חלומות 98 / דנה בן-שפרוט ארבייטמן

ללא דירוג ללא דירוג
0 בנים   0 בנות
521 התעניינו בספר


תקציר הספר
רומן אינטרנטי מבריק ומשעשע, הפותח חלונות לעולמות חדשים.

"בשעה עשר לערך מתחיל הטקס הלילי שלי. אני מפנה את שולחן הכתיבה הצפוף, מכינה מאפרה ריקה בהיכון, ומביאה בקבוק דיאט קולה שעוזר לי להישאר במצב היפר - מתוזז. אני מתעוררת לעולם חשוך, מואר בנורת מסך, מנוהל בתוך מוניטור של מחשב, עולם של מספרים בינאריים, תוכנות וחלונות. כמו קאובוי ותיק מתבייתת ידי על העכבר ב'שלוף'. מוכנה לגלוש להרפתקה הלילית..."

ענת חיה בשני עולמות מקבילים, ריאלי ווירטואלי:
באחד היא סטודנטית ממוצעת, ממלצרת לעיתים, וחברתו של רועי, תלמיד בחוג לפילוסופיה. בשני היא דארמה, כינויה המסתורי באתרי השיחות באינטרנט, בכסותו היא יכולה ללבוש כל דמות שתרצה: ילדה, אישה, מאהבת או זונה.

העניינים מסתבכים כאשר באחת מגלישותיה ברשת היא נקלעת לקלאב של צ'וצ'ו, שם היא פוגשת טיפוסים מרחבי תבל, וביניהם את פדרו מקולומביה, עמו היא נסחפת למערכת יחסים סוערת והרפתקנית. כאשר שני העולמות נחשפים זה לזה, מרחפת סכנה על שלמות חייה ועליה להחליט באיזה משניהם לבחור.

רומן מקורי, מהנה ומרתק.

קורות חייה של המחברת, דנה בן - שפרוט ארבייטמן, מרתקים לא פחות: היא בוגרת החוג לתקשורת של אוניברסיטת ניו - יורק. במהלך לימודיה למדה ועבדה באנייה ששימשה כאוניברסיטה צפה שהקיפה את העולם. היא בעלת תואר מאסטר מאוניברסיטת קולומביה בנושא ביטחון וטרור, היתה דיילת אוויר בחברת טאואר - אייר, וכיום מכהנת כסמנכ"ל בחברת אינטרנט וטכנולוגיה בניו - יורק.


רשימות קריאה בהן מופיע חלומות 98
ספרים שאני רוצה לקרוא בקרוב | ר י נ ת בת 47 מפרדס חנה רשימת הקריאה עודכנה לפני 6 שנים ו-9 חודשים

©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ