תקציר הספר
סרן רינג מונטגומרי היה גבר יפה-תואר, רוכב מיומן, צלף ממדרגה ראשונה, בעל ידע אודות הטריטוריות המערביות, פופלרי בקרב הגברים ונשותיהם - בקצרה, כל מה שקולונל הריסון, מפקד מחנה פורט ברק, לא היה. זו הייתה סיבה מספקת בעבור הקולונל להטיל על מונטגומרי את המשימה המוזרה ביותר, שנקרתה אי פעם בדרכו: ללוות זמרת אופרה אל שדות הזהב של אזור קולורדו כדי שתשיר עבור הכורים.
רינג מונטגומרי חשב, שהרעיון הזה הוא טיפשות שאין דוגמתה. מלחמת אזרחים עמדה לפרוץ, והוא היה עתיד לשמש כאומנת לזמרת נודדת! לא יהיה! תכניתו הייתה להפחיד את הגברת הקטנה עד שתתחרט ותשוב לביתה, אבל "לה-ריינה", הדוכסית השרה - כפי שמדלין וורת' כינתה את עצמה על הבימה - לא נבהלה בקלות. אפילו כשצייר תמונה מוחשית על הקשיים, שיעמדו בפניה ואפילו לא כשחלף על פני שומרי ראשה בעל-הגוף וקשר אותה לעמודי המיטה שלה. ואפילו לא כשהתקיפה אותו מתוך תסכול, והוא נאבק בה וגבר עליה.
מאדי לא רצתה בהגנתו של רינג. היו לה סיבות משלה להגיע למערב, והיא לא התכוונה להסביר אותן לקצין יהיר זה, שרק יפריע לה בביצוע תכניותה. סרן מונטגומרי עוד לא יכול לגלות, שאין היא דוכסית אירופית, ואולי לא יפגע בה אך בוודאי יחשוב, ששירה אופראית היא דבר מוזר ביותר ועוד עבור אספסוף של כורים שיכורים. היא לא העזה לבטוח בו ולגלות לו את האמת...


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ