אל העמק הנעלם / צחי ליבנה

אל העמק הנעלם

צחי ליבנה

יצא לאור ע"י הוצאת סטימצקי, מכיל 380 עמודים, ספרות »

הזמנה לטעימה: פרק מהספר


ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
37 התעניינו בספר

תקציר הספר
"אל העמק הנעלם" הוא אוסף של 54 סיפורים המציגים באופן אותנטי ובשפה עשירה וקולחת את החברה והתרבות הישראלית. מושבים ועיירות פיתוח, ההתישבות העובדת ותל אביב, מודרניות ואמונות תפלות, צעירים וזקנים, הורים וילדים, זוגיות, חברויות, צבא, פציעות והלם קרב, פיגועים, אובדן ואף אופטימיות.
אלה סיפורים קצרים הנוגעים לכולנו. דמויות וסיטואציות יומיומיות המוכרות לכולנו. יש בהם מתח עלילתי, הומור ולא אחת סיומם מפתיע. הם מציגים בסופו של דבר אופטימיות, ציפיה לעתיד ובחירה בחיים במקום בו שולט המוות.
לכל אחד מאיתנו יש העמק הנעלם שלו. עמק של תשוקות, של חלומות, של שאיפות כמוסות, שכדאי להתעקש להגיע אליו. גם הדמויות בספר כמו שואפות אל איזה עמק נעלם – כל אחת והעמק שלה, חלקן מגיעות אליו וחלקן לא, אבל הדרך לשם מרתקת ומרגשת.
למרות שמדובר באוסף סיפורים קצרים העומדים כל אחד בפני עצמו, יש חוט המקשר ביניהם, וניתן לראות בספר יחידה אחת - כל סיפור מציג עוד חלק ומוסיף עוד נדבך לסיפור הישראלי.פרסומת

צחי ליבנה (סופר על המוקד)
צחי ליבנה נולד בשנת 1951, גדל וחי כל חייו במושב כפר יחזקאל שבעמק יזרעאל. סבו וסבתו, אנשי העלייה השנייה היו ממייסדי המושב, בשנת 1921. הוא נקרא על שם דודו יצחק, אחיו היחידי של אביו, שנהרג במלחמת השחרור בקרב על ירושלים. את שירותו הצבאי עשה כלוחם בסיירת אגוז. עם שיחרורו התמסר לפיתוח המש... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ