל יש לי המון מה לומר, טוב ורע, ... המשך לקרוא אנג'ל לפני 5 שנים ו-4 חודשים
22. תעלומה בשישה קולות / ויקאס סווארופ ספר מתח אמור להיות מותח, כזה... המשך לקרוא אנג'ל לפני 5 שנים ו-4 חודשים
23. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא אנג'ל לפני 5 שנים ו-4 חודשים
24. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא Big girl לפני 5 שנים ו-5 חודשים
25. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא אריאל לפני 5 שנים ו-5 חודשים
26. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא גלית לפני 5 שנים ו-5 חודשים
27. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא no fear לפני 5 שנים ו-5 חודשים
28. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא שרוני לפני 5 שנים ו-5 חודשים
29. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא לואיזיאנה מנטש השקנאית לפני 5 שנים ו-5 חודשים
30. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא Angel לפני 5 שנים ו-5 חודשים
31. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא מגדת העתידות לפני 5 שנים ו-5 חודשים
32. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא אור לפני 5 שנים ו-5 חודשים
33. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא אקו לפני 5 שנים ו-5 חודשים
34. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא fairy tale לפני 5 שנים ו-5 חודשים
35. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא RayOfLight לפני 5 שנים ו-5 חודשים
36. אני מספר ארבע - בני לוריאן #1 / פיטקוס לור אני פיטקוס לור, ואני כל כך מ... המשך לקרוא אנג'ל לפני 5 שנים ו-5 חודשים
37. בורות / לואיס סצ'ר סיפור מקסים, מעניין ומיוחד. ... המשך לקרוא ~Gaigula~ לפני 5 שנים ו-6 חודשים
38. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא זה שאין לנקוב בשמו לפני 5 שנים ו-7 חודשים
39. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא סופיה לפני 5 שנים ו-7 חודשים
40. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא הבלגית המעופפת לפני 5 שנים ו-7 חודשים
41. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא tals לפני 5 שנים ו-7 חודשים
42. פרויקט רוזי - דון טילמן #1 / גרהם סימסיון פרוייקט רוזי הוא ספר חמוד, ו... המשך לקרוא רץ לפני 5 שנים ו-7 חודשים
43. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא לואיזיאנה מנטש השקנאית לפני 5 שנים ו-8 חודשים
44. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא תולעת ספרים מס' 1 לפני 5 שנים ו-8 חודשים
45. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא girl on fire לפני 5 שנים ו-8 חודשים
46. מכשפה וקוסם - Witch & Wizard - מכשפה וקוסם #1 / ג'יימס פטרסון מכירים את זה שאתם שומעים על ... המשך לקרוא מגדת העתידות לפני 5 שנים ו-8 חודשים
47. מחוננת - שבע הממלכות - שבע הממלכות #1 / קריסטין קאשור נורא ואיום, כמעט מכל בחינה. ... המשך לקרוא שעיונת לפני 5 שנים ו-8 חודשים
48. פרויקט רוזי - דון טילמן #1 / גרהם סימסיון פרוייקט רוזי הוא ספר חמוד, ו... המשך לקרוא עולם לפני 5 שנים ו-8 חודשים
49. פרויקט רוזי - דון טילמן #1 / גרהם סימסיון פרוייקט רוזי הוא ספר חמוד, ו... המשך לקרוא ג'יהאן לפני 5 שנים ו-8 חודשים
50. הישרדות / אלכס מורל יש לי המון מה לומר, טוב ורע, ... המשך לקרוא חגית לפני 5 שנים ו-8 חודשים©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ