שובו של גוליית – כת הסתרים וקשר השתיקה בישראל / רון דניאל 1976

שובו של גוליית – כת הסתרים וקשר השתיקה בישראל

רון דניאל 1976

יצא לאור ע"י הוצאת אור עליון, בשנת 2012, מכיל 100 עמודים,ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
779 התעניינו בספר

תקציר הספר
בסוף 1996, השנה שבה גילתה העיתונאית יעל פישביין את כת האילומינאטי בישראל, נרצח רוה"מ יצחק רבין. העיתונאי בארי חמיש הראה כי רצח רבין, בדומה לרצח קנדי, היה תוצאה של קנוניה, ולא מבצע של איש אחד. שמעון פרס חבר 'מועדון בילדרברג', שהוא חלק מכת הסתרים, ומי שהיה סגנו של רבין, התמנה במקומו לראשות הממשלה.

אחרי פרס נבחר בנימין נתניהו, חבר 'המועצה ליחסי חוץ' שגם היא חלק מכת הסתרים. היום אין יותר מקום לספק: רצח רבין היה תחילתו של שלטון כת הסתרים בישראל – תחילתה של הדיקטטורה הישראלית.

החלק הראשון של ספר זה, מתאר התפתחויות מדעיות חשובות ומכריעות, שמוסתרות באופן עקבי ושיטתי מן הציבור הרחב. התפתחויות שיש בכוחן לשנות באופן דרמטי את העולם החומרי כפי שאנו מכירים אותו כיום. כת הסתרים מסתירה מאיתנו את הטכנולוגיה החדשה, כדיי לצבור ולשמור על כוח יחסי. ידע זה כוח – ודיקטטורה נשענת על כוח.

החלק השני של הספר מתאר את כת הסתרים הישראלית, והדיקטטורה הישראלית החדשה והשקטה. מי הם הגופים והאנשים שמרכיבים אותה, איך היא פועלת, ואיך היא מצליחה לאחוז את מנגנוני השלטון ולשעבד אותנו האזרחים הקטנים.

עידן אופל חדש נוחת על ישראל, עידן של דיקטטורה סמויה ושיעבוד הדרגתי, עידן של מיסטיקה ריקנית ועבודת אלילים אובססיבית. עידן של תעמולה חברתית דמגוגית ושקרים מדעיים, עידן של כוח ממשלתי וכפיה חוקתית.

קבוצה קטנה אך משפיעה של אריסטוקרטים ישראלים, מנסה להניע מהלכים חברתיים – תקשורתיים כוזבים, כדי לחרחר ריב ומדון ולזרוע איבה ושנאת חינם בקרב הציבור הישראלי.

זאת כדיי לערער ולפורר את הקשרים החברתיים והמסגרות החברתיות, ולהכשיר את הקרקע לשלב הבא של ההשתלטות השקטה – שטיפת מוח תקשורתית רחבה וכוללת, שתהיה מעין 'חניכה' לקראת הצטרפות ל-'דת העולמית החדשה' – דת השקר של כת הסתרים.

מי ייתן ונזכה להתעורר ולראות את אור האמת, לשלב ידיים ולאחד כוחות, כדיי למגר את שלטון האריסטוקרטיה הישראלי - אימפריית החושך החדשה.

גוליית שוב מתקרב מן האופק – אבל הפעם הוא בא בשקט בשקט...©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ