השפעה - הכוח לחולל שינוי / קרי פטרסון

ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
462 התעניינו בספר

תקציר הספר
הספר הזה הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להפוך למשפיעים ולחולל שינוי!


בין שאתם מנכ"לים, הורים או פשוט אנשים שרוצים שינוי - ודאי הייתם רוצים שתהיה לכם יותר השפעה על האנשים בחייכם. עם זאת, רובנו מפסיקים לנסות לחולל שינויים מפני שאנחנו מאמינים שזה קשה מדי ואף בלתי אפשרי.
אבל כל זה עומד להשתנות. רב המכר העולמי השפעה הוא ספר מעורר מחשבה, המשלב את התובנות המרשימות של חוקרי התנהגות ושל מנהיגים עסקיים וכולל סיפורים מדהימים של המשפיעים הגדולים בעולם בכל תחומי החיים. כאן תלמדו כל צעד של תהליך ההשפעה, כולל אסטרטגיות רבות-עוצמה שיהפכו את השינוי לבלתי נמנע בחייכם הפרטיים ובעבודה. תלמדו כיצד:
+ לאתר התנהגויות בעלות השפעה שמובילות לשינוי מהיר ועמוק.
+ ליישם אסטרטגיות לשינוי במחשבות ובמעשים.
+ לגייס משאבי השפעה שיהפכו את השינוי לבלתי נמנע.

לא חשוב מי אתם או מה אתם עושים - לפניכם מערכת חשובה ובעלת ערך רב של עקרונות וכישורים. ברגע שתנצלו את כוחה של ההשפעה, תוכלו להושיט יד ולעזור לאחרים לפעול בצורה נבונה יותר, לגדול מהר יותר, לחיות, להיראות ולהרגיש טוב יותר - ואפילו להציל חיים, כי השמים הם הגבול... למי שמשפיע!

זה מה שאמרו אחדים מהאנשים המשפיעים ביותר בעולם על השפעה:
"הספר יהפוך מיד לקלסיקה! אם אתם מובילים שינוי או משנים את חייכם - הספר הזה יספק את הסחורה!" - סטיבן קובי, מחבר רב המכר "שבעה הרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד" (בעברית בהוצאת אור עם)
"אנשים מסוגלים לשנות את העולם, אבל רק כשיש להם יכולת השפעה - היכולת לשנות את התחושות, החשיבה וההתנהגות. הספר מספק גישה מעשית להובלת שינוי ומעניק לכולנו כוח להשפיע ולחולל שינויים בחברה". - מוחמד יונוס, חתן פרס נובל לשלום לשנת 2006


הקורא עיר הקורא מתי
הרוזן אשדוד לפני שנה ו-2 חודשים מענה

©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ