החניכה הגדולה - פענוח צופן הנשמה על פי הקבלה ומסעה בעולם הגשמי עם הטארוט / אלה שונייה

החניכה הגדולה

פענוח צופן הנשמה על פי הקבלה ומסעה בעולם הגשמי עם הטארוט

אלה שונייה

יצא לאור ע"י הוצאת ספרי טארוט, מכיל 288 עמודים,ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
90 התעניינו בספר

תקציר הספר
הבחינה והפירוש של חכמת 22 קלפי הארקנה הגדולה של הטארוט מוצגים בספר באופן מעמיק ומפורט; עתיק ומודרני גם יחד. נראה כיצד הקבלה והאלכימיה ההרמטית משולבים בקורפוס של הטארוט. ועם זאת הספר ייחודי ומרתק בזרימה המיתו-פואטית שלו, כמו שמסופר מפי מספרי הסיפורים של פעם. הספר-הסיפור מתווה את הטמנוס לחניכה הגדולה שלנו, שבמהלכה אנו מתקדשים לעצמי האותנטי שלנו. הוא פותח בפנינו את שערי הטארוט לרווחה למען נוכל להכיר דרכם את הנשמה שלנו ואת מסעה במימד הגשמי. בזיהוי הקשרים הללו אנו מבינים את החיבור בין העצמי האותנטי שלנו ובין חיינו והנשמה שלנו, ואת מקומנו במשפחה, בחברה ובעולם.

במהלך החניכה הגדולה נתחקה אחרי הסימבולים האזוטריים הארכיטיפיים העתיקים והמודרניים המקודדים בקלפים ונשלבם בתכנים פסיכולוגיים ורוחניים אשר מתאימים לעת שבה אנו חיים עכשיו; שחר עידן חדש של תחילת האלף השלישי. בגישה זו נוכל לזכות בתובנות מעשיות וטרנסצנדנטליות, ובסיוען נוכל לממש את הפוטנציאל הגבוה הטמון בנו; מימוש שיעשיר אותנו ואת חיינו, יעניק לנו השראה וינסוך שלום, שלווה, סיפוק ואושר.

ששת התכליות של הספר: * לימוד אזוטרי ואקזוטרי מעמיק של 22 קלפי הארקנה הגדולה של הטארוט. * חניכה מקודשת לאמת, ריפוי וגילוי עצמי. * הרחבת המודעות והעמקתה וצמיחה אישית ורוחנית. * שחזור גלגולים: פענוח צופן הנשמה ומסעה בעולם הגשמי. * הגות וחיזוי. * הכרת אבני החושן ויצירת קמע למסע הרוחני בהתאם לשער הרוחני האישי.

אלה שונייה עוסקת במטאפיזיקה, בתורות הטארוט, הנומרולוגיה והשאמאניזם מזה עשרות שנים. ספר זה, החניכה הגדולה, מביא בפני הקוראים ואנשי המקצוע סיכום ופיתוח של ידע הטארוט שנצבר מתוך ירושת אבות ומתוך לימוד, מחקר ועיסוק רב בתחומים אלה.

ספר חובה בספרייתו של כל אדם שחכמת הטארוט מגרה את דמיונו ומפיחה בו שמץ של השראה והארה.©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ