המדריך לניהול פרויקטים ב Project 2007.

גילי אבישי

המדריך לניהול פרויקטים ב Project 2007.

גילי אבישי
ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
1143 התעניינו בספר

תקציר הספר
מדריך מקיף ושלם לניהול פרויקטים באמצעות Microsoft Project המותאם לגרסת 2007. הספר מציג הדרכה מעשית, שיטות וטכניקות למימוש תהליכי ניהול פרויקטים באמצעות התוכנה. הספר מציג את הקשר בין השיטה ("מה לעשות") לבין אופן היישום במערכת ("איך לבצע").
.

הספר מאורגן בהתאם לתהליכי ניהול פרויקטים המוגדרים ב- PMBOK® - אתחול (ייזום), תכנון, עדכון (ביצוע) ובקרה ומחולק לשני חלקים:
..חלק א' - ניהול פרויקט יחיד
חלק זה מעוצב כ"סיור מודרך" למשתמשי Microsoft Project דרך תהליכי ניהול הפרויקט. החלק כולל פרק מבוא המציג את המערכת ויכולותיה למשתמשים ברמות היכרות שונות עם התוכנה וכן פרקים מתודולוגיים העוסקים בעקרונות תכנון, מעקב ובקרה של תוכנית עבודה.
הפרקים המתודולוגיים עוסקים בשאלות "כיצד כדאי לארגן את תוכנית העבודה?", "מה היא תוכנית מעודכנת?", "כיצד מעדכנים את תוכנית העבודה?" ובשאלות נוספות. פרקים אלו מסייעים להבין את "עשה ואל תעשה" בניהול תוכנית עבודה באמצעות התוכנה.
חלק א' מהווה מדריך עבור משתמשים בגרסאות קודמות של התוכנה. תכונות חדשות בגרסת 2007 מצוינות במקומות המתאימים.

חלק ב' - ניהול פורטפוליו פרויקטים באמצעות ה- Project Server
מטרתו של חלק ב' היא להציג את היכולות הארגוניות של המערכת בעזרתן יכולים מנהלים ליישם בארגון את שיטת ניהול פורטפוליו הפרויקטים הרצויה. חלק ב' מהווה המשך של חלק א'. לאחר שמנהל הפרויקט רכש (בחלק א') את הידע לניהול פרויקט יחיד, יכול המנהל ליישם ידע זה לניהול פורטפוליו פרויקטים תוך שימוש ביכולות הארגוניות של המערכת באמצעות ה- Project Server 2007.
חלק ב' כולל הסבר מפורט על שימוש ביכולות ארגוניות כמו Timesheets, Project Proposals, Team Resources, Tracking Methods וביכולות נוספות.

הידע המוצג בספר הוא פרי עשייה רבת-שנים בתחום ניהול פרויקטים, על היבטיו השונים, של חברתMatan בכלל ושל המחבר בפרט.
הספר מיועד למנהלי פרויקטים, לאנשי תכנון ובקרה, ל- PMO בארגונים ולסטודנטים המעוניינים לנהל פרויקטים באמצעות התוכנה.
.

על חברת Matan
חברתMatan היא חברה המתמחה בשיפור והטמעת מתודולוגיות, תהליכים ושיטות לניהול פרויקטים, על פי תפישות EPM (Enterprise Project Management) וכן PPM (Project Portfolio Management).
בגישתה פועלת מתן בהשראת גוף הידע בניהול פרויקטים PMBOK® של ארגון ה- PMI (Project Management Institute) העולמי.
ניסיונה של החברה כולל עשרות רבות של הטמעות ויישומים של המערכת על גרסאותיה השונות ביחידות IT, בבתי תוכנה, בבתי מערכות ובפרויקטי תשתית.
ייחודה של מתן הוא בגישתה המעשית וביכולתה להוביל את השינוי בארגון על בסיס מתודולוגיה ותהליכי עבודה המתאימים לארגון, וכן מימושם על בסיס פתרונות מיקרוסופט ופתרונות ייחודיים נוספים של מתן.
מתן מתמחה ביישומים מבוססי פתרונות מיקרוסופט והינה Microsoft Certified Partner.
אתר חברת מתן: www.matan-consulting.com

על המחבר
גילי אבישי הוא יועץ בכיר בחברת Matan המתמחה בהקמת מערכי ניהול פרויקטים ארגוניים המבוססים על תוכנת Microsoft Project. גילי הוא מרצה לניהול פרויקטים העוסק בליווי ארגונים המטמיעים את התוכנה ובהקמת PMO בארגונים. לגילי ניסיון עשיר בניהול פרויקטים בתחומי IT, פיתוח, לוגיסטיקה ותשתית.

"הספר מקיף את התהליכים והכלים הנדרשים לניהול פרויקטים באמצעות Microsoft Project 2007. הספר ערוך בקפידה ומהווה מדריך מתודולוגי וטכני אמיתי לניהול פרויקטים באמצעות המערכת."
רותי לוי, מנהלת PMO - Applied Materials - ישראל

"ספר זה הוא כלי עזר פרקטי לניהול הזמן בפרויקט, המאפשר להפיק את המרב משימוש ב- Microsoft Project 2007."
תמי פרגל, ראש תחום תכנון ובקרה - אלתא מערכות בע"מ

"המדריך לניהול פרויקטים באמצעות Project 2007 מספק למנהל הפרויקט בכל דרג בכל תעשיה מערך מקיף של שיטות וכלים להשגת מטרות ויעדי הפרויקט. ניכר כי הספר נכתב כתוצאה מעשייה אמיתית "בשטח". מומלץ."
גלעד גולדשטיין, PMP, מנהל פרויקט ו-PMO – Samsung Telecom Research Israel

"ספר זה הוא כלי עבודה הכרחי לכל מנהל פרוייקט העושה שימוש ב MS-Project. דילמות בהן נתקלתי נפתרו במהירות בזכות העריכה, שמורגש כי בוצעה ע"י אנשים ש"חיים את העבודה". החידושים של גרסה 7 משתלבים בנקודות הנכונות, ומהווים תוספת מרעננת ליכולות המוכרות מהגרסה הקודמת."
רפי מגן, מנהל תחום תכנון ובקרה, אגף שירות ומכירות - סלקום


הקורא עיר הקורא מתי
גליה גבעת חיים מאוחד לפני 6 שנים ו-7 חודשים מענה


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ