עכשיו-גלה את חוזקותיך - תכנית מהפכנית המלמדת אותך כיצד לפתח כשרונות וחוזקות ייחודיים שלך - מטר-ספרית המרכז הישראלי לניהול # / מרקוס בקינגהם

עכשיו-גלה את חוזקותיך

תכנית מהפכנית המלמדת אותך כיצד לפתח כשרונות וחוזקות ייחודיים שלך

מרקוס בקינגהם & ד"ר דונלד א' קליפטון

Now, Discover Your Strengths

מטר-ספרית המרכז הישראלי לניהול
יצא לאור ע"י הוצאת מטר, בשנת 2002, מכיל 223 עמודים, תירגום: מאנגלית: אריה חשביה. עיון » סוציולוגיהספר טוב דירוג של ארבעה כוכבים
4.3
80% בנות
2 בנים   8 בנות
גיל ממוצע:45
3324 התעניינו בספר


תקציר הספר
למרבה הצער רובנו יודעים רק מעט על הכישרונות והחוזקות שלנו, וכמעט אין אנו יודעים דבר על יכולתנו לבנות את חיינו סביבם.
במקום זאת אנחנו מונחים על - ידי הורינו, מורינו, מנהלינו והעיסוק הפסיכולוגי בפתולוגיה, נעשים מומחים לחולשותינו, ומבלים את חיינו במאמצים לתקן את נקודות התורפה האלה שעה שהחוזקות הגלומות בנו רדומות ומוזנחות.

מרקוס בקינגהם, אחד משני המחברים של רב המכר "לפני הכל - שוברים את הכללים" (בעברית בהוצאת מטר),
ודונלד א' קליפטון, ראש מרכז "גאלופ" למחקר ולחינוך, גיבשו תוכנית מהפכנית כדי לסייע לקוראים לזהות את כישרונותיהם, לפתח אותם לחוזקות, ולהנות מביצועים מתמשכים וכמעט מושלמים.
הספר מושתת על "מזהה החוזקות" באינטרנט, תוצר מאמץ של 25 שנה שהושקעו בו הרבה מיליוני דולרים במגמה לזהות את החוזקות השכיחות ביותר של אנשים.

"מזהה החוזקות" כולל 34 "תמות" עיקריות, עם אלפי קומבינציות אפשריות, והוא מגלה כיצד ניתן לתרגם אותן בדרך הטובה ביותר להצלחה אישית ומקצועית.

תוך כדי פיתוחה של תכנית זו ערך "גאלופ" פרופילים פסיכולוגיים של יותר משני מיליון אנשים, כדי לעזור לקוראים ללמוד כיצד למקד ולשכלל את התמות האלה.

איך פועלת התכנית? בגב עטיפת הספר מודפס מספר זיהוי ייחודי המאפשר לך להיכנס ל"מזהה החוזקות" באינטרנט.

מנתח ראיונות אינטרנטי זה מנתח את תגובותיך האינסטינקטיביות, ומציג לך מיד את חמש התמות החזקות ביותר שלך.
כאשר תדע באילו מתוך 34 התמות-כגון "הישגי", "מפעילן", "עתידני" או "אסטרטגי" - אתה מוביל, הספר יראה לך כיצד להפעיל אותן כדי להשיג תוצאות חזקות בשלוש רמות: התפתחותך האישית, הצלחתך כמנהל והצלחת ארגונך.
תובנות משכנעות ומעמיקות כיצד לפתח כישרונות לחוזקות, ומשוב מקוון מיידי מ"מזהה החוזקות", המונח ביסודו של הספר, עושים את "עכשיו - גלה את חוזקותיך" לאחד הספרים החדשניים והמועילים ביותר שנכתבו אי פעם.


הקורא עיר הקורא מתי
כרמלה טסלר עפולה לפני 8 שנים ו-11 חודשים מענה
הילה מעלה אדומים לפני 6 שנים ו-1 חודשים מענה
יוסי ברזילי שוהם לפני 6 שנים ו-9 חודשים מענה


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ