תקציר הספר
ווינטֶר בְּלוּ היא ילדת־פיות החיה במקביל בשני עולמות: עולם בני־האדם, וארץ־קסם — עולם שונה וסודי המרחף בין העננים.
בספר זה נתקלים ווינטר וחבריה בבנות הים הזהובות הנמצאות בסכנה, ועוברים אינספור הרפתקאות: הם מגלים עולם־מים חדש, יוצאים לחפש אחר המפלצת האגדית מלוֹך־נֵס, ומשכנעים שלושה דרקונים לסייע להם במסעם. ווינטר עוזרת לתומס לטפל בדור חדש של תינוקות ורודים, פוגשת כמה חתולי־נוצה מפונקים, טועמת את טעמם המבחיל של עלי האוֹקְסִיבּוּשׁ ומבלה במסיבת בועות ססגונית של הפיה אֲמָרִילִיס.
בין הרפתקה להרפתקה לומדת ווינטר להכיר מעט טוב יותר את שני הוריה, שכל אחד מהם טרוד בהתמודדות אחרת, בוחנת מחדש את יחסיה עם בן זוגה, טימוטי, ומתקרבת לידידה הטוב אדוארד.
בסופו של דבר היא נאלצת לקבל החלטה חשובה שתשפיע על המשך חייה.

זהו הספר השישי בסדרת הנוער המצליחה ווינטר בלו, ילדת־פיות, שסחפה קהל קוראים רחב והפכה לרבת־מכר. ספרים קודמים בסדרה: אבני הכוח; טווי החלומות; ענקי־האבן; סופת־הקסם ו־אי הדרקונים. ספרים נוספים של אשכר ארבליך־בריפמן: כוכבים נופלים; אניס, מכשפה מתחילה; ליר הדרקון ושעון־החול ואמא, נכון.


רשימות קריאה בהן מופיע ווינטר בלו, ילדת פיות - בנות הים הזהובות - ווינטר בלו, ילדת-פיות #6
ספרי קריאה עתידיים | ר ו נ י ת בת 50 ממרכז רשימת הקריאה עודכנה לפני ארבעה שבועות

פנטזיה לנוער | אמירה בת 27 מכדור-הארץ רשימת הקריאה עודכנה לפני 3 שנים ו-9 חודשיםאשכר ארבליך-בריפמן (סופר על המוקד)
אשכר ארבליך-בריפמן, ילידת 1976, נולדה ומתגוררת עד היום בחיפה. כותבת בעיקר לנוער ולילדים. גרה עם משפחתה על גבול יערות הכרמל. את ההשראה לספרי הפנטזיה שכתבה, ספגה תוך שיטוטים ביער הקסום הקרוב לביתה, ההומה חיות והתרחשויות. אשכר ארבליך-בריפמן בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, מטעם האוני... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ