הגליל הכי עליון

מיכאל בן-דרור

הגליל הכי עליון

מיכאל בן-דרור
ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
489 התעניינו בספר

תקציר הספר
זהו ספר הטיולים השביעי של מיכאל בן דרור. ספר מסלולי טיולים חדשים ולא מוכרים בצפון. מספריו הקודמים: - "אצלנו זה אחרת", "אל פינות החמד", "בעקבות אומנים, מרפאים ועושי ניפלאות בגליל", " ראיתי אנשים ירוקים" , "מדריך לקפריסין הצפונית", "מואדי מלחה לעין חודרה", ועוד.
הספר הוא בהוצאת המחבר איש קיבוץ שדה נחמיה, אשר על הבניאס, והצוות הוא על טהרת אנשי הגליל העליון. הוא נדפס בדפוס קיבוץ ברעם, הצלם הוא עמרי בהט מאיילת השחר, צלם אוויר ונופים. העורכת הלשונית – רותי בן דרור,-הרעיה.
במקביל ל"הגליל הכי עליון" יצא ספר נוסף פרי עטו של המחבר (7.2011) "קסם של מקום", בהוצאת "מפה". גם הוא עוסק במסלולי טיול יחודיים, שרובם אינם מוכרים. וביחד 160 מסלול. (ואין פה כפילויות). "הגליל הכי עליון" הוא העשיר, הישיר, חסר העכבות והנועז יותר מבין השניים. והוא עוסק בכל הצפון, מהכרמל והגלבוע ועד לארץ פלגי מים ושפולי החרמון. רב מספרם של טיולי המים החדשים והמפתיעים. לשרות אנשי המים עומד מתקן פשוט וקל להכנה עצמית ולנשיאה, – "סוסון הים", כמפורט בספר. "סוסון הים" הופך כל אתגר לפשוט, בטוח ואפשרי. על מנת להתרשם מהחדשנות והמקוריות יומלץ לעיין בפרקים : "שלושת האלונים", "מים אפלים", "דרום וויטנם", "הרפתקה בחצבני", "מעיינות שבעמק", "עכו- הדבר האמיתי"., "סוף העולם", כמון משוגע", "השלל בעין קיניה", ועוד.
מיכאל בן דרור, הוא חבר קבוץ שדה-נחמיה, יליד 1941, נשוי לרותי. אב לחמישה וסב לתריסר.
מיכאל בן-דרור (סופר על המוקד)
מיכאל בן דרור. חבר קיבוץ שדה-נחמיה (חוליות) אשר על הבניאס והירדן. יליד הולנד (1941) . עלה ארצה ממחנה הריכוז ב1944 במסגרת החלפת כלואי ברגן בלזן בטמפלרים מא"י. ומאז הוא מתגורר בקיבוצו. נשוי לרותי ,אב לחמישה וסב לשנים עשר. מדריך של טיולים ייחודיים. מספריו הקודמים : - "בעקבות אומנים, מרפא... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ