כבר אין פרות קדושות / רחום עוזי

כבר אין פרות קדושות

רחום עוזי
ספר בסדר דירוג של שלושה כוכבים
3
100% בנים
1 בנים   0 בנות
גיל ממוצע:4
6259 התעניינו בספר

תקציר הספר
לאורך כל שנותיה עוברת מדינת ישראל תהפוכות חורצות גורל, המפנות את הזרקור לעבר מערכת הערכים של החברה הישראלית, שהיתה בנויה על הערבות ההדדית והחברות הבסיסית המתקיימת בין קבוצות אנשים במבחן הזמן והמציאות, ועל האמונה הבלתי ניתנת לערעור בכוחו המתוחכם של צה"ל והיצירתיות שאפיינה את פעילותו.

תחושת חוסר האונים שמלווה חלק מן הפרשות שאירעו לאחרונה, פגמה לא מעט באגו הלאומי שעטף את המדינה לאחר מבצעים צבאיים מוצלחים כמו מבצע "אנטבה", ואורה של האגדה על "הצבא הטוב ביותר בעולם" הולך ומועם.

עוזי רחום, מחבר הספר, כתב רומן מתח הפורש עלילה מרתקת על הקשר האנושי ואחוות הלוחמים בתוך מציאות קשה בה מתרחש אירוע טראומתי, שיזכיר לקוראים פרשיות קשות וידועות מן העבר הלא רחוק, ועל מערכות יחסים אישיות ואנושיות הנרקמות בין אנשים – יהודים וערבים, אויבים ואוהבים.

במהלך קריאת הספר נחשף הקורא לסיטואציות מגוונות, המספרות על חיי האזרחים ברצועת עזה, על הפחד ברצועה מהשלטון המקומי ומאזן הכוחות והיחסים בין שלטון החמאס לבין ממשלת ישראל.

ולמרות שמדובר בספר מתח מרתק, הוא מתאר גם סיטואציות הומוריסטיות והומניות, המספקות לקורא רגעי הקלה מהמתח הבלתי פוסק שמלווה אותו לכל אורכו. לקרוא – וליהנות.


©2006-2015 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ