אושר זוגי - המדריך ליצירת זוגיות בריאה ומאושרת / כרמי אומרו

אושר זוגי

המדריך ליצירת זוגיות בריאה ומאושרת

כרמי אומרו
ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
775 התעניינו בספר

תקציר הספר
בפני האושר הזוגי עומדות מכשולים רבים, כמו אמונות בלתי מבוססות, דוגמאות שליליות שנלמדו בבית ההורים, ההנחה התמימה שהדברים "יסתדרו מאליהם" ולעיתים גם ייאוש או שחיקה. הבשורות הטובות הן שלא צריך להרים ידיים. יש מה לעשות!!!

כל אחד יכול להגיע לאושר זוגי, וניתן לעשות זאת בעזרת שפע של דרכים, תובנות ועצות שרוכזו עבורכם. בספר "אושר זוגי" תמצאו מלבד הסברים מאירי עיניים שלקוחים מהחיים, גם תרגילים ושאלות למחשבה שהופכים אותו לבהיר, מעשי ומועיל למי שחיי הזוגיות יקרים לו.

המחבר, ד"ר כרמי אומרו, מייסדו ומנהלו של מכון "פתרונות", הינו יועץ זוגי בכיר, מדריך להסמכת יועצים זוגיים, ומעביר סדנאות לזוגיות. ד"ר כרמי, אב לשלושה, ונשוי באושר קרוב לשלושים שנה, רואה במקצועו סוג של שליחות. במשך שנים רבות סייע לזוגות רבים לשקם את המערכת הזוגית, להשיב שלום בית ושלוות נפש, ולמנוע תהליך פרידה שהוא לא רק זוגי אלא גם משפחתי.

המדריך שלפניכם נכתב על רקע פרסום נתונים מבהילים אודות העלייה הדרסטית באחוז המתגרשים. ד''ר כרמי אינו מוכן להרים ידיים, למרות הקלות הרבה שבה מוותרים זוגות רבים על הניסיון לשמור על זוגיות טובה, ולהשיב לה את האושר שאבד. ניסיונו הרב בסיוע לזוגות בני כל הגילים ומכל המגזרים, ואמונתו העזה ביכולתם של הרוב המוחלט של הזוגות להשיב את ההנאה, הכיף, והסיפוק, שבזוגיות טובה, הביאו ללידתו של מדריך זה.

"אני מקווה ומאמין," אומר ד"ר כרמי, "שבזכות ספר זה יוכלו הקוראים לעלות על הדרך הנכונה, דרך המלך של אושר זוגי ואישי!"


הקורא עיר הקורא מתי
רונה פתח תקוה לפני שנה ו-11 חודשים מענה

©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ