הברכה והקללה - {בידך לבחור} / דרק פרינס

הברכה והקללה

{בידך לבחור}

דרק פרינס

יצא לאור ע"י הוצאת דרק פרינס, בשנת 1990, מכיל 242 עמודים, תירגום: אביבית רווח. לימוד עצמי » ספרי עיון והנחיותללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
580 התעניינו בספר


תקציר הספר
הברכה והקללה
האם תסכול אופף אותך תמידית בשל חולי, לחץ כלכלי, מערכות יחסים מתוחות? או שאולי תאונות קורות לך או לבני משפחתך באופן שגור עד להביך? האם אתה תוהה איך זה שאנשים אי-אלו זוכים להצלחה והגשמה יותר משנדמה ראוי?

על-פי פרינס ישנם שני כוחות הפועלים בחייו של כל אדם: ברכה וקללה. האחד מועיל והשני מזיק. כדי ליהנות מברכותיו של אלוהים ולהיות מוגנים מפני קללה, עלינו להבין כיצד הכוחות האלה פועלים. אשר לקללה, מראה פרינס שאין מדובר באמונה תפלה מחשכת ימי-הביניים. הספר מציג עדויות של אנשים שנדהמו לגלות כי הם אינם קורבנות של המקרה — או אפילו של התורשה. הבעיה, תחת זאת, הייתה קללה שמקורה ייתכן בדורות קודמים. חשוב מכל, פרינס מורה לך כיצד לזהות קללה הפועלת בחייך ועוזר לך להשתחרר ממנה ולזכות בברכותיו של אלוהים.

דרק פרינס פרופסור באקדמיה של קיימבריג' בעברו ומורה לכתובים שזכה להכרה כלל-עולמית, כתב יותר מ 30- ספרים. תוכנית הרדיו היומית שלו משודרת בתשע שפות והגיעה למרביתו של הגלובוס. ממקום מושבו שבפלורידה וירושלים, שירת פרינס מסביב לעולם.דרק פרינס (סופר על המוקד)
דרק פרינס דרק פרינס (1915-2003) נולד בבאנגאלור שבהודו, למשפחה צבאית בריטית. בילדותו חי בעולם אקזוטי, אלים ומנוגד על נקודת המפגש שבין המזרח והמערב. בעשורים הראשונים לחייו היה דרק קרוע בין תרבויות אנגליה והודו. בהיותו בן חמש נשלח דרק בחזרה לאנגליה, שם למד והתחנך בפנימיות היוקרת... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ